Slushy

Regisztráció dátuma: 2017. január 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lush Candy Rain Hajkondicionáló

Lush Candy Rain Hajkondicionáló
2020. február 6.

Sajnos nem vált be :( egyáltalán nem lett tőle egyenesebb a hajam ráadásul nagyon nehezen tudom csak kiöblíteni. Van hogy ki se jön a hajamból. Amikor ez van a hajamon az egész arcom viszketni kezd. Szerintem az iszonyú erős illatától.

Essence You Better Work! Volume & Curl Vízálló Szempillaspirál

Essence You Better Work! Volume & Curl Vízálló Szempillaspirál
2019. június 2.

Potyog és felkenődik a szemhéjamra :( Nem sportolás közben használtam, hanem egy sima hétköznapon.

Bioderma Photoderm Max Aquafluide Pocket SPF50+

Bioderma Photoderm Max Aquafluide Pocket SPF50+
2019. március 16.

Szerencsére tényleg matt hatást biztosít. Nekem zsíros arcbőröm van és még így is 🙂 valamint pattanásokat sem okozott

Yves Saint Laurent Manifesto EDP

Yves Saint Laurent Manifesto EDP
2018. december 4.

Csodálatos illat! :) Már többen mondták a kollégáim közül, hogy milyen finom illatom van. Nem egy erőteljes és könnyen felismerhető illat. Inkább az a szelídebb fajta, ami tökéletes irodába és tavaszi, őszi parki sétákhoz :D de persze én télen is szívesen viselem. Komfortillat, amire nem hiszem hogy bárki azt mondaná, hogy fúj ez meg mi!? Van pár erőteljesebb és vadabb parfümöm és jó néha ilyen típusú parfümöket is használni, ami nem vált ki negatív érzelmeket az emberekből mint pl egy la vie est belle. Persze én azt is imádom :)

Balea Coffee & Coco Testradír

Balea Coffee & Coco Testradír
2018. október 21.

Isteni finom kávés kókuszos illata van. Szépen lehet vele a bőrt radírozni. A szemcsék pont jó méretűek. Se nem túl nagyok se nem túl kicsik.

Essence Awesometallics Metal Shock Eyeshadow

Essence Awesometallics Metal Shock Eyeshadow
2018. július 27.

Rózsaszín, arany és ezüst színekben vettem meg. Nagyon szépek felkenve, főleg a rózsaszínű. :) Azt már többször megdicsérték mások is. Tartósságával meg vagyok elégedve, bár én használok alá szemhéjalapot.

L'Oréal Steampod 2.0 Hajvasaló

L'Oréal Steampod 2.0 Hajvasaló
2018. július 6.

Már lassan féléve meg van ez a gép. Direkt több hónapig vártam a véleményezéssel.
A Szabó Imre webshopból rendeltem meg és járt még hozzá egy L’Oréal Steampod simító, védő szérum és egy L’oréal Steampod Tápláló, hajkiegyenesítő tej vékony szálú hajra. Mindkettő tartalmaz szilikont, amit nagyon sajnálok :(
Először a fodrászomnál találkoztam ennek a nagyobb tartályos, fekete színű változatával (az szintén fel van ide töltve krémmániára) és beleszerettem, mert amikor azzal vasalta ki a fodrászom a hajam fényes lett, selymes és a következő hajmosásig egyenes maradt úgy hogy közben voltam edzeni is stb... Többször is vasalta azzal a géppel a fodrászom a hajam és mindig elégedett voltam az eredménnyel azért döntöttem úgy hogy rendelek egyet magamnak, de annak elég nagy a tartálya ezért rendeltem inkább ezt mert így utazásokhoz is tudom vinni.
Én mindig desztillált vízzel használom.
Pozitív:
Sokkal könnyebben és gyorsabban kiegyenesíti a hajam, mint az előző hajvasalóm (REMINGTON S7412 Plates hajvasaló) pedig az is jó minőségű volt. De ezzel egyszerűen szebb lesz a végeredmény. Használtam már a hozzávaló simító szérumokkal és azok nélkül is és igazából nincs nagy különbség a végeredmény tekintetében, ha használok szérumot, ha nem nagyjából ugyanolyan lesz a hajam. Max a szérum miatt fényesebb lesz csak hát sajnos az a fránya szilikon benne.....
Negatív: az ára! 69 ezer Ft-ért vettem és hát azért ennyi pénzért egy kicsit lehetne jobb. Sajnos nem marad annyira tartós az egyenesség a hajamban két hajmosás között. Általában minden reggel kell egy kicsit rávasalnom. De van hogy nincs kedvem vagy időm és akkor is vállalható a hajam csak nem tökéletes. Bár vele még mindig jobb hatást tudok elérni, mint korábban bármelyik másik hajvasalómmal, mert azokkal kb totál előröl kellett reggelente kezdenem a vasalást és volt hogy nap közben is behullámosodott a hajam. Ezzel legalább nincs ilyen problémám.
A hajam egyébként long bob és hullámos, göndör.
Összességében nem bántam meg hogy megvettem, mert az előző hajvasalóimhoz képest megváltás és könnyebb, gyorsabb vele a hajvasalás csak egy kicsit tartósabb végeredményre számítottam.

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. július 6.

Sajnos nekem csalódás volt. Balzsamként próbáltam ki és egyáltalán nem hozta azt a hatást, amit az olcsóbb balzsamok. Nem tudtam könnyebben kifésülni a hajam és száraz érzete volt. Ami pozitív, hogy amikor száraz hajra kentem nem zsírosította, de ennyi. Az illata sem maradt benne a hajamban.

Taylor Swift Wonderstruck Enchanted

Taylor Swift Wonderstruck Enchanted
2018. március 13.

Vak rendelés volt. Csak az itteni véleményekre hagyatkozva rendeltem meg a Notinoról és nem bántam meg :) Finom gyümölcsös illat, amiben van valami krémes illat is. Nagyon kellemes és tartós! 6 órája fújtam a jobb csuklómra és még mindig érződik :)
Hétköznapokra sem túl sok ezért bátran lehet mindennap használni.

Update: Sajnos már nem érzem olyan tartósnak az illatot :( ettől függetlenül még mindig finom.

Guerlain Mon Guerlain

Guerlain Mon Guerlain
2018. március 13.

Nem tudom, hogy lehet nem szeretni ezt az illatot. Annyira kellemes és lágy. Nem erőszakos vagy fojtogató. Imádni való vaníliás és levendulás illat. A részemről lehetne nagyobb a hatósugara és annyira tartósnak sem érzem. Tökéletes irodai illat. Igazi kifinomult, nőies illat.

Update: Korábban azt írtam, hogy nem olyan tartós rajtam. 9 órája fújtam magamra és még mindig érzem. Hm...nem tudom mitől változott, de örülök :)