sisu69

Regisztráció dátuma: 2011. március 3.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. március 3.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Pantene Aqua Light Hajpakolás

Pantene Aqua Light Hajpakolás
2011. május 1.

Végre egy hajpakolás, ami tényleg nem nehezíti el a hajat, ugyanakkor ápolja a hajvégeket. Hajmosás után használom balzsam helyett.

Garnier Fructis Életteli Szőke Hajerősítő Balzsam

Garnier Fructis Életteli Szőke Hajerősítő Balzsam
2011. május 1.

Igaz, nem nehezíti el a hajat, de festett szőke hajra nem ajánlom, mivel nem táplálja kellőképpen a hajvégeket. Nekem a benne lévő apró csillámok sem nyerték el a tetszésemet.

Fructis Dús Haj Helyreállító Sampon

Fructis Dús Haj Helyreállító Sampon
2011. május 1.

Amikor használtam, a hajam nagyon gubancolódott, alig tudtam kifésülni, pedig használok balzsamot. Soha többet nem veszek ilyet.

bebe Young Care Hidratálókrém Érzékeny Bőrre

bebe Young Care Hidratálókrém Érzékeny Bőrre
2011. május 1.

Nagyon jó kis krémnek tűnt eleinte, mivel könnyen felszívódik és nagyon jól hidratál. Aztán sajnos tiszta pattanás lettem tőle, úgyhogy el kellett ajándékoznom :(

Maybelline Hydra Extreme Collagen Ajakrúzs

Maybelline Hydra Extreme Collagen Ajakrúzs
2011. május 1.

Egyszer ajándékba kaptam egy ilyen rúzst és egy hozzá illő kis tükröt, amit azóta is magammal hurcolászok a neszeszeremben :) A rúzst is nagyon megszerettem, már többet elhasználtam belőle. Most is van belőle egy "Windsor Rose" árnyalatú. Kellemes viselet, nem szárítja ki a számat, de viszonylag gyakran újra kell kenni.

Sajnos mostanában akármelyik drogériában kerestem, mindenhol siralmasan kevés színben volt kapható, ráadásul a teszterek is eléggé lestrapáltnak tűntek. Persze ez nem a rúzs hibája...

Garnier Essentials Bőrnyugtató Tonik Vitaminnal

Garnier Essentials Bőrnyugtató Tonik Vitaminnal
2011. április 12.

Kellemes alkoholmentes tonik. Egyszerű és nagyszerű.

Kamill Kéz- és Körömápoló Vital Anti Age

Kamill Kéz- és Körömápoló Vital Anti Age
2011. április 11.

Maximálisan elégedett vagyok ezzel a kézkrémmel: kellemes illata van, megfelelően hidratál és gyorsan felszívódik, ezért ideális napközbeni használatra. Hatalmas piros pontot kap tőlem, amiért tartalmaz fényvédőt is.

Yves Rocher Árnikás Hidratáló Kézkrém

Yves Rocher Árnikás Hidratáló Kézkrém
2011. április 11.

Kellemes illatú és könnyen felszívódik, de az én kezem nem hidratálja kellőképpen.

Balea Kéz- és Körömápoló Balzsam (régi)

Balea Kéz- és Körömápoló Balzsam (régi)
2011. április 11.

Kis kiszerelése miatt ideális kézitáskába. Kellőképpen hidratál és nekem szépen ápolja a körmömet is. Viszont az illata tényleg elég fura...

Nivea Visage Young Control Shine Mattító Gél Krém

Nivea Visage Young Control Shine Mattító Gél Krém
2011. április 11.

Régóta használom, mivel más mattító arckrémekkel ellentétben nem szárítja ki a bőröm. Télen néha kicsit kevésnek érzem, olyankor áttérek egy sima hidratálóra. Összességében klassz kis krém, szerintem megéri az árát.