siss

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Isana Öl-Perlen Tusfürdő Citromfű Illattal és Olajgyöngyökkel

Isana Öl-Perlen Tusfürdő Citromfű Illattal és Olajgyöngyökkel
2016. június 30.

Nagyon kellemes frissítő illata van.Olyan citromfű tea/zöld tea.Igazán üdítő ebben a melegben,szupi kis nyári tusfürdő.

Joanna Sensual Szőrtelenítő Krém Gyapotvirág Kivonattal

Joanna Sensual Szőrtelenítő Krém Gyapotvirág Kivonattal
2016. június 21.

Előnye,hogy hamar eltávolítja teljes mértékben a szőrszálakat.Hátránya,hogy borzasztóan égeti a bőröm,már a felkenés pillanatában is.Kín kivárnom a hatóidőt,mert csíp,éget mint a fene.A legrosszabb,hogy a hónaljam szélén még eleven sebeket is okozott.Amúgy jó lenne,mert még kissé lassabban is nő vissza a szőr mint borotva használatnál.Anyumnak viszont kutya baja tőle,őt nem égeti,nem csípi.Ezek szerint én vagyok rá túlzottan érzékeny.

Lactovit Lactourea10

Lactovit Lactourea10
2016. június 11.

Vásárláshoz kapott termékmintát próbáltam belőle.Az állaga jó,lágy krém és könnyen elkenhető.De azért közben érződik,hogy tápláló kence,kicsi zsíros réteget hagyva maga után.Nem zavart és nem ragadt rám mégse a pizsi.Viszont az illata kifejezetten erős parfümös és tartós is.Ezt hosszabb távon nem bírnám elviselni,ezért nem lesz belőle vétel.
Az illata miatt csak közepes,illetve az ilyen sok összetevős testápolókat manapság már kerülöm.

Isana Krémtusfürdő Tejproteinnel

Isana Krémtusfürdő Tejproteinnel
2016. június 9.

Hú,én ezt nagyon utáltam.Ajándékcsomagban nyertem,magamtól nem vettem volna meg.Ugyanis az illata cseppet sem tetszett.Habzásával nekem nem volt problémám,de borzasztóan szárította a bőrömet,rendszeres testápolózás ellenére.El se használtam,azóta se száraz a bőröm.Nekem nem jött be.

Bánfi Hajhullást Csökkentő Sampon

Bánfi Hajhullást Csökkentő Sampon
2016. június 6.

2015 szeptemberében kezdtem használni,de a tél végére érve már irtózatosan elkezdett viszketni tőle a fejbőröm és félreraktam.Valószínűleg a színezék miatt vagy nemtudom,mert a Lady hajszesztől meg nem viszket,pedig ugyanazok a gyógynövények vannak abban is.
Közben másik sampont használtam,a Ladyt továbbra is fújom,de a nyár-meleg beköszöntével nekem mindig elkezd hullani,így elővettem újra ezt.De most keverve használom a másik samponnal és így eddig még nem vakarom a búrám.Maradjon is így.

Luksja Tropical Mango Tusfürdő

Luksja Tropical Mango Tusfürdő
2016. május 4.

Fincsi édes,gyümölcsös mangós illata van,a flakonban.Használat közben meg olyan végtelenül egyszerű tusfürdő,olyan semmilyenke.Piszok hamar meguntam és már bánom,hogy megvettem. :D Az illata alapján azt hittem jobb lesz.Hiányzik a krémesség és fürdés közben az illata is elvész.
Amúgy nem drága,450 ft-ért vettem a 400 ml-t.
A gránátalmás párja kevésbé gyümölcsös,inkább édesebb illat.

Garnier Fructis Grow Strong Hajszérum

Garnier Fructis Grow Strong Hajszérum
2016. május 2.

