sisu69

Regisztráció dátuma: 2011. március 3.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. március 3.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Aldo Vandini Hámlasztó Kesztyű

Aldo Vandini Hámlasztó Kesztyű
2013. április 19.

Zseniális :) A csomag 1 db kesztyűt tartalmaz, de szerintem egyszerűbb és gyorsabb mindkét kézzel masszírozni, ezért kettőt vettem belőle. Amikor lusta vagyok testradírozni, egyszerűen felhúzom ezt a kesztyűt, a tenyeremben felhabosítom a kedvenc tusfürdőmet és körkörös mozdulatokkal átmasszírozom az egész testem. Mostanában szinte minden nap használtam, annyira jó érzés, ahogy leradírozza az elhalt hámsejteket, ugyanakkor nem annyira durva mint a luffa. Szinte újjá születik tőle a bőröm, a testápoló is sokkal hamarabb felszívódik a használata után.

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Krémes Arclemosó

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Krémes Arclemosó
2013. április 5.

Update: sajnáltam kidobni, ezért elsüllyesztettem a szekrény mélyére és most adtam neki egy második esélyt. Mivel eléggé szárít, nem használom minden nap, csak amikor úgy érzem, a bőrömnek intenzívebb tisztításra van szüksége, így bevált ;)

Nagyon jól tisztít, de napi kétszeri használatnál nagyon szárított. Zsírosabb bőrre talán jó választás lehet.

Cetaphil Gentle Skin Cleanser

Cetaphil Gentle Skin Cleanser
2013. április 4.

Külföldi oldalakon olvasott pozitív vélemények hatására rendeltem patikából (Kálvin tér). Tetszik benne, hogy vízzel és víz nélkül is lehet használni. Én általában víz nélkül szoktam, mint egy arclemosó tejet, utána pedig áttörlöm az arcom micellás arclemosóval. Egyáltalán nem irritál, maradéktalanul eltávolít minden sminket és nem okoz pattanásokat. Édesanyámnak rosaceás a bőre és ő is nagyon elégedett vele. Csillagos ötös :)

Herbina Fresh Linum Izzadásgátló

Herbina Fresh Linum Izzadásgátló
2013. március 25.

Nem irritál, átlagos izzadásgátló hatású, hétköznapra bevált... Az illata kellemesen visszafogott, ezért parfüm mellett is viselhető. Az alumíniummentes változatára is kíváncsi lettem.

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2013. március 24.

Újpesti fodrászkellékesben (kp-tól nem messze, az Árpád úton) vettem kb. 700 Ft-ért az 1000 ml-est. Még csak egyszer használtam (hajfestés után), eddig elégedett vagyok vele. Nem csodaszer, de simán megéri az árát. Egyetlen problémám vele, hogy a csomagolás szerint 12 hónapig őrzi meg a szavatosságát felbontás után, és ennyi idő alatt tutira nem fogom tudni elhasználni... kisebb kiszerelésben pedig nem láttam.

Weleda Everon Ajakápoló

Weleda Everon Ajakápoló
2013. március 14.

Amikor megláttam az összetevőit, azt hittem, csodaszer lesz, de sajnos nem sikerült összebarátkoznunk. A viaszos állaga miatt nem szeretem használni. A télen kicserepesedésre hajlamos ajkaimon nem segített. Igazából lehet kapni sokkal jobb természetes ajakápolókat, kevésbé borsos áron... Csak az összetevők miatt kap 2 pontot tőlem.

Tigi Catwalk Your Highness Elevating Sampon

Tigi Catwalk Your Highness Elevating Sampon
2013. március 14.

Ez az első professzionális dúsító samponom és rendkívül elégedett vagyok vele. Igaz, az ára elsőre elég húzósnak tűnhet (én akciósan vettem a nagy kiszerelést, balzsammal együtt), de az állaga sűrű, így kevés is elég belőle, és hát a hatása számomra minden fillért megér :) Egyetlen sampontól sem volt még ennyire dús a hajam + szulfátmentes, tehát festett hajra is ideális. Az illata meglehetősen tömény, de nem olyan édes, mint sok más Tigi-terméknek, inkább parfümös - nekem nagyon tetszik. A balzsammal együtt használom, tehát csak az együttes hatásukról tudok nyilatkozni: mindkettő remek termék.

Kiss My Face Big Body Sampon

Kiss My Face Big Body Sampon
2013. március 14.

Amikor rátaláltam egy bioboltban erre a samponra, nagyon megörültem neki, mert szépek az összetevői. Kellemes a használata: jól tisztít és nem irritálja a fejbőrt. Azonban az én hosszú hajamra rengeteget kell belőle tenni, ráadásul gyakran is szoktam hajat mosni, így igen gyorsan fogy... Őszintén szólva ár-érték arányban nem tartom megfelelőnek, mivel számomra nem nyújtott többet más olcsóbb termékeknél, ezért nem valószínű, hogy újravásárolom - de ennek ellenére jó szívvel tudom ajánlani.

Faith In Nature Ginkgo Biloba Hajkondicionáló

Faith In Nature Ginkgo Biloba Hajkondicionáló
2012. május 6.

Szimpatikus összetételű, kellemes illatú balzsam, ami a vékony szálú hajamat nem nehezíti el, viszont megkönnyíti a fésülködést. A festett, töredezett hajvégeimre azonban önmagában kevés. Hétköznapi használatra bevált úgy, hogy néha használok pakolást is.

got2b Rockin'it Outlasting Hold Hajlakk

got2b Rockin'it Outlasting Hold Hajlakk
2012. május 6.

Nagyon nem szerettem: mindig eltömődött a szórófeje és összeragadt tőle a hajam.