sisu69

Regisztráció dátuma: 2011. március 3.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. március 3.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Nivea Intimo Double Effect Intim Lemosó

Nivea Intimo Double Effect Intim Lemosó
2013. április 24.

Nem rossz, de a kamillásat jobban szeretem, habár ez jobban habzik, ezért valóban ideálisabb borotváláshoz. Ennek ellenére nem hiszem, hogy újra fogom venni, mert túl sok irritáló hatású összetevőt tartalmaz.

Yves Rocher Les Plaisirs Nature Bio Zabtej Testápoló

Yves Rocher Les Plaisirs Nature Bio Zabtej Testápoló
2013. április 24.

Számomra a tökéletes testápoló. Könnyen felszívódik, jól hidratál és az illatát is szeretem (diszkrétebb, mint a többi illatváltozat, bár nyáron néha a kókuszosat használom). Nagy örömmel tölt el, hogy lehet hozzá venni pumpát :) eddig elég macerás volt az üvegből öntögetni, valahogy sosem sikerült a kellő mennyiséget eltalálni...

Yves Rocher Plaisirs Nature Malájziai Kókusz Testápoló

Yves Rocher Plaisirs Nature Malájziai Kókusz Testápoló
2013. április 24.

A kedvenc testápolóm, mert gyorsan felszívódik és kellőképpen hidratál. Általában a zabtejeset szoktam használni, de néha ebből is veszek kis kiszereléssel, mert egyszerűen odavagyok az illatáért. Nyaraláskor is tökéletes útitársam :)

Dita Von Teese FleurTeese EDP

Dita Von Teese FleurTeese EDP
2013. április 24.

Igazság szerint a múltkor azért illatoltam meg, mert nagyon megtetszett az üvege - nem tudom, más hogy van vele, de nekem parfümválasztásnál ez is fontos szempont. Amúgy meg nagy rajongója vagyok Dita von Teese-nek és a vintage-nek :) Ez az illat számomra különösen nosztalgikus: a nagymamám illatára emlékeztet, így folyton szagolgatjuk itthon a papírfecnit, amire kifújtam. Dominál benne valami jellegzetes virágos jegy, ami talán orgona lehet... Mindenesetre nagyon jól eltalálták az üvegét, tényleg a lila színű virágok jutnak leginkább eszembe róla. Még ismerkedek vele, legközelebb a bőrömre fújva is kipróbálom. Még nem döntöttem el, hogy saját magamon is el tudom-e képzelni.

Elizabeth Arden Green Tea Scent Spray

Elizabeth Arden Green Tea Scent Spray
2013. április 24.

Frissítő, citrusos jegyekkel rendelkező illat, zöld tea rajongóknak alapdarab ;) Ideális nyárra. Gyorsan elillan, mivel nem parfüm, hanem eau parfumée. Egyébként azt vettem észre, ha jól hidratált a bőröm, akkor nekem tovább érződik az illata.

Fraicheur Zöld Tea Illatú Haj és Tusfürdő Zselé

Fraicheur Zöld Tea Illatú Haj és Tusfürdő Zselé
2013. április 19.

A kedvenc tusfürdőm :) Samponként is használható, kis mérete miatt ideális sportoláshoz, utazáshoz, a kupakkal azonban nem árt óvatosan bánni... Az illata uniszex, igazi tisztaságillat. Szokott akciós lenni (nem zöld pontos termék), érdemes olyankor feltankolni belőle a készleteket.

Hawaiian Tropic After Sun Cooling Aloe Gel

Hawaiian Tropic After Sun Cooling Aloe Gel
2013. április 19.

Nagyon szeretem. Elég világos bőröm van, ami hajlamos a leégésre, szóval ez a termék számomra valódi csodaszer :) Enyhíti az égő érzést, miközben hidratálja a bőrt. Könnyű zselé állagú, arcra is lehet használni, nem tömíti el a pórusokat. Az epilálás utáni irritációt is képes csökkenteni.

Freeman Sárgabarack és Vadcseresznye Hidratáló Arcradír Zselé

Freeman Sárgabarack és Vadcseresznye Hidratáló Arcradír Zselé
2013. április 19.

Én is hiányolom a St. Ives-t... mostanában a Himalaya Herbals barackos radírját használtam, de miután kifogyott, adtam egy esélyt ennek is, és nem bántam meg. A három közül szerintem ennek vannak a legkisebb szemcséi, mégis nagyon jól radíroz, szóval maximálisan elégedett vagyok vele. Heti 1-2 használat esetén sokáig elég. Ár-érték arányban is megfelelő.

Kallos Gogo Száraz Sampon

Kallos Gogo Száraz Sampon
2013. április 19.

Nem vagyok nagy rajongója a száraz samponoknak - ha nagyon sietnem kell, akkor is inkább rendesen hajat mosok - azonban nagy ritkán pl. fesztiválozáskor jól jöhet egy ilyen (bár kérdés, a palack bírja-e a forróságot a sátorban...). Az ára is elfogadható és nem kell egy fél flakonnal kifújnom belőle, mint más száraz samponokból (váll alá érő hajam van). Ugyan használat után nekem hagy egy kis rizsporos paróka érzetet, de nem marad fehér tőle a hajam (szőke vagyok, sötét hajon nem tudom, mi a helyzet). Ami nagyon tetszik benne: a hajmosás több nappal is eltolható vele, ráadásul mintha dúsítaná is a frizurát.

Aldo Vandini Hidratáló Testápoló Aloe Vera & Fehér Tea

Aldo Vandini Hidratáló Testápoló Aloe Vera & Fehér Tea
2013. április 19.

Gyorsan felszívódik, viszonylag jól hidratál. Szárazabb részekre (pl. könyök, térd) kevés, nyárra viszont ideális. Az illata elég intenzív, de kellemes.