Én is beszereztem még régebben,de számomra használhatatlan.Rettentő módon zsírosította a hajam,fújás után is rögtön és másnap meg pláne,úgy néztem ki mint akit leöntöttek olajjal.Ettől az irdatlan zsírosodástól pedig hullott a hajam.Vagy a szesztől is,passz,de rákezdte.Így gyorsan abba is hagytam pár használat után.
Amúgy meg baromi pici flakonka,hogy mindenhová jusson kell egy bizonyos mennyiség és gyorsan fogy,ahhoz meg drága.
Ráadásul az illatát se szerettem,a frász kerülgetett attól a tömény,émelyítő,cukros kandírozott gyümölcs illatától.Állandóan éreztem magamon,mert nem illant el és fojtogatott.
Bocsi,hogy én leszek aki lehúzza,de totális pénzkidobás volt nekem.

Balea Abenteuerlust Testápoló

Balea Abenteuerlust Testápoló
2016. április 23.

Fincsi édeskés cukorkaillata van,egy kicsi barackos gyümölcsösséggel-a tubusban és a felkenés pillanatában.Beszívódás után pedig inkább egy friss illatú vonal marad,gondolom az lenne a vízililiom.Nincs erős illata,kellemes kategória,de amúgy is elillan hamar.Állaga,hatása ugyanolyan mint a limitált tubusos Baleáké szokott lenni.Könnyen kenhető,rajtam hamar beszívódik,viszont a tenyerem ragacsos marad amit muszáj lemosnom,mert idegesít.De a testemen nem ragadok és a pizsi sem rám.
Normál bőr mindennapos ápolására kiváló,száraz bőrűeknek kevés lesz
Én egy picit sajnálom,hogy nem a barackos édes illat a domináns,de ettől függetlenül nem rossz.
Egy könnyed,kellemes kis tavaszi/nyári testápoló.

Balea Fuss Lábpúder (régi)

Balea Fuss Lábpúder (régi)
2016. április 18.

Nem tökéletes,de mégis hasznos.Sajna nagyon izzadós vagyok lábon is,de ezzel a púderrel valamivel jobb a helyzet.Emellett megszünteti a kellemetlen szagokat,cipőbe szórni is jó.Az illata az elején fura volt,de mára teljesen megszoktam és úgyis messze esik az orromtól,hogy érezzem.
Sokáig elég,3 hónapja használom napi rendszerességgel és még legalább félig van.
Alumínium ide vagy oda,mégis jobb vele,mint nélküle.

Balea Body Mousse Jojoba- és Szőlőmagolajjal

Balea Body Mousse Jojoba- és Szőlőmagolajjal
2016. április 18.

Hát igen,az illata vagy tetszeni fog valakinek vagy nem.Számomra olyan szúnyogriasztós.Beszívódás után pedig púderes-parfümös illata marad,ami szintén nem az én illatvilágom,tehát összességében én az illatát nem csípem.
Az állaga inkább kásás krémgél,legalábbis szerintem.Amúgy hamar beszívódik,könnyen kenhető és nem ragad.
Puha,selymes bőrt produkál,viszont nekem olyan érzésem van a használata közben mintha egy filmréteget vonna a bőrömre és miután beszívódott teljesen,ez a valami hártyaként feszül rajtam.Valószínűleg az állaga miatt viselkedik másképp.
Kényelmes használni,egy tégelyt megért,de egyelőre nem fogok rohanni az utánpótlásért.

Upd. Az illatát ki nem állhatom,irtó mű.Ráadásul másnap reggelre rábüdösödik a bőrömre és a pizsamámra is. :/
Én mindennap testápolózok,szóval nagy feladata nem lenne,de állandóan azt érzem,hogy totál hidratálatlan a bőröm,mintha semmit nem használnék és emiatt vakarom magam mint egy kutya.Este lekentem magam másikkal,hát ég és föld a különbség és hidratált a bőröm még most is és nem viszket.Ez a cuccmucc hidratálásban elég gyenguszka.Hatalmas adagokat pakolok magamra,hogy érjen valamit és persze minél előbb elfogyjon.Egy pozitívuma van,hogy a szaga miatt el fognak kerülni a szúnyogok,mivel olyan mintha szunyiriasztót kentem volna magamra.
Ezzel baromira befürödtem,fú,de bánom,hogy elcsábított az újdonság varázsa.Sokkal jobbra számítottam.Adok egy kettest,mert bitang iramban,de eltudom használni.
Ingyen se kéne mégegyszer.