Skylin

Regisztráció dátuma: 2019. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice 3 Steps To Contour

Catrice 3 Steps To Contour
2021. december 6.

A színei nekem teljesen megfelelőek, és szépen el lehet dolgozni. Nekem valamiért - pedig csak egy leheletnyit szoktam felvinni - porosan megül a bőrömön.

Catrice Collection Cocoa Szemhéjpúder Paletta

Catrice Collection Cocoa Szemhéjpúder Paletta
2021. december 6.

Rosszat nem tudok róla mondani, de nem is egy nagy szám. Szépek a színei, nem mászik el még alap nélkül sem. Porol, bár engem ez annyira nem zavar. Az tényleg nagy pozitívum, hogy a világos árnyalatok is jól látszanak. Egyszerű, hétköznapi sminkhez tökéletes.

Revolution Re-Loaded Palette - Provocative

Revolution Re-Loaded Palette - Provocative
2021. december 6.

Úgy rendeltem meg a neten és teljesen mások a valóságban a színek, bár erről nem a termék tehet. Annak, aki nem szereti az intenzív színeket a sminkelésnél megfelelő lehet, vagy egy egyszerű hétköznapi sminkhez is kiváló. Sok benne a nagyon hasonló árnyalat és színmélység, szerintem ezért van az, hogy több szín felvitele után is olyan mintha csak egy színt használtunk volna. Szerintem nem annyira rossz termék, csak a színvilága volt csalódás.

Revolution Forever Flawless Into The Night Eyeshadow Palette

Revolution Forever Flawless Into The Night Eyeshadow Palette
2021. december 6.

Gyönyörű színek, kiváló minőség. Ha nem használok alá szemhéjpúder alapot, akkor egy idő után sajnos maszatolódik, de ezért nem vonok le csillagot. Szeretem.

Mixa Kíméletes Habzó Arctisztító Gél

Mixa Kíméletes Habzó Arctisztító Gél
2021. december 6.

Sajnos nem vált be. Az arcomat ellepték a pici piros kiütések a használata után, ráadásul nagyon szárít. Többször is próbálkoztam vele, de sajnos nem megy.

dr. Organic Skin Clear Mélytisztító Arclemosó 5in1

dr. Organic Skin Clear Mélytisztító Arclemosó 5in1
2021. december 6.

Nekem nagyon tetszik az illata. Az állaga nagyon selymes, nagyon kellemes a használata. Viszont sajnos nekem apró kiütéseket okozott a bőrömön, úgyhogy nem tudom használni. Pedig nagyon szeretném...

Organic Shop Szicíliai narancs Cukros testradír

Organic Shop Szicíliai narancs Cukros testradír
2021. december 6.

Nagyon jó az illata, imádom. Hozza amit kell, szépen radíroz, puha bőrt hagy maga után. Ajánlom mindenkinek.

Organic Shop Gyömbéres Cseresznye Tisztító Arcradír Bio Gyömbér és Cseresznye Kivonattal

2021. december 6.

Nekem egyáltalán nem jött be. Az illata borzasztó, az állaga túl híg. Az olyan arcradírokat szeretem, amiknek a szemcsemérete nagyon kicsi és jó sok van benne. Erre a termékre sajnos egyik sem igaz. A bőröm sem szereti, pattanásokat okozott.

Revolution Skin Wrinkle & Fine Line Reducing Serum

Revolution Skin Wrinkle & Fine Line Reducing Serum
2021. december 6.

Szeretem. A mimikai ráncokon segít és az apróbb ráncokat is halványítja. Jó az állaga, bár az én bőrömön kicsit ragacsos érzést hagy maga után. Összességében jó kis termék.

Revolution Skin 10% Niacinamide + 1% Zinc Blemish and Pore Refining Serum

Revolution Skin 10% Niacinamide + 1% Zinc Blemish and Pore Refining Serum
2021. december 6.

Ez egy nagyon jó kis termék, teszi a dolgát. A bőröm kevésbé zsírosodik, kevesebb a pattanásom. A pattanás után maradt foltokat is jelentősen halványítja. A miteszeres részeken is hatékony, sokkal kevesebb a számuk és kevésbé láthatók. Az állaga nekem megfelelő, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Felvitel után kissé kipirosodik a bőröm, de reggelre egységes, szép bőrképet ad. Sok hete használom már és megrendeltem a következő adagot.