skin

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Bvlgari Splendida Tubereuse Mystique EDP

Bvlgari Splendida Tubereuse Mystique EDP
2021. december 3.

Szeretem a tubarózsa illatát azt hittem ez is kedvenc lesz. Az üvege csodás mélykék nagyon elegáns . A benne rejlő folyadékkal szemben már nem vagyok ennyire kegyes. Az elején érzem a tubarózsát sötéten titokzatosan lapul benne. Mint egy puha sál úgy ölel körbe, finom cseppet sem harsány egész simogató érzés. Egészen addig amíg a vanília utat nem tör ami aztán át is veszi a karmester szerepét és onnantól a zenekar szétesik és valami olcsó kölnivé válik a mámor. A tartóssága sem igazán kiemelkedő. Szerettem volna szeretni.

IT Cosmetics Bye Bye Pores Pressed Setting Powder

IT Cosmetics Bye Bye Pores Pressed Setting Powder
2021. november 29.

Szuper termék. Amióta megvan csak ezt használom. Tényleg azt teszi amit ígér. Könnyed láthatatlan viselet. Mindegyik alapozómmal kompatibilis. Táskabarát, nem ül bele a ráncocskákba sem. Jó nagy adag és nem porzik.

Update1: továbbra is szeretem. Annyira ,hogy mára előbukkant a pan alja. Kettő darab púderem van ez és a Sisley kompaktja. Nem kertelek ezt jobban szeretem. Fele annyiba kerül ,de tud annyit mint az.

Dior Forever Natural Bronze

Dior Forever Natural Bronze
2021. november 14.

Annyira akartam szeretni,de csalódás lett a vége. A 4-es árnyalatban vásároltam meg. Elegáns csomagolás, kis kompakt táskában is könnyen elfér ez a bronzer. Már az első használhatnál feltűnt,hogy nem úgy terül ahogy én szerettem volna. Sajnos kicsit mindig foltosra sikerült . Nagyon matt bronzosító ezért a textúrája sem igazán krémes. Friss bontású Douglasban vásárolt példányról beszélek és mégsem tetszett a végeredmény,pedig sokféle ecsettel próbáltam felvinni. Mindig olyan koszos hatású lett rajtam. Lehet,hogy rossz volt a színválasztás . Nem kísérleteztem tovább eladtam. Ez volt a mi történetünk.

Avon Anew Ultimate Supreme Luxus Regeneráló Arckrém

Avon Anew Ultimate Supreme Luxus Regeneráló Arckrém
2021. november 8.

Megvásároltam az új kiadását és elképedtem.
Rengeteg illatanyag van benne és az sem a finom krémekre jellemző hanem inkább egy közepesre sikeredett katalógusillatra hasonlít.
A hatása pedig olyan mintha egy fóliát húznék az arcomra ,olyan vastag filmréteget képez,hogy fuldoklik alatta a bőröm. Az illata émelyítő és pár perc alatt lángol a képem.
Tőlem most egy nagy nulla erre a krémre.

MAC Feast Your Eyes Paletta

MAC Feast Your Eyes Paletta
2021. október 28.

Mintha egy csendélet kiragadt részleteit látnám olyan a paletta csomagolása, gyönyörű. Nehezen sikerült hozzájutni és ennek ellenére az első percekben kicsit csalódott is voltam. A fotók alapján egy legalább másfél tenyérnyi méretű palettára számítottam ,de amikor kibontottam sokkal kisebb volt. Első elkeseredésemben és hogy a színeit illetően sem voltam elragadtatva gondoltam túladok rajta így meg sem swatcholtam. Jelentkezett is rá rögtön vevő ,aki aztán inkább mégsem szerette volna megvenni. És ezúton adok hálát neki. Mert ilyen minőségű festékkel még nem találkoztam. Kemény felületűek,de ujjal érintve krémes vagy inkább géles hatásúak éppen ezért a porzásnak nyoma sincs, jól satírozhatóak egymással is .
Eszembe jutott egy korábbi kiadású Estee Lauder pirosító az volt ilyen állagú .
Alappal kibírnak kopás nélkül 8-10 órát is. Bár a zöld szín inkább topperként működik csak ,de ujjal szépen felütögethető.
Így most már örülök ,hogy nálam maradt ez a különleges kis paletta. Külcsín,belbecs is csillagos ötös.

Dior Miss Dior EDP

Dior Miss Dior EDP
2021. október 13.

