sisu69

Regisztráció dátuma: 2011. március 3.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. március 3.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Oriflame Tea Tree Purifying Blemish Solver

Oriflame Tea Tree Purifying Blemish Solver
2011. augusztus 3.

Nagyon jó! Tiniként is használtam, de megint vettem, mert néha még mindig előfordul pár pati az arcomon, de ha ezzel bekenem egyszer-kétszer, akkor nem vészes. Praktikus kiszerelésének köszönhetően mindig nálam van a neszeszeremben.

Nivea Double Effect Golyós Dezodor

Nivea Double Effect Golyós Dezodor
2011. augusztus 2.

Elégedett vagyok vele. Nagyon fincsi illata van, néha ugyan újra kell kenni nap közben, de összességében elég hatékony izzadásgátló. Amióta használom, a hónaljam sokkal simább, ez megkönnyíti a borotválást is.

Nivea Intimo Natural Intim Mosakodógél

Nivea Intimo Natural Intim Mosakodógél
2011. július 13.

Nagyszerű intim lemosó: egyáltalán nem irritál és kellemes az illata. Mivel jól habzik, ezért borotvahabként is használom, bár a Niveának már létezik kifejezetten borotválkozáshoz ajánlott intim lemosója.

Adidas Action 3 Control Golyós Dezodor

Adidas Action 3 Control Golyós Dezodor
2011. június 25.

Nekem is ugyanez a tapasztalatom: izzadásgátlóként egész jól bevált, nálam más termékekhez képest egész jól teljesít, de sajnos csípi a hónaljam :(

Yves Rocher Pure Calmille Hidratáló Zselé

Yves Rocher Pure Calmille Hidratáló Zselé
2011. június 25.

Nagyon könnyű, zselés állagú krém. Pillanatok alatt felszívódik, ugyanakkor kellemesen hidratál és egyáltalán nem hagy zsíros érzetet a bőrömön. Számomra a tökéletes hidratáló nyárra (leszámítva, hogy nem tartalmaz fényvédőt).

Az illata elég intenzív, akinek érzékeny a bőre, legyen óvatos vele!

Catrice Ultimate Körömlakk (régi)

Catrice Ultimate Körömlakk (régi)
2011. június 1.

Ár-érték arányban a legjobb drogériás lakk, amivel valaha találkoztam. Rengeteg színben kapható, szépen terül és már egy rétegben is elég jól fed, ráadásul meglepően tartós (csak az ötödik napon kellett lemosnom). Máskor is biztosan fogok magamnak ilyen körömlakkot venni.

Astor Quick and Go Körömlakk

Astor Quick and Go Körömlakk
2011. június 1.

Nagyon tetszik, hogy széles az ecsete, így sokkal egyszerűbben lehet felvinni a lakkot a körmökre. Szépen terül és viszonylag tartós is, nekem kb. három napot szokott kibírni. A színskálája nem túl széles és klasszikus színekből (vörös, bordó, rózsaszín, mályva, gyöngyház...) áll, de szerintem bárki talál magának belőle egy-két tetszetős árnyalatot.

Yves Rocher Pure Calmille Lágy Arcradír

Yves Rocher Pure Calmille Lágy Arcradír
2011. május 28.

Isteni az illata (akárcsak a többi Calmille terméké), de túlságosan kevés és apró benne a radírozó szemcse, ezért nem kifejezetten hatékony arcradír. Az árát pedig sokallom.

Garnier Natural Balzsam Kamillával és Mézzel

Garnier Natural Balzsam Kamillával és Mézzel
2011. május 4.

Nagyon könnyű textúrájú balzsam, még a vékony szálú hajat sem nehezíti el. Viszont sajnos nem táplálja kellőképpen a száraz hajvégeket.

Swiss-O-Par Silver Sampon

Swiss-O-Par Silver Sampon
2011. május 1.

A lila hajú nénik titkos fegyvere :)

Szép hamvas fényt kölcsönöz. Nem szoktam minden hajmosásnál használni, csak néha-néha, amikor úgy érzem, ráférne a szőkeségemre egy kis turbózás. Miután megmostam a hajam nem öblítem le rögtön, hanem pár percig a hajamon hagyom. Nem szárít és az illata is egész kellemes.