Skiiin

Regisztráció dátuma: 2015. január 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. január 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Batiste Szárazsampon

Batiste Szárazsampon
2019. december 7.

Örülök, hogy megvettem. Életem első szárazsamponja és nagyon megszerettem. Amikor az ember "lusta" hajatmosni ezzel valóban praktikusan ki lehet váltani...Bár előbb megvettem volna.

Chanel Les Beiges Healthy Glow Alapozó SPF25 / PA++

Chanel Les Beiges Healthy Glow Alapozó SPF25 / PA++
2019. december 7.

Első használattól kezdve szerelem...Mint a márka többi terméke, számomra ez is hozza a nagybetűs minőséget. 25%-os akcióban vettem, így triplán örülök neki. Pumpás adagolású, viszont a mennyiség nagyon jól szabályozható! Azt nem tudom mennyire utazásbarát, mivel kis üvegcse. Az üvegcse nagyon igényes, olyannyira, hogy a kupak tetején a logó nem fehér, hanem bézs szinű.
A 22 Rosé árnyalat van meg nekem. Az illata kellemes, és a konzisztenciája megmagyarázhatatlanul jó! Csak úgy siklik a bőrön, könnyen eloszlatható. Száradást követően nem ült meg sem a pórusokban (azokat mintha össze is húzná), és a ráncocskákban sem. Az ami a fenti leírásban szerepel, azt mind teljesíti is nálam. Könnyű fedésű, a bőrhibák eltüntetésével nem tudom hogyan boldogul.
Röviden: tényleg 'healthy glow' hatással bír még a problémamentes bőr számára is.

Origins Drink Up Intensive Overnight Mask

Origins Drink Up Intensive Overnight Mask
2019. november 18.

Én is nagyon szeretem! Heti 3x minimum használom, éjszakára hidratálókrém helyett. Nagyon finom kis édeskés illata van, könnyen kenhető viszont valóban "testes". Nagyon jól hidratál! Tavaly vettem talán decemberben és még így is megvan a tubusnak kb a szűk fele...szóval gazdaságos!
Reggelre mindig táplált, hidratált lesz tőle a bőröm.

Chanel Baume Essentiel Highlighter Stick

Chanel Baume Essentiel Highlighter Stick
2019. november 16.

Nekem a 'Transparent' árnyalat van meg. Ujjaimmal szoktam felvinni, ahogy ráteszem az ujjamat a stick-re már érezni is lehet, hogy "olvad". Azt vettem észre, hogyha sokat viszek fel a kiemelendő területekre akkor nap végére jobban bezsírosodik az arcom. Szóval a mennyiséggel vigyáznom kell.
Viszont természetes, vizes hatást kelt valóban. Nem hagy semmilyen csillámos utóhatást, nincsenek is benne csillámok viszont ha jól emlékszem a 'Sculpting'-ban vannak kis csillámok.
Tényleg egy multifunkcionális termék, az ajkakra is lehet használni.

Omorovicza Bőrmegújító Arcradír

Omorovicza Bőrmegújító Arcradír
2019. november 16.

Utazóméretűt használtam belőle, nagyon sokáig elég volt! Csak amiatt nem használom már, mert áttértem a kémiai hámlasztókra.
De ez egy hatékony fizikai radír, apró szemcsés, viszont alapos hámlasztást végez. Nem szárította a bőrömet, könnyen lehetett leöblíteni. Nagyon szép zöld színe van és gyógynövényes illata.
Aki fizikai arcradírt keres annak bátran tudom ajánlani!

Omorovicza Omoroessence

Omorovicza Omoroessence
2019. november 16.

Csak jót tudok mondani erről a termékről is. Szerettem használni, az illata tipikusan olyan mint a márka többi termékének - visszafogott, természetes. A csomagolás szintén a letisztult, igényes verzió. Valóban előkészítette mindig a bőrömet a további ápoló termékekre és megsokszorozta azok hatékonyságát. Sokkal hidratáltabbnak és ruganyosabbnak éreztem a bőrömet.
Szóval igenis fontos lépés szerintem a tonik és a szérum közé beilleszteni a rutinba egy esszenciát.
Csak ajánlani tudom!

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%
2019. november 16.

Ez a kedvenc hámlasztóm! Számomra nagyon hatásos, szinte azonnal kifejti a hatását. Heti 2-3x használom, kb. 10-20 percre fent hagyom majd lemosom. Használata után mindig üdébb, rózsásabb az arcom és érezhetően cuppantja be a bőröm a szérumot, hidratálókrémet. :) Korábban fizikai arcradírt használtam, de ez sokkal hatásosabb, érezhető, hogy a hámlasztást mélyebben is elvégzi.
Csak ajánlani tudom, az ár-érték arány abszolút 5*

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2019. november 16.

Nekem nem vált be, pedig nagyon sokszor neki indultam, de nem. Bajt nem okozott, nem lettek pattanásaim csak nem érzem a hatását. Viszont használat után mindig éreztem egyfajta ragacsos érzetet, és ez zavart. Lehet az a baj, hogy nem rendszeresen használtam és úgymond rögtön vártam az eredményt.
Viszont a 10%-os tejsavas hámlasztó az nálam nagyon jól működik.

Lush Buffy Body Butter

Lush Buffy Body Butter
2019. november 16.

Jó termék, szerettem használni, csak...gyorsan fogyott. És ezért az árért így számomra nem nagyon érte meg, de emiatt nem pontozom le. Nagy előnye, hogy zuhanyzás után nincs szükség testápolóra, tényleg puha, hidratált és sima bőrt eredményez. Egyszerre radíroz és hidratál a használat során.

Lush Hot Toddy Tusfürdő

Lush Hot Toddy Tusfürdő
2019. november 16.

Imádom! Idén tudtam csak beszerezni! Korábban valahogy lemaradtam róla...A héten rendeltem a weboldalról. :) Hát nagyon nagy kedvenc lett, a Glögg-öt is visszahozhatnák. :P Nagyon jó ahogy átmelegíti az embert a fűszeres-puncsos-kólás illatával egy fárasztó, hideg nap után. November környékén már szeretek a karácsonyra hangolódni ünnepi tusfürdőkkel, szappanokkal. :)
Talán a Rose Jam mellett ez a második kedvencem.