sisu69

Regisztráció dátuma: 2011. március 3.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. március 3.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

John Frieda Luxurious Volume Blow Dry Lotion Hajtőemelő

John Frieda Luxurious Volume Blow Dry Lotion Hajtőemelő
2014. június 30.

Nagyon nem jött be. Annyira összeragasztotta és kiszárította a hajam, hogy olyan lett, mint egy szénakazal. Kifésülni pedig esélytelen volt. Mindezt ennyi pénzért...

Londa Professional Extra Krémhajfesték

Londa Professional Extra Krémhajfesték
2014. június 4.

Minőségi, professzionális termék elérhető áron, maximálisan elégedett vagyok vele. Fantasztikus a szőke színpalettája (nem véletlenül, hiszen megegyezik a Welláéval), a speciálszőkéit próbáltam és pont olyan színt sikerült elérnem, amilyet szerettem volna. Nem szürke, nem sárga, hanem gyönyörű természetes szőke. Csak ajánlani tudom: 5*

Alfaparf Evolution Of The Color Cube 3D Tech Hajfesték

Alfaparf Evolution Of The Color Cube 3D Tech Hajfesték
2014. június 4.

Igaz, nem vagyok fodrász, de évek óta otthon festem a hajam szőkére, többféle festéket kipróbáltam már (dobozosat és professzionálisat is) és nekem az Alfaparf vált be a leginkább. Nagyon szimpatikus, hogy az új formula nem tartalmaz ppd-t (nem úgy mint az Evolution HCI) és úgy vettem észre, kevésbé irritálja a fejbőröm. Ma festettük be vele a hajam: 9%-os oxit ill. a 11.11 és 11.21 keverékét használtuk, az utolsó 10 percben emulgeáltunk, az eredmény: gyönyörű természetes hamvasszőke. Nekem elég a 9-es oxi, mivel vékonyszálú a hajam és az alapszínem is elég világos (a szemöldököm is szőkés).

Update: nem rossz festék ez, sokáig meg voltam vele elégedve, de szeretek kísérletezni, ezért leváltottam Londa speciálszőkére, amelynek gyönyörű a színskálája (nem véletlenül, hiszen ugyanaz, mint a Wella) és ráadásul számomra sokkal természetesebb színeredményt ad.

Balea Caribbean Dreams Női Borotvagél

Balea Caribbean Dreams Női Borotvagél
2014. május 31.

Kellemes csalódás: megfelelő (nem túl folyós) állaga és finom kókuszillata van. Gyorsabban fogy, mint a Gillette Satin Care, mert több kell belőle, de ezért a saját márkás termékekre jellemző alacsony ára kárpótol. A színezéket mondjuk kispórolhatták volna belőle. A csomagolással nekem nem volt problémám.

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2014. május 30.

Nagyon finom kókuszos napolajillata van. Ennyi pénzért pedig egy főnyeremény. Strandtáskába alapdarab. Kár, hogy limitált kiadás, örülnék, ha felvennék az állandó szortimentbe :)

Manhattan Zselés Szemhéjtus

Manhattan Zselés Szemhéjtus
2013. december 10.

Vékony tusecsettel használom: nagyon szép és tartós tusvonalat lehet vele húzni, 12 órát is simán fennmarad. Lemosni kétfázisú sminklemosóval szoktam (Garnier Sensitive), ami könnyedén leviszi. Már hónapok óta megvan és még mindig nem száradt be, aminek rendkívül örülök, miután az előző zselés tusommal (Maybelline) pórul jártam. Megéri az árát, csak ajánlani tudom :)

Body&Soul Wellness Bodybutter Lotus&Sheabutter

Body&Soul Wellness Bodybutter Lotus&Sheabutter
2013. december 10.

Remek testvaj télre: kellőképp sűrű állagú és jól hidratál. Édeskés virágillata sokáig érezhető a bőrön. A csomagolása egyszerű és strapabíró, tetszik, hogy van benne egy külön kis "fedő", mint az arckrémekben... Mivel igazán kiadós krém, az ára pénztárcabarátnak mondható: nemrég akciósan 700 Ft-ért vettem a Müllerben (teljes áron kb. 900 Ft).

Update: lehet, hogy az én bőröm van rettenetesen kiszáradva mostanában, de a kritikus pontjaimat (könyök, térd) valahogy nem ápolja eléggé. Viszont gyorsan felszívódik, ami mindenképp előnyös.

Barfuss Lábhintőpor

Barfuss Lábhintőpor
2013. december 9.

Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, semennyivel sem tud kevesebbet, mint a nagyságrendekkel drágább Scholl (nálam sokáig az volt a favorit), az illata is jobban tetszik: finom mentolos. Szerintem újra fogom vásárolni.

Freeman Ananász Enzim Maszk (régi)

Freeman Ananász Enzim Maszk (régi)
2013. november 9.

Még próbálkozom vele, bár igazság szerint már jó ideje használom és ha egészen őszinte akarok lenni, nem nagyon csinál semmit a bőrömmel, pedig reménykedtem az AHA-savak hatásában... Amúgy érdekes módon az összetevők közt valóban nem szerepel az ananász :D

Dontodent Utazó Fogkefe

Dontodent Utazó Fogkefe
2013. augusztus 27.

Igazán praktikus: kis helyen is elfér, mivel össze lehet csukni, akár egy bicskát.