sisu69

Regisztráció dátuma: 2011. március 3.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. március 3.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Pupa Like A Doll Blush

Pupa Like A Doll Blush
2016. január 27.

Nekem is a 103-as van meg, gyönyörű természetes barackos-rózsaszínes árnyalata tökéletesen illik a fehér bőrömhöz és a szőke hajamhoz. Szerintem kellőképpen pigmentált, a finishe inkább matt mint fényes, ezért nappali sminkhez is kiváló, ugyanakkor lehet építeni. Még csak most kezdtem el használni, de lehet, hogy le fogja taszítani a kedvenc Bourjois pirosítómat a trónjáról...

Pupa Vamp! Professional Liner Szemhéjtus

Pupa Vamp! Professional Liner Szemhéjtus
2016. január 25.

Fantasztikus ez a tus: ultravékony ecsete van, amivel hihetetlenül precíz, vékony vonalat lehet húzni. Kiválóan pigmentált, mély fekete színe és fényes finishe miatt számomra olyan érzés, mintha tintával rajzolnék... A tartóssága kiváló, nem dörzsölődik vagy kopik le. Törzsvásárlói kártyával 2800 Ft-ért jutottam hozzá, és mivel nagyon elégedett vagyok vele, számomra abszolút megérte az árát.

Adidas Fresh Tusfürdő

Adidas Fresh Tusfürdő
2015. május 14.

Szeretem használni. Nem szárítja a bőröm és kellőképp habzik. Igazi tisztaságillata van, ami sportolás után különösen frissítő tud lenni. A csomagolás praktikus - vizes kézzel is könnyű kipattintani a kupakot, amely strapabíró (nem törik le két használat után). Sporttáskába kitűnő választás.

Dontodent Sensitiv Whitening Fogkrém

Dontodent Sensitiv Whitening Fogkrém
2015. május 14.

A Blanx sensitive fogkrémje helyett kerestem pénztárcakímélőbb alternatívát, amikor ráleltem erre. Igazából kielégíti a fogkrémekkel támasztott minden igényemet: alaposan tisztít, kellemesen friss leheletet biztosít és nem utolsó sorban olcsó. Nálam rendszeres használat mellett sem okozott fogérzékenységet. Fehérítő hatást nem tapasztaltam ugyan - ahogyan más "whitening" fogkrémeknél sem (kivéve a Blanx-ot, de annál is csak minimálisat) - ennek ellenére elégedett vagyok vele, ezért újra fogom venni.

Ebelin Ultra Sensitiv Törlőkendő

Ebelin Ultra Sensitiv Törlőkendő
2015. január 22.

Mindig újraveszem :) Igazán multifunkcionális termék: a sminkeltávolítástól az állatok tappancsának törölgetéséig mindenre alkalmas, ráadásul kis helyet foglal, ami utazáskor különösen hasznos tud lenni. A csomagolás korrektül záródik, így a kendők nem száradnak ki. Nálam az illatmentessége is külön pozitívum.

Blanx Fehérítő Fogkrém Érzékeny Fogakra

Blanx Fehérítő Fogkrém Érzékeny Fogakra
2015. január 22.

Ez a kedvenc fogkrémem :) Minimálisan ugyan, de tényleg fehérített a fogaimon, ugyanakkor rendszeres használat mellet sem okozott érzékenységet. Eddig még csak az Ázsia Centerben találkoztam vele, ahol 1000 Ft alatt hozzá lehet jutni.

Catrice Vitamin Lip Treatment

Catrice Vitamin Lip Treatment
2014. december 28.

Olyan szájfényt kerestem télre, amelytől nem cserepesedik ki télen a szám: ezt teljesíti, habár ajakápolóhoz hasonló hidratálást azért ne várjunk tőle (ahogy egyetlen szájfénytől sem). Közepesen tartós, színt nem ad az ajkaknak, csupán természetes fényt. Önmagában és rúzs fölött is megállja a helyét. Ami nagyon tetszik benne, az a kellemes sárgadinnyés illata, amely a Juicy Tubes Melon elnevezésű szájfényére emlékeztet. Az ára viszont sokkal barátságosabb: kb. 1100 Ft-ért kapható a nagy Catrice-állvánnal rendelkező Müller üzletekben.

Maybelline Colossal Kajal Szemceruza

Maybelline Colossal Kajal Szemceruza
2014. október 3.

A szempillaspirálnak már régóta rajongója vagyok, ezért nagyon megörültem, amikor megláttam, hogy a dm-ben ajándékba adják mellé. Gyönyörű, intenzív színe van, viszonylag puha és könnyen satírozható, ugyanakkor nem folyik le, mint sok kajal szemceruza. Azért vízállónak nem mondanám, habár nekem 6-8 órát hősiesen kibír még a vízvonalon is. Lemosni könnyű (legalábbis olajos sminklemosóval), nem szükséges dörzsölni.

Update: sajnos vissza kell vonjam a pozitív értékelésem, mivel vásárlás után nem sokkal iszonyatosan bekeményedett és ezáltal használhatatlanná vált. Sajnos nem ez az első Maybelline-cucc, amivel így járok... a szempillaspirált továbbra is szeretem, de ezt a terméket tutira nem fogom újravenni.

Ziaja Sensitive Enzimes Peeling

Ziaja Sensitive Enzimes Peeling
2014. július 14.

Amióta a Krémmániát böngészem, azóta sokat fejlődtek a bőrápolási szokásaim, hiszen vásárláskor immár nem a hangzatos marketingszöveget, hanem inkább az összetevőlistát veszem figyelembe. Ezt a terméket is ezért pakoltam be a kosaramba (a kétbetűs drogériák egyikében), mivel kifejezetten érzékeny bőrre ajánlják és igencsak szimpatikusak az összetevői. Az állaga elsőre szokatlan volt, ugyanis ez egy enzimes peeling, ezért nincsenek benne dörzsölő szemcsék, inkább egy hidratáló pakolásra emlékeztet. 10-15 percig szoktam hatni hagyni, nem hámlaszt erősen, de a használata után érzem, hogy a bőröm hihetetlenül selymes és puha lesz és a hidratáló krémem is könnyebben felszívódik. Hetente 2-3 alkalommal használom, így gyorsan fogy, de nem bánom ;)

Sundance Med Ultra Sensitive Napozó Fluid SPF50

Sundance Med Ultra Sensitive Napozó Fluid SPF50
2014. július 1.

Nyár elején használtam, mivel alapjáraton könnyen lepirulós bőröm van, amíg nincs egy kis alapszínem. A leégést megúsztam, ezen a téren jól teljesített, azonban nem szerettem benne, hogy ragacsos érzést hagyott a bőrömön. Ennek ellenére ha valakinek extra fehér, érzékeny bőre van, valamint olcsó és megbízható fényvédőt keres, akkor kitűnő választás.