skincare

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. március 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Real Techniques Core Collection

Real Techniques Core Collection
2018. január 7.

Kiváló ár-érték arány! Sminkesként is használom, MAC és ZOEVA ecsetek mellett és maximálisan elégedett vagyok vele. Több ecsetem is van tőlük!

Paula's Choice HydraLight Moisture-Infusing Lotion

Paula's Choice HydraLight Moisture-Infusing Lotion
2015. május 17.

Az egyik legújabb tagja az arcápolásomnak, váltakozva, hol éjszaka, hol nappal használom. Nagyon könnyű, a nevéből is adódik. Pikk-pakk felszívja a bőröm, remek alap. És tényleg nagyon jót tesz a bőrömnek, nyugtatja, csillapítja! :)

Paula's Choice Resist Anti-Aging Clear Skin Hydrator

Paula's Choice Resist Anti-Aging Clear Skin Hydrator
2015. május 17.

Már a második flakonnal használok ebből a krémből. Nagyon szeretem, nekem remekül lehúzza a pattanásokat, pirosságot. Kellemesen hidratál. És Gondolom azzal, hogy újra vettem, egyértelmű, hogy nagyon szeretem. Nem csak ezt, az arcápolásom 90% Paula-s. :)
Látom sokaknak nem jött be annyira ez a krém, pedig az én bőröm is elég finnyás és érzékeny. Bár ami általában a 90%-nak bejön, azt az én bőröm nem szokta annyira szeretni ezek szerint fordítva is így van :) :)

Alverde Lash Repair Szempillatápláló Szérum

Alverde Lash Repair Szempillatápláló Szérum
2013. május 19.

Nem ezt akartam megvenni, de mellényúltam az állványon és ez landolt a kosárban. Csak otthon vettem észre, hogy ez nem az amit szerettem volna, és csalódott is voltam. Aztán kipróbáltam és megszerettem. Főként hétvégén használom nappal, ha nem megyek sehova (éjjelre azért nem teszem fel, mert ha álmos vagyok sokat könnyezem és belemegy minden a szemembe).
Az egész heti spirálozás, tisztítás után, kifejezetten jót tesz, hogy egész nap puha a pillám és regenerálja. Szívesen használom és elégedett is vagyok vele, de az tény kicsit drága.

Alverde Szemöldökformázó Gél

Alverde Szemöldökformázó Gél
2013. május 19.

Nem tudom, hogy nem véleményeztem még ezt a terméket, pedig immár 2 hónapja elválaszthatatlan barátok vagyunk!
Az átlátszó változatot vettem meg és az első használatkor szerelem lett a mienk!
Szeretem az átlátszó szempilla és szemöldök formázó termékeket, jó alap, szépen formál. Sokat kipróbáltam már, de szerintem ez az egyik legjobb! Nem pókhálósodik be, mint sok áttetsző gél, a pillákon, finom illata van és nekem tartós is! :) Imádom!!

L'Oreal Paris Dermo Triple Active Szemkörnyékápoló

L'Oreal Paris Dermo Triple Active Szemkörnyékápoló
2013. május 19.

Eddig nem használtam L'oreal krémeket, de amikor megvettem a mattító triple-active krémet, megláttam ezt a polcon.
Megtetszett, mert azt írta, hogy hármas hatás, hidratál, kisimít és ragyogást ad. A hidratálás nekem jelenleg elég(ligetszépe olajjal kombinálva meg tökéletes), kisimít, ez elfogadható, könnyen beszívódik, hamar lehet rá sminkelni!
Első két használatnál mintha lett volna némi kis ragyogás, de igazán ez nem nagyon jön elő, de nem is nagy hiány. Jobb mintha csillámmal, vagy fényvisszaverő pigmentekkel lenne tele!
Jelenleg elégedett vagyok vele!
Tégelyes megoldásnak nem vagyok híve, de mivel egész korrektül szuperál a krém, ezt elnézem neki.

L'Oreal Triple Active Anti-Shine Mattító Hidratáló Arcápoló Perlit+Szalicilsav

L'Oreal Triple Active Anti-Shine Mattító Hidratáló Arcápoló Perlit+Szalicilsav
2013. május 19.

Az itteni pozitív vélemények hatására vettem meg két hete ezt a krémet!
Alapjában elégedett vagyok vele, jelenleg a mattító hatása is elég a kombinált bőrömnek, nem is zsírosít! Kellemesen hidratál. Eddig teljesen elégedett vagyok vele! Nem irritált, nem szárít, nem zsírosít!
Ha nem változik, akkor boldog kapcsolat lesz a mienk!:)

Aromax Ligetszépe Olaj

Aromax Ligetszépe Olaj
2013. május 19.

Másfél hónapja használom ezt a terméket! Kifejezetten a szemem környékére vettem, mert nagyon száraz lett a szemem körül a bőr, és ebből adódóan apró kis vonalak jelentek meg az egyik oldalon.
Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel! Könnyen beszívódik, puha és hidratált utána a bőröm!
Reggel nagyon vékony rétegben viszem fel, utána egy szemkrém és már sminkelhetek is!:)
Egyetlen gondom vele, hogy a kupakja elég rosszul záródik nekem, lehet hogy csak egy rossz csomagolást fogtam ki, de ez nem befolyásolja a termék teljesítőképességét!
Nagyon szeretem, és már 1 hét után szépen visszahidratálta a bőröm a szemem körül :)

Az összetevői a következők a dobozon:
Oenothera Biennis Sedd Extract, Tocopherol, Beta-Sitosterol és Squalene, Rosmarinus Officinalis leaf Extrat, Ascorbyl Palmitate

NARS Blush Pirosító

NARS Blush Pirosító
2013. április 13.

Nekem a Nars Sex Appeal nevű van meg, ami egy matt, világos-rózsaszínes, enyhén barackos árnyalat.
Egy visszafogott, éppen hogy csak finom árnyalatot kerestem, amivel természetes hatást lehet elérni.
Ezt tökéltessen megfelel ennek.
Nagyon világos, hófehér lányokon mutat a legjobban, az én közepesen-világos (NC20-nyáron 25) tónusomon csak építve látható, de messze nem mutat olyan jól, mint egy nagyon világos bőrön. Teljesen matt finish.
Előnye: szép, hamvas, üde szín, teljesen matt
Tartósság: közepesen, egy egész napot nem bír ki rajtam
Hátrány: drága, és olykor problémás a beszerzése

wet n wild Coloricon Bronzer SPF15

wet n wild Coloricon Bronzer SPF15
2013. április 13.

Külföldről szereztem be. Nagyon tetszett amiket olvastam róla, és láttam videókon, nekem a Reserve your Cabana árnyalat van meg, a képen a legvilágosabb.
Bár ennek is bronzosító a neve, de maximum hófehérkén és még egy árnyalattal világosabb lányokon tudnám ezt elképzelni annak.
A legtöbben egy nude/pezsgőszínű highlighternek használják. Közepes tónusú bőrön éppen hogy csak fényt ad, de azt nagyon természetesen, és visszafogottan. Apró, tényleg apró csillámok vannak benne, de arcon szinte nem is látszik csak a fénye. Nagyon természetes, de talán ez pont a hátránya is, mert kicsit sötétebb bőrön szinte nem is látszik. Ha pedig építenénk, akkor meg pont elveszti a természetes hatását.
Kellemes termék, de egyáltalán nem egy nélkülözhetetlen darab!