skyflygirl

Regisztráció dátuma: 2017. június 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. június 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Paris Voluminous Lash Paradise Szempillaspirál

L'Oreal Paris Voluminous Lash Paradise Szempillaspirál
2018. június 17.

Nagyon szeretem! Probaltam a Better Than Sex spiralt, az abszolut nem valt be mert a szemem ala pergett es nem is csinalt szep pillakat, de ez.... ez szamomra A Spiral! Tobben meg is dicsertek es levaltotta az altalam annyira kedvelt Benefit Roller Lasht.

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Stick SPF21

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Stick SPF21
2018. február 8.

Mivel majdnem napi szinten repulok a munkam miatt ezert probalom a folyadek mennyiseget leredukalni amennyire csak lehet. Ezert is vettem meg ezt az alapozot, ami mindenki mas szerint jol teljesit csak szerintem nem tokeletes :D Eddig meg mindenki megdicserte rajtam, de persze en kb 1cm-rol vizslatom magam a tukorben es bizony “torik” a boromon (orr es szaj korul, pedig ott meg nincs is rancom) es kiemeli a szaraz reszeket. Nem utalom, mert konnyen eldolgozhato (en beauty blender utanzatot hasznalok hozza) illetve epitheto, egy retegben is szepen fed es valoban szep termeszetes hatasa van. Ezen kivul fenyvedo is van benne. Ha minden nap ezt hasznalnam szerintem hamar elfogyna, hamarabb mint egy folyekony valtozat. Ezt csak akkor viszem magamnal ha nem tudok borondot feladni. Meg fogom probalni mas markak hasonlo termeket (BB es Hourglass), de ha egyik sem jon be, akkor ezt ujra fogom venni, mert egyaltalan nem szornyu es szamomra nagyon praktikus.

Lovely Holo Lips

Lovely Holo Lips
2018. február 8.

A kezfejemen probaltam a tesztereket... hat szornyu. Nem volt bekremezve a kezem, de ossze csomosodott rajta ha mar dupla adagot tettem ra... nem jott be, arrol nem beszelve hogy szerintem az egesz fejem csillamos lenne tole. Ja es draga is...

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Szemkörnyékápoló

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Szemkörnyékápoló
2018. február 8.

Jol hidratal, gyorsan beszivodik, jol lehet ra sminkelni. Szerintem megelozesnek szuper, azt meg mar reg tudom, hogy a karikaim nem fognak eltunni meg ha egesz nap csak alszom sem, ugyhogy nem is varom el semmilyen kremtol. En a C vitaminos ejjeli kremmel hasznalom, nekem szuperul bevalt a ketto egyutt, szep borkepet eredmenyez.

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30
2017. november 25.

Adtam neki egy eselyt, de szerintem kar volt... elotte hasznaltam az eredetit, azt nagyon szerettem, mert nem fenyesedett at szinte azonnales mivel surubb szerintem adagolni is konyebb volt. Elozo velemennyel egyetertek ez az spf 30 meg hasonlo dolgok telen talan el megy szodaval, de nyaron tutira nem eleg, kell ala fenyvedo. Masok kerdeztek milyen alapozot hasznalok, mert olyan szep a borom. Hat ez volt, de megsem vagyok vele elegedett. Gyakran kell pudereznem, mert nagyon csillog. Fedese rendben van, mert alapvetoen szep a borom es sokat is foglalkozom a borommel, hogy szep legyen. Osszessegeben, talan ha szaraz a borod jo lehet, de mindenkepp kerj belole mintat, mert lehet nem er meg 12000Ft-ot... 3 csillag, mert megdicsertek mikor ez volt rajtam, de nekem megsem az igazi 😔

Vichy Idéalia Bőrkisimító és Ragyogást Adó Energetizáló Arckrém

Vichy Idéalia Bőrkisimító és Ragyogást Adó Energetizáló Arckrém
2017. november 25.

Szamomra az Idealia csalad mindig is jo volt, nem is ertem miert terek at masra ha ez bevalt 😃 Az a franya kivancsisag, hatha van ettol jobb is, de be kell latnom az en borom bizony szereti a Vichy-t ☺️. Kellemes konnyu krem, az en zsirosodasra hajlamos boromnek epp eleg. Alapvetoen szep borom van, max a kialvatlansag latszodik rajta ha sokszor kelek hajnalban. Ugy erzem energiaval tolti fel a borom, szep es puha lesz tole. En rancmegelozes miatt kezdtem el hasznalni es szerintem arra remek kis krem. Az elozo idealia kremeket is szerettem, de ez is nagyon tetszik 😊

Vichy Idealia Peeling

Vichy Idealia Peeling
2017. november 25.

