skin

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. május 12.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Essence Epic Sunset Eyeshadow Palette

Essence Epic Sunset Eyeshadow Palette
2019. november 9.

Változó minőségű porok. A fényes színek ecsettel tényleg nem vihetők fel szépen. Némelyik nagyon potyog ezért érdemes a szemmel kezdeni a sminkelést. Ami nálam mindent visz az az alsó két szín. Az utóbbi idők próbálkozásai Essence téren nekem csak ez vált be.

Mossa Tisztító Tonik Pattanásos Bőrre

Mossa Tisztító Tonik Pattanásos Bőrre
2019. november 9.

Kellemes,kíméletes tonik. Az illata pedig nagyon finom. Igaz,hogy nem én vagyok a célkorosztálya ennek terméknek ,de nekem nagyon bevált. Nem mar le minden védőréteget a bőrőmről. Újravevős és mást is ki fogok próbálni a márkától mert jó.

Müller Jojobaolaj

Müller Jojobaolaj
2019. november 5.

A szemfesték tökéletes eltávolítását vele kezdem . Nem csíp nem irritál és gyors. Univerzálisan felhasználó. Megéri az árát.

Estée Lauder Perfectionist Youth-Infusing Alapozó SPF25

Estée Lauder Perfectionist Youth-Infusing Alapozó SPF25
2019. október 26.

Először is az ára már nem annyi mint fent szerepel ,pár ezerrel többe kerül.
Szinte majdnem 5 csillagos húsz véleményből ami nem rossz.
Ami az alapozót illeti elég nehéz találni olyan üzletet ahol nem csak 2-3 félét tartanak belőle. Sok üzletben jártam mire sikerült a megfelelő árnyalatot beszereznem.
Pár használat után teljesen elégedett vagyok vele. A fedése nekem elegendő igazán keveset kell felvinni és már fed is . A tartóssága egy munkanap, teljesen korrekt. Rajtam púdert kíván az igaz,mert biztonságra utazom. Kényelmes és nagyon szép bőrképet produkál. Nem
trendi matt végre ,enyhe bőrfényt ad ami egészséges ,fiatalos kinézetű. Olvastam itt ,hogy rengeteg benne a szilikon, lehet. Bár ha úgy vesszük akkor a primerek nagy része is abból van, így megspórolhatjuk vele.
Az hogy ápol csak bónusz. A száraz részeket nem emeli ki ,nekem nem csúszkált el bár csak hidratáltam és fényvédőztem alá. Kellemetlen feszülő érzés nem volt a nap végén sem. Megéri a pénzét.Tőlem is 5*.

Oriflame Loving Care Szappan Arcra és Testre

Oriflame Loving Care Szappan Arcra és Testre
2019. október 26.

Azt hiszem egyre jobban visszajön a divatba a szappan használata. Sokan nem szeretik mert nem higiénikus mondják és kissé macerásabb ,mint a tusfürdő használata.
Manapság azonban ismét teret hódítani látszik és ez így van jól. Miért szeretem jobban a szappant?
Egyszerű oka van. Mert tisztábbnak üdébbnek érzem magam tőle ,mint bármilyen márkájú tusfürdőtől .
Amiktől sokszor az volt az érzésem,hogy hiába használom a törülközőt ,még mindig vizes vagyok valahol. Az a réteg amit a bőrömön hagytak zavaró volt számomra. Ellenben a szappannal való mosdáskor soha nem éreztem ilyet.
Én nagyon kedvelem ezt a szappant mert nem szárítja a bőröm és az illata sokáig megmarad .Finom krémes habja van akár a Dove-nak és akcióban töredék áron hozzá juthatunk a D.-hoz képest.

Prada Candy L'eau

Prada Candy L'eau
2019. október 22.

Ez számomra az elegáns nők illata .Van benne valami ami az YSL Cinemájára emlékeztet. Bújós, melengető illat a hidegebb időkre . Kétlem hogy ezzel mellé lehet fogni nincs az az ember aki ezt nem találná kellemesnek.
A Candyk legjobbja . Maximálisan 5*.

Oriflame Giordani Gold Essenza Sensuale EDP

Oriflame Giordani Gold Essenza Sensuale EDP
2019. október 22.

Nekem ez nagyon addiktív illat. Elegáns praktikus csomagolás 30 ml tömény borzongás és táskában is könnyen elfér.A metszett kupakja luxusérzetet keltő.
Az illata pedig lenyűgöző. A katalógus lapjain szagolva sem volt rossz ,de bőrön az igazi . Egy cseppet tettem a csuklómra és órák óta illatozik. Finom mély vaníliás gardéniás a leszáradása. A narancsvirág sem szúrós benne inkább csak lágyan van jelen. Ha hinni lehet a leírásnak akkor ez egy három összetevős parfüm. Itt tökéletesen érvényesül a kevesebb néha több elve. Szilázs tekintetében azt hiszem nem világbajnok,de így van ez jól.
Akit közel engedsz magadhoz ha ezt viseled biztosan elvarázsolja .Bravó Oriflame ez nagyon jól sikerült.

Urban Decay Original Eyeshadow Primer Potion

Urban Decay Original Eyeshadow Primer Potion
2019. október 21.

Az anti age változatot használom. Amellett ,hogy szuper tartós vele a smink még jótékony hatása is van a szemhéjra.
Határozottan feszesebb lett ,ja és ami nem utolsó szempont a fényes szemhéjpúdereket is bátran használhatom vele 40 felett, és szerintem akár 50 felett is . Ha valaki nem kultiválja túlságosan a matt porokat azoknak megváltás lehet. Az Antiage változa mindenképp 5* -ot érdemel.

Zoeva 110 Face Shape

Zoeva 110 Face Shape
2019. október 20.

Lisa Eldridge kezében láttam meg először és tudtam kell nekem igaz van ennek már egy jó éve is.
Ha kevés időm van akkor mást választok az alapozáshoz, ellenben ha van időm akkor csak ezt. Nagyon tömött fejű ecset így szinte nem nyel el egy cseppnyi alapozót sem. Mindenhová befér orr mellé szem alá így gyerekjáték vele dolgozni. Kontúrozáshoz pedig egyenesen kötelező darab olyan pontos munkát végez. Viszonylag reális áron elérhető, igaz idehaza még nem vagy csak én nem tudom hol kapható? Ha valaki tud egy jó lelőhelyet ne habozzon megosztani.

L'Oreal Paris Paradise Extatic Brow Pomade

L'Oreal Paris Paradise Extatic Brow Pomade
2019. október 20.

Nekem a tökéletes! Annyi mindent kipróbáltam már ,de valahogy csak ez az a termék ami színügyileg teljesen passzol hozzám. Nem kell keverni úgy jó ahogy van. Egy perc alatt kész vagyok, mert a kis ferde keféjével nagyon könnyű mértani pontossággal kialakítani a szemöldök vonalát. Amiért még jobban szeretem az ,hogy láthatatlan. A legtermészetesebb szemöldök érhető el vele. Kiadós praktikus és reggeltől az esti lemosásig tart. Egy a titka mindig csak addig tartsd nyitva amíg kiveszed belőle a szükséges mennyiséget utána jól zárd be. Én egy éve használom és olyan mint az elején .Ez számomra az igazi csodaszer kategória.