Bár gyönyörű ezzel az új szalaggal Diorék legújabb csemetéje ,de azt kell mondjam nem találták fel a spanyol viaszt. Kényelmes megoldás igazodni a trendhez mert hát az üzleti érdek is ezt diktálja ugye. Megalkották a káosz harmóniáját. Mit értek a káoszon nos azt ,hogy ebben az illatban felfedezni vélek több előzőleg megjelent Dior illatot mint a leszáradásában kikandikáló Joy -t ,mélyen megbújó Jadore-t. Valamint van benne egy kis Cinema egy kis Prada Candy L'eau beütés is . Mintha összeöntötték volna egy nagy üstben ezeket és ez lett belőle. Na de néha az ilyen próbálkozások nem is sülnek el rosszul. Mert kikerekedett egy kellemes bár nem nem túl egyedi ,de mégis viselhető elegáns illat. Amihez jól passzol egy kiskosztüm de akár egy nagyestélyi is. Nagyon bújós ,puha igazi hideg napokra való illat . A selyemsálon napokig intenzív illata van.
Az illat hangulatát talán egy költő szavain át lehet igazán megérteni:
,,Ágakon hajnalfény,
utánad vágyót.''

Shiseido Waso Yuzu-C Beauty Sleeping Mask

Shiseido Waso Yuzu-C Beauty Sleeping Mask
2021. szeptember 28.

Egy kedves eladó ajánlotta ezt a terméket és milyen jól tette. Kellemes tényleg olyan mintha friss víz érintené a bőrömet amikor felkenem.
Gyorsan beszívódik nem hagy ragacsos érzetet ami számomra nagyon fontos.
Vegán formula .

Bvlgari Splendida Patchouli Tentation EDP

Bvlgari Splendida Patchouli Tentation EDP
2021. szeptember 2.

Érdekes illat ez jutott elsőre eszembe . A csomagolása a hófehér üvegben szép a súlyával is a luxusra emlékeztet. Kífújáskor tényleg érezhető egy kis rágógumi illat ,de ez hamar elillan. És jön a pacsuli... Jaj ,töményen gyomorforgatóan. Ennek ellenére mégis tetszik. Talán azért is mert trendbontó. A túlzott füstössége amit a bőrömön produkál nekem kicsit sok ,már -már erőszakos. A leszáradása viszont tetszik,amikor elcsitul mint vihar az éjszakában egy kellemes szofisztikált emléket hagy maga után. Ehhez tényleg dukál az elegáns megjelenés a határozott nőies attitűd.

Update1:Hidegebbre fordult az idő augusztusból rögtön beléptünk egy esős októberbe. Az ember kedve mit is mondjak ilyenkor kicsit szomorkássá válik vágyik valami melengetőre .
És akkor keres ,kutat a lélek egy igazán szép érzést ,emléket ,illatot. Így találtam meg őt. Ami nyáron túl tömény volt az most szinte jólesett.
Egyre biztosabb vagyok abban ,hogy ez a csúnya járvány a betegségen való átesés valamit komolyan megváltoztatott bennem. Azok az illatok amiket eddig szerettem szinte mind kiestek nálam a szeretet tárgyköréből.
Ez a kis hófehér üvegcse viszont belopta magát a szívembe. Egy igényes nem tolakodó mainstreamnek cseppet sem ható ,kellemesen pacsulis ,bőrös illat csoda. Signatur kategória .
Le vagyok nyűgözte.

Chanel Les Beiges Healthy Glow Luminous Colour

Chanel Les Beiges Healthy Glow Luminous Colour
2021. augusztus 18.

A Tökèletes! Gyönyörű ès nagyon szofisztikált eredmènyt hagy maga után. Mintha minden a bőrből áradnak a fènye és az árnyèka is . Tartós bronzer igazi luxus . Nálam a dobogó második helyèn áll az első az a Sisley . Valaki elárulhatná,hogy a saját ecsetjèn kívül még mivel működik? Mert azzal nagyon szèpen felvihető ,de más egyèb ecsetemmel nemigen. Ötlet?

Make Up Factory Light Weight Foundation

Make Up Factory Light Weight Foundation
2021. július 8.

Meglepetés volt ez az alapozó számomra mert annyira könnyű amennyire ígéri. Kevés kell belőle és nagyon jól fed. Nem csont matt inkább bőrfénye van . Nagyon kényelmes és tartós még melegben is. Én fixálom ,de csak a maszk viselése miatt. Pattanást nem okozott .
Az adagolója a kiöntögetős fajta .Viszonylag híg állagú ,de jól lehet vele dolgozni. Könnyen terül és szépen fedi a pirosabb részeket is. A ráncokba nem ül bele. A csomagolása is ízléses. Ha egy könnyed nyári alapozóra vágysz mindenképpen próbáld ki.