sjudy89

Regisztráció dátuma: 2019. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cocochoco Keratin Therapy

Cocochoco Keratin Therapy
2019. december 17.

Nekem eddig 3x volt ilyen kezelésem. Szerintem ez már elárulja, hogy nekem bejött. Vastag szálú, nagyon dús hullámos hajam van.
Azt javaslom mindenkinek, hogy nézze meg, kivel csináltatja. Elsőre olyan tökéletes eredményt kaptam, hogy 5 hónapig egyáltalán nem kellett vasalnom az egyébként makacs és ronda hajamat. Másodjára sajnos belefutottam egy kóklerbe.
Illetve még valami: elvileg lehet szoptatás alatt alkalmazni ezt a kezelést, 3. alkalommal úgy mentem, hogy még napi 2x szoptatok és teljesen eredménytelen lett a kezelés. Hiába vártam ki a 3 (helyett 4) napot úgy, hogy azon kívül amit alapból kért a fodrász én nem főztem, nem sütöttem, hogy még ilyen jellegű pára sem érje, és hiába használtam azt a szulfat mentes sampont amit a fodrásztól vettem, az első mosás után már semmi nem maradt az egyenességből :( Kicsit egészségesebb lett a hajam, de csak ennyi.. Szóval ha abbahagyom a szoptatast, rávárok még legalabb 2 hónapot és csak utána megyek újra.

WiseTree Naturals Randikrém Hialuronsav Krém Karikás Szem Ellen

WiseTree Naturals Randikrém Hialuronsav Krém Karikás Szem Ellen
2019. december 14.

Nagyon megszerettem. Az első néhány használat után még kicsit csípett egy pár percig, de azóta megszokta a bőröm. Soha nem volt még kozmetikus nélkül olyan szép a bőröm, mint mióta a WTN termékcsaládot használom. Az is nagyon szimpatikus, hogy ajándékot is küldenek :) De ettől függetlenül is azt tudom mondani, hogy sokkal felülmúlta az eddig imádott hidratálómat. Ez nagyon könnyen szivodik be és tényleg látványos a hatása. Bár a karikáimon csak a korrektor segít, de ez smink alapnak is bevált.

WiseTree Naturals Arcradír

WiseTree Naturals Arcradír
2019. december 14.

Ajándékba kaptam a rendelésemhez ezt a radírt és én az egész termékcsaládot megszerettem. Bár arcradírt előtte nem használtam így összehasonlítási alapom nincs, de nekem bejön.

H&M Műköröm

H&M Műköröm
2019. november 19.

Szerintem ez zseniális. Itt szerettem volna róla információt szerezni, mielőtt megveszem, de sajnos nem találtam. De nem bírtam magammal, annyira szimpatikusnak tűnt, hogy le kellett tesztelnem. Tényleg csak egy “tikk” és már a helyén is van. Az én körmömre tökéletesen illeszkedik. Ráadásul annyira szép, hogy meg nem mondanám, hogy nem egy körmös dolgozott rajta 1,5 óráig.. Nekem elég hosszúnak tűnik most, mert már 1 éve nem járok körmöshöz, de tudtam belőle úgy reszelni, hogy nem ment tönkre, nem sérült a festék. Nem gondolnám, hogy mindennapi használatra való, viszont egy-egy rendezvényre, ha az ember nem akar/tud körmöshöz elmenni, igazán ajánlom. Régen sokat hallgattam a körmösömtől, hogy nem szeret alkalmi vendégeket fogadni akik egy évben egyszer megjelennek pl karácsony előtt, mert nem akarja a törzsvendégektől elvenni a helyeket. Na, a H&M az ilyen hölgyek problémáját tökéletesen megoldotta. Ha valahogy fel tudnám venni a céggel a kapcsolatot, megkérném őket, hogy lábra is csináljanak már :)

Helia-D Bőrfeszesítő Testápoló

Helia-D Bőrfeszesítő Testápoló
2019. november 18.

Nem használom minden nap, mert elfelejtem, pedig tudom, hogy kellene. Viszont eddig ezt a testápolót szeretem a legjobban, mert a pumpás adagolójának köszönhetően nem veszek ki egyszerre túl nagy adagot ami még a szomszéd családnak is elég lehetne, illetve gyorsan be is szívódik. A bőrfeszesítésről egyenlőre nem tudok nyilatkozni, de igyekszem gyakrabban használni.

Flector Gél

Flector Gél
2019. november 18.

Elég gyakran becsípődik egy izom a lapockám alatt, a férjemnek pedig pár havonta megfájdul a dereka. Mindig ezt használjuk, nekünk sokat segít.

Yves Saint Laurent Manifesto L'elixir EDP

Yves Saint Laurent Manifesto L'elixir EDP
2019. november 15.

Termékmintát rendeltem belőle és első használatra annyira nem tetszett, hogy kb 2 évig állt elzárva egy fiókban. Aztán mikor újra elővettem, ez lett a kedvenc parfümöm. Elegáns illatnak mondanám. Sportos öltözékhez nem igazán áll jól, inkább az a fajta, amit szoknyához és magassarkúhoz fúj szívesen magára az ember.

Dove Anti-Stress Micellás Tusfürdő

Dove Anti-Stress Micellás Tusfürdő
2019. november 15.

A férjem annyira imádja rajtam az illatát, hogy már ezért is ez lett a TOP tusfürdő, de egyébként én éreztem, hogy megnyugtat használat közben :)

L'Oreal Elseve Total Repair 5 Low Shampoo Gentle Cleansing Cream

L'Oreal Elseve Total Repair 5 Low Shampoo Gentle Cleansing Cream
2019. november 15.

Cocochocco tartós hajegyenesítés után használtam. 5 hónapig nem kellett vasalni az amúgy szörnyen dús és hullámos hajamat.
Azt meg kell szokni, hogy olyan, mintha az ember egy krémet kenegetne a hajára, de nagyon jól működik. Szerintem kiváló termék.

Raywell Bio Plex 2. Plex Sampon Tápláló, Cuticula Záró, No Sls, No Parabén

Raywell Bio Plex 2. Plex Sampon Tápláló, Cuticula Záró, No Sls, No Parabén
2019. november 15.

Tartós hajegyenesítésen voltam, immár harmadjára, de most először anyukaként. A kislányom még este és reggel anyatejet kap (valoszinu emiatt nem sikerült a kezelés). Ezt a sampont kaptam a fodrásztól, hogy használjam a kezelés után mert a leírás szerint segít megóvni az egyenességet. Hát.. egy hajmosás után minden elveszett a hajamból, amiért egy kisebb vagyont fizettem.. persze valószínű a felborult hormonoknak is köszönhető, de ezen kívül sem érzem, hogy egy csoda lenne ez a sampon. De persze még tesztelgetem, hogy az elvesztegetett tartós egyenesítés után lesz-e pozitív hatása a hajamra.. mindenesetre az illata jó.