slora

Regisztráció dátuma: 2012. június 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. június 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Hand SOS Intenzív Kézkrém

Nivea Hand SOS Intenzív Kézkrém
2012. június 18.

Nagyon szeretem ezt a krémet.Viszonylag hamar beszívódik,addig viszont egy kicsit zavar a kezemen,olyan zsíros érzés.

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated
2012. június 18.

Télen mindig ezt a krémet használom,jól hidratálja a kezemet,és egy kevés is elég belőle.Nem szívódik be túl gyorsan amit azért bánok,de még mindig ez a legjobb kézkrém amit eddig használtam.

Essence 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Balzsam

Essence 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Balzsam
2012. június 18.

A téli hónapokban nem igazán vált be,egy kicsit többet vártam.Az illata nagyon finom és hamar beszívódik.Tavasszal-nyáron tudnám elképzelni kézkrémnek :)

Essence Nude Glam Körömlakk (régi)

Essence Nude Glam Körömlakk (régi)
2012. június 18.

Nekem Hazelnut Cream Pie árnyalat van meg,és nagyon szeretem.Egy rétegben eléggé csíkoz ami miatt először megijedtem,de két rétegben már egyáltalán nem látszik és nagyon szépen fed.Nálam plusz pont a tartóssága,a kiszerelése is tetszik és könnyű felvinni.

NYC Kiss Gloss Szájfény

NYC Kiss Gloss Szájfény
2012. június 15.

Nekem Tribeca Tangerine van meg.Ha felkenem a számra akkor átlátszó,azt hittem ad egy kis színt.Az illata nagyon finom és viszonylag tartós is :)Mindenesetre megvagyok elégedve a termékkel.

Head & Shoulders 2in1 Korpásodás Elleni Sampon és Kondicionáló Menthol

Head & Shoulders 2in1 Korpásodás Elleni Sampon és Kondicionáló Menthol
2012. június 14.

Nagyon jó hűsítő érzése volt a fejbőrömnek ettől a sampontól,és az illata is finom volt.A hajam nem zsírosodott tőle,és a korpát is tisztította.

Head & Shoulders Citrus Fresh Sampon (régi)

Head & Shoulders Citrus Fresh Sampon (régi)
2012. június 14.

Finom az illata,és kábé ennyi a pozitívuma (számomra legalábbis).A hajam zsírosodott tőle,nem használt a korpának.Nem fogom többet használni...

Garnier Intensive 7 Days Ultra Hidratáló Testápoló Tej Mangóolajjal Száraz Bőrre

2012. június 14.

Nekem aloe verás van,nagyon finom az illata,és hatékony is :) Az egyetlen bajom vele,hogy sokat kell várnom amíg rendesen beszívódik.Este szoktam használni,és másnap reggel érzem azt,hogy már nem ragad.

Diesel Fuel for Life Denim Collection Femme

Diesel Fuel for Life Denim Collection Femme
2012. június 14.

Én ajándékba kaptam,és nagyon szeretem az illatát,olyan finom :)

Labello Fruity Shine Cherry Ajakápoló SPF10

Labello Fruity Shine Cherry Ajakápoló SPF10
2012. június 14.

Szép pirosak lettek tőle az ajkaim,nem volt annyira feltűnő színe.Azonban(mint ahogy az általam használt Labellok többsége) kicsit szárítja az ajkaimat.