Szamomra ez fantasztikus termek! Pihe puha babapopsi lesz tole az arcom, finom illatu es mar egz het hasznalat utan ugy latom, hogy sokkal szebb tonusu a borom es kisebbek a porusaim. Amugy sincsenek kraterek az arcomon szerencsere, de azert nem is lathatatlanok a porusaim. Nem szarit es pattanast sem okozott. Picit nekem is csipett egyik hasznalatkor, de azota sem es akkor szinte azonnal el is mult. En is a kezembe csepegtetve viszem fel es valoban sokaig eleg lesz ez a 100ml. Nagyon szeretem, biztosan ujra veszem! Bravo L'Oreal!

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém
2017. november 25.

Kb. 1 honapja hasznalom es bevalt! Nagyon szeretem a Nivea termekeket, nagymamam es anyukam is gyakran mondogatjak, hogy akkor a legszebb a boruk ha Niveat hasznalnak 😃 Szoval a tapasztalatok: kellemes allagu, finom illatu (nivea illat es en szeretem) krem. Nekem gyorsan beszivodik es onmagaban is jol hidratal. Ha utazom altalaban nem viszem magammal az egesz arzenalom csak ezt a kremet dobom be meg a nappali kremem. Otthon termeszetesen szerummal es a Khiel's olajaval hasznalom. Nem vesznek ossze a boromon es reggelre szep puha egyenletes lesz a borkepem. 26 eves vagyok nincsennek mely rancaim csak a homlokomon ket halvany vonal, de azok is szinte eltunni latszanak 😃 En sokszor kelek hajnalban, meg van hogy csak 4-5 ora alvas jon ossze, de ha ezt hasznalom nem latszik ugy a boromon a kialvatlansag mint a termek hasznalata nelkul. A tubusa szerintem is praktikus higienia szempontjabol, illetve szerintem azert nem folyik belole olyan gyorsan a krem, hogy ne lehessen idoben ra tenni a kupakot. Es igen, a csomagolas vedi a C vitamint a kremben ugyanis az fenyre bomlo. Szamomra ujra vevos a jovoben es az ara is nagyon kedvezo! Ja es nem okozott pattanast vagy miteszert, pedig en is allergias tudok lenni bizonyos kremekre.

Mixa Hyalurogel

Mixa Hyalurogel
2017. július 20.

Borzaszto!!!! Oriasi csalodas es merges is vagyok magamra, amiert megvettem, hiszen volt itthon eleg kremem amik bevaltak....
1. Szamomra hidratalo hatas rendben volt es az allaga is tetszett.
2. Valoban nagyon eros az illata, mar-mar elviselhetetlen.
3. Annyira durvan pattanasos lett a borom, hogy sirhatnekom van! Szerintem egesz tini koromban nem voltak ilyen csunya piros gyulladt pattanasaim... jah es a poen a dologban, hogy masfel het mulva koszorus lany leszek baratnom eskuvojen 😰😰😰😰😰
Sajnos az utobbi tenyezo miatt szamomra mindegy, hogy hany pozitivum volt. Eletemben egyszer a Chanel egyik hidrataloja utotte ki a borom csunyan, orultem hogy helyre jott... Mar csak imadkozni tudok, hogy az eskuvore helyre jojjon az arcom es legalabb alapozoval vallalhato legyen az amugy szep borom (sokszor alapozo sem kell). Ugy tunik az ilyen illatos dolgokat nem szereti a borom a Chanel is nagyon illatos volt. Maradok a jol bevalt kremjeimnel ez pedig megy a kukaba!!!

Nuxe Réve De Miel Lip Balm

Nuxe Réve De Miel Lip Balm
2017. június 28.

En alapvetoen szeretem a Nuxe termekeit es a stiftes apolo is bevalt, viszont ez egy csoda!!! Azert barmilyen ajakapolom is volt eleg sokat kenegettem nap kozben is. Ezt reggel es este szoktam es ennyiben ki is merul a kenegetes. Finom az illata, termeszetesek az osszetevok es szuperul hidratal. Kivancsi vagyok milyen lesz telen. Egyebkent igy a tegelyes kiszereles sem zavar, hogy csak otthon hasznalom igy mindig tiszta kezzel nyulok bele.