siss

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Lady Bánfi Hajhullást Csökkentő Hajszesz

Lady Bánfi Hajhullást Csökkentő Hajszesz
2016. március 28.

Upd.: Közben már a 3.flakonnal használom.Csodát ez sem tesz,de rosszat se,így továbbra is fújom.Amíg vannak apró hajak,addig jó.

Majdnem elhasználtam már egy flakonnal,sok-sok babahajam nőtt tőle.Nincs frufrum,de elöl konkrétan új sor hajam nőtt,így most olyan mintha lenne.
Kevés hajam van,sok helyen kilátszó fejbőrrel,de amióta ezt használom azóta jobban néz ki,az ősszel sokkal gázabb volt.Minimálisra csökkentette a kihullott hajszálak számát is.
A szaga nem a legjobb,de már megszoktam és egyáltalán nem zavar.Átöntögetem fújós flakonba és nem okoz problémát az adagolása.Hajmosás előtti este és mosás előtt fújom,rajtahagyom pár órára,addig elvagyok kapucnival a fejemen.
Jelenleg szeretem,aztán majd elválik.
Már újra is vettem,megvan az utánpótlás.

Balea Frozen Breeze Testápoló

Balea Frozen Breeze Testápoló
2016. február 24.

A tusfürdőjéhez képest ez kissé művibb.Felkenve édeskés-málnás illata van,de van benne valami furcsa mellékillat.Ez picit elrontja,bár nem zavar.
Átlagosan hidratáló testápoló,nekem ez pont elég,szárazabb bőrűek csalódni fognak,mert arra kevés lesz.
Lágy állagú krém,könnyedén kenhető és pikk-pakk beszívódik.Egyáltalán nem marad ragacsos.
Szeretem,hogy enyhe illata van és nem unom meg folyamatos használatnál sem.
Gyorsan vettem belőle még egyet.
A csomagolása ennek is olyan szép.

Upd.: A második tubus krémnek határozottan finomabb illata van,nem érződik benne annyira az a mellékillat.Pedig ugyanaz a termék.Ki érti ezt?

Balea Med Ultra Sensitive Nappali Krém

Balea Med Ultra Sensitive Nappali Krém
2016. február 12.

Számomra egyetlen pozitívuma volt,hogy nincs illata,illetve,hogy fényvédőt tartalmaz.Enyhén naptejes mellékillata van,de engem nem zavart míg használtam.Állaga jó lenne,de olyan semmilyenke hidratálás terén.T-vonalban átfényesedik ettől is,de az arcom kétoldalt egy idő után elég száraz lett ettől a krémtől.(előtte nem volt az) Olyan gyengusz a hidratálása.Ráadásul olyan érzés volt krémezés után mintha valami réteg lenne a bőrömön.
Nem csípett,irritációt nem okozott.Rövid használat után letettem,még mielőtt szétcseszi az arcom.Még itt-ott pattanásokat is okozott,pedig nekem amúgy nincsenek.Visszatértem a Streichelzarte Pflege változathoz,azt szeretem én.

Fa Shower & Lotion Gránátalmás Tusolókrém

Fa Shower & Lotion Gránátalmás Tusolókrém
2016. február 2.

Én imádom az illatát,az állagát,a krémes és lágy selymes habját.Nem is értem magam,miért csak most vettem meg?
Nincs erős illata,csak diszkrét gyümölcsös finomság.

Balea Cool Blossom Tusfürdő

Balea Cool Blossom Tusfürdő
2016. január 28.

Nagyon remek ez az illat! Én virágot nem érzek ki belőle,inkább finom,savanykásabb vérnarancs.Nem az a cukorkás-édes vonal,hanem van benne egy kis fanyarság is.Állaga a szokásos,jól habzik,az ára meg vicc.

Balea Streichelzarte Pflege

Balea Streichelzarte Pflege
2016. január 24.

