sisu69

Regisztráció dátuma: 2011. március 3.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. március 3.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

got2b Powder'ful Dúsító Hajformázó Por

got2b Powder'ful Dúsító Hajformázó Por
2013. augusztus 27.

Nekem nagyon bejön :) Hosszú, vékonyszálú hajam van, amit ezzel a hajformázóval akár a kétszeresére tudok dúsítani. Finom por állaga van, ami valóban a porcukorra hasonlít. Nagyon kis mennyiség is elég belőle, különben ragad tőle a frizura. Nekem könnyebb úgy használni, ha nem közvetlenül a hajtövekre, hanem a tenyerembe szórom, majd bedörzsölöm a hajtöveknél.

Kallos Silver Reflex Sampon

Kallos Silver Reflex Sampon
2013. augusztus 27.

Fodrászkellékesnél ajánlották és nem bántam meg, hogy megvettem: jobban teljesít az általam eddig próbált hamvasító samponoknál (Swiss-O-Par, Schauma). Lila azért nem lett a hajam tőle, pedig a használati utasításnak megfelelően 5-10 percig fenn szoktam hagyni a hajamon... Nagy előnye, hogy szulfátmentes, viszont az állaga elég fura, nem habzik túl jól, ezért a használata előtt normál samponnal is meg szoktam mosni a hajam, hogy tiszta legyen. Az ára is igen kedvező. Szerintem újra fogom venni, ha elfogy.

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon (régi)

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon (régi)
2013. augusztus 27.

A festett szőke hajamat szép hamvassá teszi, sose lilult be tőle. Kicsit szárít és hajlamos egyszerre túl sok kiömleni a flakonból...

Garnier Essentials Szemfestéklemosó

Garnier Essentials Szemfestéklemosó
2013. augusztus 23.

Iszonyatosan csípte a szemem, ezért érzékeny szeműeknek nem ajánlom. Viszont a Garnier Sensitive olajos lemosója nagyon bevált ;)

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2013. augusztus 23.

A fekete árnyalatát egyáltalán nem ajánlom: már a felkenés napján lepattogzott, ami nem túl esztétikus látvány. Lehet, hogy selejtes példányt fogtam ki vagy más árnyalatoknál ez nem fordul elő, de ez a lakk számomra tiszta pénzkidobás volt. Két csillagot kap tőlem, mert szép színekben kapható, amik remélhetőleg jobban teljesítenek...

Garnier Ultra Doux Regeneráló Balzsam Avokádó és Karité

Garnier Ultra Doux Regeneráló Balzsam Avokádó és Karité
2013. augusztus 23.

Rendszeresen újravesszük: barátom használja, de néha én is rá szoktam járni, mert fantasztikus illata van és hihetetlen puha lesz tőle a száraz haj. Ár-érték arányban nagyon jó kis balzsam.

Inebrya Kromask Professional Argento

Inebrya Kromask Professional Argento
2013. augusztus 8.

Újpesti fodrászkellékesben kapható, láttam belőle több hajszínre valót (ha jól emlékszem: arany, vörös és barna), én a silver változatot vettem meg, ami tulajdonképpen állagában és hatásában is olyan, mint egy hamvasító kondicionáló. Heti egyszer szoktam használni kb. 5-10 percig hagyom fenn, segít két hajfestés közt megőrizni a hajszínem. Nagyon praktikusnak tartom a pumpás kiszerelést. Olcsóbb alternatívája lehet a Revlon Nutri Color Creme színező pakolásának (azt még nem próbáltam).

Update: továbbra is használom, mivel tényleg segít megőrizni a hamvas hajszínt, de mivel nem csak a hajvégekre szoktam felvinni (a töveknek is hamvasnak kell lennie ;D), az én vékonyszálú hajamat kissé elnehezíti, így viszont lelapul a frizurám. A textúrája miatt inkább normál/vastagszálú hajra való.

Duschdas Lime & Menta Tusfürdő

Duschdas Lime & Menta Tusfürdő
2013. augusztus 8.

Elégedett vagyok vele, akárcsak a többi Duschdas tusfürdővel. Jól habzik, nem szárítja a bőrt. A csomagolása praktikus, az ára is megfelelő. Igazi nyári tusfürdő, felfrissít ebben a szörnyű kánikulában... Az illata a Mojito-ra emlékeztet, ezért nálam megérdemli az 5 pontot :)

duschdas Fruit & Creamy Tusfürdő (régi)

duschdas Fruit & Creamy Tusfürdő (régi)
2013. augusztus 8.

Gyümölcsjoghurt illata van, ami kissé mű ugyan, de kellemes. Jól habzik és nem szárít. A csomagolása praktikus, az ára is megfelelő. Összességében szeretem a Duschdas tusfürdőket.

Nivea Stay Clear Tisztító Tonik

Nivea Stay Clear Tisztító Tonik
2013. augusztus 4.

Az arcbőröm kombinált, a T-zónában tág pórusú, ugyanakkor pirosodásra hajlamos, ezért évek óta száműztem az alkoholos tonikokat a fürdőszobapolcomról (amiktől konkrétan tűzvörös és ég a fejem). Ez a tonik alkoholmentes, ami hatalmas plussz pont nálam, ugyanakkor pórustisztítást nem tapasztaltam a használata során. Még gondolkodom rajta, hogy újravásároljam-e vagy sem.

Update: miután elfogyott, nem vettem újra, mivel számomra ez egy teljesen fölösleges termék. Jelenleg egyáltalán nem használok arctonikot és semmit nem változott a bőröm állapota.