sisu69

Regisztráció dátuma: 2011. március 3.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. március 3.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Yamuna Kézi Készítésű Méz Szappan

Yamuna Kézi Készítésű Méz Szappan
2012. május 6.

Kiváló szappan: nem szárítja a bőrt és nagyon finom az illata, akárcsak a levendulás és a rózsás változatának. Viszonylag gyorsan fogy (legalábbis nálunk), de mindig ilyet veszek.

Update: rendszeres használat mellett a mézes kicsit szárít, ezért csak négy csillag.

Hawaiian Tropic Protective Sun Lotion - Naptej SPF 30

Hawaiian Tropic Protective Sun Lotion  - Naptej SPF 30
2012. május 6.

Leégés ellen többnyire megvéd, azonban az én ízlésemnek túl sűrű állagú (de sajnos a legtöbb naptejjel ez a gondom). Az illata kicsit mű, de nem rossz, engem kókuszra emlékeztet.

Neutrogena Pink Grapefruit Facial Wash

Neutrogena Pink Grapefruit Facial Wash
2012. május 6.

Egy nagyon kellemes illatú arclemosó, azonban nekem eléggé szárítja a bőröm, valószínűleg az alkoholtartalma miatt.

Update: nagyon szárított, ezért miután elfogyott, kipróbáltam a krémes változatát (ami elvileg érzékeny bőrre is jó), de arra is hasonlóképpen reagált a bőröm, bár az egy fokkal gyengédebb.

Himalaya Herbals Barackos Arcradír Természetes E-vitaminnal

Himalaya Herbals Barackos Arcradír Természetes E-vitaminnal
2012. május 6.

Miután elfogyott a jól bevált St.Ives arcradírom (amit mostanság sehol nem lehet kapni) kipróbáltam ezt. Nekem nagyon bevált! Apróbbak a szemcséi, ezért sokkal kíméletesebb, de ugyanakkor hasonló hatásfokkal dolgozik. A használata után nagyon selymes, pihe-puha az arcbőröm. Biztos, hogy újra fogom vásárolni.

Update: továbbra is nagyon elégedett vagyok vele, megéri az árát. Csak ajánlani tudom.

Yves Rocher Sebo Specific Zéro Défaut Krém Bőrhibák Ellen

Yves Rocher Sebo Specific Zéro Défaut Krém Bőrhibák Ellen
2012. március 7.

Alapvetően nem érzékeny a bőröm, de ez a krém nagyon irritálta, valószínűleg a kukában végzi... Erőteljes, alkoholos illata van, napra semmiképp nem mennék vele.

Yamuna Kézi Készítésű Szappan Levendula

Yamuna Kézi Készítésű Szappan Levendula
2012. február 18.

Remek kis szappan, most éppen a mézes változata van nálunk, de ez is meg a rózsás is nagyon kellemes illatú.

Garnier Natural Sampon Sörélesztő és Gránátalma

Garnier Natural Sampon Sörélesztő és Gránátalma
2011. december 12.

Átlagos sampon. Olcsó, finom az illata. Nem nehezítette el a hajam, de kicsit gubancolódott tőle, pedig használok balzsamot.

Garnier Natural Kamilla és Méz Sampon

Garnier Natural Kamilla és Méz Sampon
2011. december 12.

Ár-érték arányban verhetetlen, kellemes az illata, nem irritálja a fejbőrt. Viszont a szőkített hajat mintha kissé sárgítaná... de ettől függetlenül nagyon jó kis sampon.

Artdeco Perfect Stick Korrektor

Artdeco Perfect Stick Korrektor
2011. december 12.

Szerencsére nincsenek komoly bőrhibáim, ezért általában nem használok alapozót, de előfordul, hogy előjön az arcomon egy-két pattanás: ilyenkor nagyon jól tud jönni ez a korrektor. Elfedem vele a pattanást, majd egy kevés púderrel fixálom. A kiszerelése nagyon praktikus (alap darab a neszeszeremben) és a színe tökéletesen egybeolvad a bőrömmel.

Maybelline One by One Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline One by One Volum' Express Szempillaspirál
2011. október 18.

Gondoltam, teszek vele egy próbát, bár én jobban kedvelem a hagyományos (nem szilikonkefés) szempillaspirálokat. A keféje elég ormótlan, a reggeli sietségben gyakran előfordul, hogy felkenődik a szempillafesték a szemhéjamra. Ennek ellenére beváltja a hozzá fűzött reményeket: valóban szépen különválasztja a pillákat és kicsit íveli is őket.