Skylar19

Regisztráció dátuma: 2015. november 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. november 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balmi Super Cube Ajakbalzsam - Roseberry

Balmi Super Cube Ajakbalzsam - Roseberry
2016. szeptember 6.

Olyan két hete használom, de nem minden nap, csak amikor eszembe jut. Szerintem nagyon jó termék: hidratál, fényt ad, és persze nagyon finom az íze/illata. *_* Eredetileg nem ilyet akartam venni, de a csomagolása, és az hogy 1999Ft-ról le volt árazva 999Ft-ra elgondolkodtatott, és végül őt vettem meg. Volt több fajta is, viszont nem mindegyikből volt teszter. Amelyikből volt teszter azok közül egyiknek sem tetszett igazán az illata, úgyhogy ezt a fajtát vettem meg zsákbamacska módra, bár ötletem se volt hogy mi az a roseberry pontosan..xd De kár volt aggódni, mivel ennek isteni az illata! Nagyon emlékeztet egy régi nyalókáéra, ami ilyen fehér piros spirálos mintájú volt, és cukormentes azt hiszem...de azt mostanság már nem láttam egy boltba sem.:(
Hozzáteszem, hogy én inkább csak megelőzés céljából használok ajakápolót, azt nem tudom hogy már eleve száraz ajkakkal mit tud kezdeni.

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2016. április 15.

Nekem bejött, bár én csak egy kisebb területet pótolok ki vele a szemöldökömön, emiatt nem is fogy gyorsan, nem kell gyakran hegyezgetni. A színe is megfelel( 05 soft blonde), árban kedvező.

Miss Sporty Perfect Stay Lasts Up To 10 Hr Pressed Powder

Miss Sporty Perfect Stay Lasts Up To 10 Hr Pressed Powder
2016. március 9.

Eredetileg a Max Factor Creme Puff púdert szoktam használni, a Truly Fair árnyalatot. Az egyetlen baj a Max Factor-ral az ára.(2800 Ft körül van) Azt terveztem újravenni ennek ellenére, de sajnos megpillantottam ezt, és ott hirtelen úgy gondoltam hogy miért is ne lehetne jó? Hát ezért: a világosabbik árnyalatnak is olyan sárgarépa színe van hogy csak na... két árnyalat van összesen, abba nem is merek belegondolni hogy a sötétebbnek vajon milyen színe van. o.O Azt már meg sem tudom mondani hogy púderként hogy funkcionál, mert csak egyszer próbáltam, de az is sok volt. Mérges vagyok magamra mert az üzletben is néztem a színét, de valahogy ott nem tűnt rossznak... Leginkább az ára miatt vettem ezt, de azóta már megbántam. Hiába "spóroltam" 2000 Ft-ot azzal, hogy ezt vettem, ha egyszer ezt nem tudom használni, ergo vehetem meg a Max Factort. Spórolás helyett még többet is költöttem a púder témára, mint kéne..xd
Komolyan nem értem hogy gondolták ezt a sárga színt mint világosabbik árnyalat...

Essence XXXL Shine Szájfény

Essence XXXL Shine Szájfény
2015. november 17.

Nekem ebből ha jól emlékszem a Cute Pink(?) elnevezésű árnyalat van meg. Szép csillámok vannak benne, a színe nagyon minimális, de nekem tetszik. :)Egészen tartós, persze evés-ivás után eltűnik a nagy része, de ennyi pénzért akkor is megéri. Ráadásul az is tök jó benne, hogy nem szárítja ki a szám, sőt inkább úgy érzem, mintha hidratálna.

Balea Fruity Harmony Kézkrém

Balea Fruity Harmony Kézkrém
2015. november 17.

Nagyon jó termék, főleg ennyi pénzért. Nagyon finom illata van, és a hidratálása is megfelelő. Az mondjuk tény, hogy ez inkább egy könnyedebb , vizesebb hidratáló, ami olyanoknak jó, akiknek csak kicsit száraz a bőre, nem pedig komolyabban. Nekik (főleg télre) nem ezt ajánlanám. Ettől függetlenül ennyi pénzt megér. ^^

Astor Fash'n Studio Körömlakk

Astor Fash'n Studio Körömlakk
2015. november 17.

Nekem ebből egy gyönyörű sötétkék szín van meg, amit még úgy 4 éve vettem, a tökéletes sötétkék körömlakk kutatása közben.:D Ma sok idő után újra elővettem, és én nagyon meg vagyok vele elégedve, mert ennyi idő után sincs beszáradva. 1 rétegben is jól fed, csak néhány helyen kellett plusz 1 réteg ahhoz hogy tökéletes legyen. Persze egy világosabbnál lehet hogy több is kell, erről nem tudok nyilatkozni...Az még kérdéses, hogy hány napig bírja, de ha jól emlékszem viszonylag sokáig bírta (legalábbis régen).

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Balzsam

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Balzsam
2015. november 17.

Nem csodaszer, de azért elég puhává teszi a hajat. Bár az enyém annyira nincs rossz állapotban, azt nem tudom milyen hatással van komolyan sérült/száraz hajra.
Az illata érdekes, de nekem tetszik.Az ára 700 ft körül mozog, ami végülis megéri, mert olyan 2-3 hónapig elég. Ettől fügetlenül valószínűleg nem fogom újravenni, mert szeretek mindig újat kipróbálni, abban a reményben hogy mégjobbat találok. :)