Az előző kiadásból elhasználtam két tubussal is,de mivel az már nincs,így ezt vettem meg utánpótlásnak.Az összetevői totál ugyanazok mint a réginek,csak ebbe tettek plusz 3 illatanyagot. (de minek?) Az enyhe,alig érezhető cseresznyevirág illatot pedig felváltotta egy erősebb,számomra inkább műmeggyes,amolyan rágóillat.Annyira nem vagyok odáig érte.
A tubusos megoldását külön szeretem,hogy nem kell belenyúlkálni,hanem egyszerűen adagolható a mennyiség.Pattanásokat,mitesszert nem okoz nálam.Nyáron nagy melegben fordult elő 1-1 apró patti,de az is a hőség miatt,az év további részében semmi.Könnyen beszívódik,lágy állagú krém.Kevés kell belőle,különben zsírosít.A nap folyamán a T-vonal átfényesedik,de megtörlöm és kész.Nem csíp és nem irritál.Annak ellenére,hogy nem lehet tudni mekkora fényvédő van benne,nekem soha nem égett le az arcom,ha úgy adódott,hogy napon kellett tartózkodnom.
Árban megfelelő,de azokért a plusz illatanyagokért nagyon kár.De azért negyedjére már nem biztos,hogy megveszem. :D

Balea Bodybalsam Protect

Balea Bodybalsam Protect
2016. január 12.

Tipikusan olyan "muszáj vennem valamit magamnak" vásárlás eredménye ez a testápoló.Nem ezért indultam,de ez lett belőle.Voltam olyan Dm-ben ahol már nem kapható,míg ugyanazon város másik üzletében meg 4 db is a polcon csücsült. 399-ft volt.
Hamar beszívódik,nem ragad,jól kenhető.Pedig nekem nincs száraz bőröm,de hamar beszippantja és mégsem tapadok utána.Nagyon jó ez a krém állag,kifejezetten jó érzés használni.Frankón puha bőr az eredmény.Tökéletesen hidratálja a normál bőrömet.Az üzletben,ahol egyébként is kellemes illat fogad,a flakonból szaglászva nem érződött igazán az illata,csak annyi,hogy jó.A bőrömön viszont valamilyen női parfüm illata és gyümölcsös gyerekfogkrém keveréke érződik.De a hatása kiváló.

Up.: Én is úgy jártam mint a többiek,nagyon sajnálom,hogy elfogyott.Ha lesz még belőle ahonnan vettem,tuti újravenném.Az illatát is megszerettem,nagyon remek kis testápoló volt ez.

Palmolive Gourmet Peach Delight Tusfürdő

Palmolive Gourmet Peach Delight Tusfürdő
2016. január 12.

Óh,én imádom ezt! Jelenlegi kedvencem!
Az állaga direkt ennyire sűrű,ezek Body Butter Wash kiadások.Pazar ez a testvaj állag,isteni illattal karöltve.Nyilván mű illat,de nekem tetszik.
A negyedét elhasználtam originálban,aztán hígítottam rajta vízzel és sokkal könnyebben kezelhető,még így is jó krémes maradt,de legalább folyik.
Szivaccsal használom,szóval nekem a habzásával nincs problémám,kevés kell belőle,jól felhabosodik és gazdag krémes habja lesz.
Önmagában az állaga olyan mint a melasz,ragacsos is,de vízzel együtt ez eltűnik.Szőrtelenítéshez sem utolsó,felhabosítom és csak úgy siklik a borotva.
Irtó gusztusos kinézete van és ha megérzem az illatát,legszívesebben megenném. :D
Néha kezet is mosok vele,csak hogy érezzem az illatát,egy ideig megmarad.Zuhanyzás után nem,de úgyis testápolózok.
Valóban,az egész fürdőt körbelengi a finom illat.
(kár,hogy az epres nem kapható itthon)

Balea Vanília-Feketeribizli Tusfürdő

Balea Vanília-Feketeribizli Tusfürdő
2016. január 5.

Érdekes egy tusfürdő ez. A vanilla-berries kombinációról egyből finomságos illatra gondolunk,de ez nem egészen az. Egy kis ideig tetszik,aztán ahogy Ella is írja,számomra is émelyítő és büdös. Pedig az állaga jó krémes. Az,hogy nem habzik jól még nem is zavar,de az illata mégis furcsa.Ráadásul kevesebb mennyiség picit drágábban és az illat nem kárpótol érte egyáltalán.
A csomagolása szép,imádom a lilát. Maga a termék közepes.

Balea Frozen Breeze Tusfürdő

Balea Frozen Breeze Tusfürdő
2016. január 5.

Kifogástalan darab.Az illata szuper,a csomagolás csodás,az ára meg nem pénz érte.
Szárításról nem tudok nyilatkozni,mert testápolózok utána.Színével,habzásával nincs gondom.