sissy93

Regisztráció dátuma: 2012. április 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. április 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Yves Rocher Baume Nourrissant Ajakápoló

Yves Rocher Baume Nourrissant Ajakápoló
2013. december 6.

Ez a kedvencem az összes közül. Főként az illata miatt, hatásban nem érzek különbséget köztük. Állandó lakója a sminktáskámnak. :)

Essence All About Matt Fixing Loose Púder (régi)

Essence All About Matt Fixing Loose Púder (régi)
2013. december 6.

Sajnos alulmúlta a várakozásom.
Próbáltam már mindenféle alapozó, BB krém fölé, de egyedül a Max Factor CC krémjével képes együttműködni. De az meg önmagában nem működik (hosszabb távú használat mellett pattanásokat okozott), szóval nehéz helyzet.
Nem tudom úgy eldolgozni, hogy ne látszódjon, sajnos.
Pozitívuma, hogy tényleg mattít, és sok van benne, de sajnos nagyon megkeményíti az arcot, nem kellemes a viselése.

Garnier Fructis Fruity Passion Sampon

Garnier Fructis Fruity Passion Sampon
2013. november 23.

Nem szeretem, már első használatnál szárította a hajam. (Lehet, csak azért, mert nem használtam utána balzsamot?) Az illata nagyon finom, kicsit érezni mosás után, de más pozitívumot nem tudok felhozni mellette.
Otthonra vettem, hogy ne kelljen mindig hazahoznom a hajápolási cuccaim. Két hetente egyszer kibírom, bár szerintem mire legközelebb jövök, a húgom úgyis elhasználja. :D

Yves Rocher Culture Bio Tápláló Mézes Ajakápoló

Yves Rocher Culture Bio Tápláló Mézes Ajakápoló
2013. november 23.

Ajándékba kaptam egy ilyet tegnap, rögtön ki is próbáltam.
Az első, ami feltűnt a termékkel kapcsolatban, az a nagyon sűrű textúrája. Szabályosan nehéz kinyomni a tubusból. Az illata mennyei, leginkább a mézeskalácshoz tudnám hasonlítani. <3
Tökéletes téli ajakápoló az állaga, az illata és a nagyszerű hatása miatt is.

L'oréal Rouge Caresse

L'oréal Rouge Caresse
2013. november 23.

Hozzánk most hozták be újdonságként. Az ára a csillagokban (9€), de találtam egy gyönyörű barackos árnyalatot (Dating Coral), amiért még ennyit is hajlandó voltam kiadni.
A csomagolás igényes, a rúzs textúrája nagyon kellemes, szépen fed, kicsit fényes. A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, csak kipróbáltam.

Maybelline Color Sensation Szájfény

Maybelline Color Sensation Szájfény

2012. november 18.
Nemrég megláttam az üzletben, és elhatároztam, hogy nekem kell egy ilyen. Amint sikerült összegyűjtenem rá a pénzt, be is szereztem egy szép rózsaszínt.
A színek kicsit csalókák, a tubusban egyformának tűnnek, felkenve viszont már látszik a különbség.
Legalább ötöt próbáltam ki a kézfejemen, még végre megtaláltam az igazit a Pink Petal (140) árnyalat "személyében". A meglepetés akkor fogadott,mikor nem találtam az árnyalatot a kínálatban. Oda-vissza átraktam az egészet, még sikerült rábukkannom az utolsó darabra. :)
Alig tér el a szám színétől, enyhén csillámos, finoman fénylik, a textúra pedig csodálatos. Kelemesen krémes állagú, nem ragad, nem tűnik el a számról 5 perc
alatt.
Az illata mennyei, engem leginkább a kandírozot narancsra emlékeztet. Nagyon jó érzés viselni.
Igaz hogy húzós az ára (4,30 euro), de minden tekintetben tökéletes. Megfelelően pigmentált, így nem kel túl sokat felvinni belőle. Elnézve a mennyiséget (6,8 ml) sokáig elég lesz.
Drága, de megéri beruházni rá. :)

Update:
Mostanra fogyott el az előző, így újravettem Glorious Grapefruit árnyalatban. Ugyanolyan elégedett vagyok vele, mint az elődjével, tetszik ez a rózsaszínes-barack árnyalat.

Maybelline Volum' Express Falsies Big Eyes Szempillaspirál

Maybelline Volum' Express Falsies Big Eyes Szempillaspirál
2013. november 23.

Ha mindenkinek bejött biztosan bennem van a hiba, de én egyszerűen nem tudom használni. Szépen ível, de borzasztóan csomós a végeredmény, szinte darabos felkenve. Emellett igazi póklábpillákat csinál. Nem tudom magam rászánni, hogy elhasználjam. Az alsó pillákra valón pedig abszolút nincs festék. :(
Kifogtam volna egy selejt példányt?

Maybelline Baby Lips Ajakápoló

Maybelline Baby Lips Ajakápoló
2013. november 21.

Nagyon vártam, de pici csalódás.
Ajándékba kaptam szempillaspirál mellé a kék Hydrate verziót. A csomagolás nagyon cuki, de kb itt véget is értek a pozitívumok. Az illata semleges, kicsit kb mint a Color Sensational szájfényeknek. Az állaga kemény, többször át kell kenni. Szépen csillog, de sosem szívódik be, viaszos réteget képez az ajkakon. Miután lekopik, ugyanolyan száraz a szám, mint használat előtt.
Ajándék volt, így semmiképp sem pénzkidobás, de a többi verziót szerintem nem fogom kipróbálni.
(Itt Szlovákiában még a szintén színezett Pink Punch kapható)

Maybelline The Rocket Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Rocket Volum' Express Szempillaspirál
2013. november 21.

Ajakápolóért indultam a dm-be. Egyszer csak megláttam a Maybelline Baby Lips ajakápolóját (amit legalább fél éve kerestem, úgy tudtam nálunk nem kapható) ajándékcsomagban ezzel a szempillaspirállal.
Kedvezménnyel volt 6€, próba cseresznye alapon hazajött velem.
Még csak két használaton vagyok túl, de eléggé vegyesek az érzéseim.
A végeredmény szép, ha odafigyelek, de ha túl sokszor húzom át, csomós lesz. Megnyitja a tekintetet, valamennyire dúsít, de nem hosszít.
A kefe cuki, de kishíján kiszúrtam a szemem vele, karcsúbb kefékhez vagyok szokva.
Nemhogy vízzel, de sminklemosóval is csak nehezen jön le.

Update:
Jöttem felpontozni :)
Amióta ezt használom, annyi dicséretet kaptam a sminkemre.
Hétvégén meglátogatott a párom. Étterembe indultunk, így jobbnak láttam feldobni egy minimális sminket (korrektor, cc krém, szempillaspirál, púder).
Amint befejeztem a készülődést, a párom megjegyezte: "Varázslat! Gyönyörű vagy!"
Tegnap pedig egy barátnőm dicsért meg, konkrétan a szempilláimat.
Egy hét alatt szépen megtanultam használni. A csomósodás problémáját is megoldottam. Picit felhígítottam vízzel, így már nem olyan sűrű a festék. Igazi alvósbaba szemeket lehet vele varázsolni.

Playboy Play It Lovely Parfume Deodorant

Playboy Play It Lovely Parfume Deodorant
2013. november 20.

Kellemes, nőies illata van, szeretem használni. Visszafogott, de tartós.