siss

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Babylove Ultra Sensitive Körperlotion

Babylove Ultra Sensitive Körperlotion
2016. október 3.

Az előző változatot imádtam,de ezt az újat meg utálom.Ááá,büdös avas szaga van.Konkrétan ugyanaz a pocsék zsírkrétaszag mint a Babydreamnél.Zsírkréta,gyertyaviasz,avas zsír szag,egyre megy,számomra nagyon kellemetlen.
Az állaga picit sűrűbb lett,viszont elkenve meg totál vizes hatású.Csak tapicskolom magamon,beszívódás után pedig tiszta ragacsos a bőröm és nulla hidratálás érzet.Mintha az égvilágon semmit nem kentem volna magamra,csak a ragadás van,büdös szaggal párosítva.A plusz olajoknak semmi érzékelhető hatása nincs.Valahogy elnyögöm,de többet nem veszem meg az fix.Sajnálom,mert az elődje volt a mindenem.Össze sem lehet hasonlítani az előzővel,egy lapon nem lehet említeni a kettőt.
Jól pofán csapnám azt,aki hozzányúlt,mert ez bizony szokás szerint rosszabb lett.
Ja,és ez gyerekbőrön sem viselkedik másképp.Kap egy kettest,mert éppenséggel elhasználható,de többet ne érezzem.

Upd.: Jelenleg zuhanyzás közbeni testápolóként funkcionál,csak fogyjon már el végre.Nekem nagyon gáz ez a szag,fújj.
Még jó,hogy csak egyet vettem!

FLP Ever Shield Deodorant Stick

FLP Ever Shield Deodorant Stick
2016. szeptember 15.

Kaptam,magamtól soha nem vennék ennyiért deot,főleg nem triclosan tartalommal. :/
Még akkor sem,hogy nagyobb darab az átlagnál. Iszonyat ócska illata van,olyannyira,hogy állandóan forog a gyomrom,ha megérzem magamon.Márpedig folyamatosan érzem magamon ezt a szagot és képtelen vagyok elviselni.Másfelől pedig olyan büdös vagyok mellette ha igazából megizzadok,mint egy görény.Az utolsó összetevő miatt pedig nem fogok időt adni,hogy méregtelenedjek,meg az illata miatt sem használnám.
Kipróbáltam,de ez kuka lesz,mert ezzel az ócska illattal még másnak sem merem odaadni.

Cien Apple & Rhubarb Folyékony Szappan

Cien Apple & Rhubarb Folyékony Szappan
2016. szeptember 11.

Ennek is isteni finom illata van!Jól habzik,viszont egy picit szárít ez is.
De a körtés a nagyobb kedvenc.

Cien Pear & Mirabelle Plum Folyékony Szappan

Cien Pear & Mirabelle Plum Folyékony Szappan
2016. szeptember 11.

Mintha rostos körtelével mosnék kezet.Valami isteni ez az illat! Legszívesebben megenném.Igazi érett,lédús körte a javából.Inkább ez dominál,én ringlót nem is érzek ki belőle.
Jól habzik,gusztusos a csomagolás,viszont kissé szárít sajna.
Az illata nem marad meg,de kézmosás közben kiélvezem és csorgatom a nyálam,annyira fincsi.

Jessa Intim Mosakodógél Illatmentes (régi)

Jessa Intim Mosakodógél Illatmentes (régi)
2016. szeptember 3.

Most ezt használom.Előtte a Lactacyd Pharma Sensitivet használtam,de ez a Jessa se tud kevesebbet.Ráadásul sokkal olcsóbb is és nincs vele bajom.
Nekem nem hiányzik belőle az illat,ez így jó,ahogy van.Akiknek igen,nekik ott a sárga kupakos változata.Az pl nem is vált be annyira.Maradok ennél.

L' Angelica Hajerősítő Sampon Komlóval és Kölessel

L' Angelica Hajerősítő Sampon Komlóval és Kölessel
2016. szeptember 3.

Anyum vette,de neki nem vált be,így nálam landolt.Olyannyira megkedveltem ezt a sampont,hogy újra is vettem,most használom a másodikat.
Nekem pont a hajtípusomra való.A benne lévő növényi kivonatok csak jók lehetnek.Kell mellé balzsam,mert anélkül kissé nehezen fésülhető a haj.Nem viszket tőle a fejbőröm és nem irritál.Fehér színű krémsampon amúgy,picit híg,de engem nem zavar.Zsírosodás ellen ez sem tesz,de nem is ront rajta.Az illata érdekes,nem az az incsifincsi illatú termék,hanem egészen más,olyan növényes.Ez a lapos flaska alak pedig kifejezetten tetszetős számomra.

Dettol Antibakteriális Sensitive Szappan

Dettol Antibakteriális Sensitive Szappan
2016. szeptember 2.

Nagyon szeretek ezzel a szappannal kezet mosni.Jó illata van,jól habzik és egyáltalán nem szárít.Mindig újraveszem.
Azt nemtudom,hogy mitől sensitive,mert illata is van és szép kék színe.De engem nem is érdekel,szeretem és kész.

Cien Arclemosó Bőrradír

Cien Arclemosó Bőrradír
2016. szeptember 2.

Számomra az illata olyan mint a sárga kupakos Jessa intim mosakodóé. :D Amúgy jól tisztít,kellemes használni,könnyedén leöblíthető és friss érzést hagy maga után az arcon.Viszont nekem T-vonalban iszonyat hamar visszazsírozódik a bőröm tőle és úszik az olajosságtól.Az arcom két oldalát egyáltalán nem szárítja és ott nem is okoz problémát.
Sokáig elég a tubus,de nem hiszem,hogy a fentiek miatt újraveszem.

Balea Day Spa Bodylotion

Balea Day Spa Bodylotion
2016. július 7.

Legutóbb erre esett a választásom.Nem csalódtam benne,hozza amit ígér.Visszafogott,kellemes illata van,orchidea és barackvirág,de mégsem mondanám tipikus virágillatnak.Egy édeskés,diszkrét illat.Nem tömény,nem erős.Könnyed állaga jól kenhető,hamar beszívódik és nem ragad.Általában fürdés után testápolózok,de száraz bőrre kenve is pillanatok alatt beszívódik és nincs zavaró érzet.Kifejezetten jó érzés használni,még a melegben sem olvad le az emberről.Eredménye pedig bársonyosan puha bőr.Egy tök jó testápoló,főleg így nyáron.
Akciósan vettem 650-ért,de az eredeti árát is megérte volna.

Cien Szőrtelenítő krém

Cien Szőrtelenítő krém
2016. július 1.

Őszintén szólva,meglepődtem milyen jó összetétele van.Érzem is,mert végre egy olyan szőrtelenítő krém,ami nem csíp,nem éget és nem okoz a bőrömön sebeket.A hatóidő kivárásával nincs problémám,ha ez megvan akkor maradéktalanul eltávolítja a szőrszálakat.A szaga tipikus szőrtelenítő szag,engem nem zavar.
Ettől legalább nem vakarózok és nem is pattog ki a bőröm,mint a borotvától,bármennyire is egyszerűbb az.Ha tehetem ezt használom.
Nem csodaszer,de semmi rosszat nem okoz nálam.