skincarejunkie

Regisztráció dátuma: 2020. július 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. július 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Schwarzkopf Gliss Kur Thermo-Protect Blow-Dry Hajolaj

Schwarzkopf Gliss Kur Thermo-Protect Blow-Dry Hajolaj
2020. augusztus 12.

Göndör hajam van, ami alapvetően szárazabb, könnyen válik fénytelenné, gubancossá. Az első használat után sokkal fényesebbé vált a hajam, könnyen kezelhető. Nem szabad belőle sokat fújni, mert könnyen elnehezíti a hajat. Az összetevőlistája is nagyon jó. Számomra kész kis csodaszer.

L'Oreal Paris Stylista Hajformázó Göndör Hajra #Curls

L'Oreal Paris Stylista Hajformázó Göndör Hajra #Curls
2020. július 28.

Ugyan kételkedve vettem meg, de végül nekem nagyon jól bevált. Sokkal határozottabbak a hullámaim, kicsit jobban begöndörödnek. Diffúzoros hajszárító használata mellett az igazi. Az illata pedig zseniális.

Isana Sheavaj & Kakaó Testápoló Krém

Isana Sheavaj & Kakaó Testápoló Krém
2020. július 28.

Az összetevői elég jók, a bőrömet megfelelően hidratálja. Enyhe zsíros érzetet hagy maga után, de annyira nem zavaró, ezért nálam ez a termék 4 csillagot érdemel.

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2020. július 20.

Napról napra szebb tőle a bőröm, a hegek is szépen tűnnek el. Hamar beszívódik, rendkívül hatásos, illetve az összetevői is zseniálisak.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2020. július 20.

Ez az első sminklemosó, ami nem irritálja a szememet. Gyengéden és alaposan tisztít. A legmakacsabb sminket is hamar eltávolítja. Illetve az összetevői is a lehető legjobbak. Ennél szuperebb lemosót nem is találhattam volna :))

Tulasi Ayurvédikus Fogkrém

Tulasi Ayurvédikus Fogkrém
2020. július 17.

Ugyan látványosan fehérít, de hogy a fogzománcot kíméli, azt nem mondanám. Két tégellyel használtam el, mire jelentkeztem a lyukak a fogaimon, pedig eddig soha nem volt ilyen problémám. Ha valaki fehéríteni szeretné a fogait, azt javaslom, hogy inkább fogorvosnál tegye.

Dr. Konopka's Hajhullás Elleni Sampon

Dr. Konopka's Hajhullás Elleni Sampon
2020. július 17.

A hatását egyáltalán nem éreztem. A fejbőröm is korpás lett utána, pedig azelőtt soha nem volt ilyesmi problémám. Miután kimostam, zsíros tapintású és fénytelen volt a hajam. Ha valaki természetes sampont keresne, akkor ezt semmiképp nem ajánlom.

Biola Teafaolajos Arctisztító Gél

Biola Teafaolajos Arctisztító Gél
2020. július 17.

Finomabban tisztít, annyira nem szárítja a bőrömet, mint amennyire vártam. Viszont a sok illóolaj irritáló hatását érzem a bőrömön. Illetve nálam a faggyútermelést is serkentette sajnos, hiába használok mellé niacinamide-os szérumot és mandulasavas hámlasztót is, sokkal gyorsabban zsíosodott napközben a bőröm. Ezért nálam csak 3 csillagot érdemel.