Slysziszi

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Moschino Hippy Fizz

Moschino Hippy Fizz
2021. május 2.

Én egyszerűen imádom ezt a könnyed illatot, tavaszra, nyárra ideális választás minden korosztálynak

Yves Rocher Alapozó Városi Hatások Ellen

Yves Rocher Alapozó Városi Hatások Ellen
2021. március 13.

A legtöbb alapozóval az szokott lenni a bajom, hogy egy idő után fényleni kezd az arcom T zónában. Ez az alapozó hozza, amit ígér, matt hatás a zsíros, hidratáló hatás a vízhiányos, szárazabb részeken. 10 órát volt rajtam és nem kellett egyszer sem után púderoznom az arcom. Az is tetszik, hogy van passzol az egészen világos bőrömhöz. A rose árnyalatot választottam. Szépen rétegelhető, nekem nincsenek bőrhibáim, így elég volt egy réteg, a problémásabb bőrre fel lehet vinni egymás után több réteget is a jobb fedés érdekében. Ami még nagyon tetszik benne, hogy nincs az a szokásos ragacsos érzés, ahogy az arcomhoz érek. Nekem megérte megvenni. Az Yves Rocher Primer Base-t is alákentem, szép egyenletes fedést adott így, szinte alig látszik, hogy alapozó van rajtam.

Batiste Szárazsampon

Batiste Szárazsampon
2019. november 5.

Hozza a hatást, amit a többi Batiste szárazsampon, de ez a citrusos illat inkább wc illatosítóra emlékeztet, nekem nem tetszett.

Batiste Dry Shampoo Rose Gold

Batiste Dry Shampoo Rose Gold
2019. november 5.

Szőke, vékonyszálú, a tövénél hamar zsírosodó, száraz végű hajam van. Az évek során rengeteg szárazsampont kipróbáltam már, de a Batiste márka magasan veri még a prémium kategóriás társait is.
1, de akár 2-3 nappal is el tudom tolni a hajmosást a használatával. Az illatát is imádom. :)

L'Oreal Paris Elvital Total Repair 5 Steam Mask

L'Oreal Paris Elvital Total Repair 5 Steam Mask
2019. február 16.

Vékonyszálú, tövénél zsírosodó, végén száraz, szőkített hajam van. Nagyon szép selymes lett tőle a hajam, az illata a termékcsaládban lévő hajpakoláshoz hasonló. Szerintem megérte az árát. Magyarországon még nem láttam, Ausztriában vettem, 6 euróért. Szerintem havi 1x érdemes lesz venni egyet. :)

Paco Rabanne Lady Million EDP

Paco Rabanne Lady Million EDP
2019. február 12.

Erős, karakteres, hosszan tartó ilat. Egyszerűen imádom :)

Gucci Flora EDP

Gucci Flora EDP
2019. február 12.

Na ezzel az illattal érdekesen alakult a viszonyom. Mindig úgy veszek parfümöt, hogy kicsit fújok a csuklómra, majd 20-30 perc múlva eldöntöm, hogy működik e rajtam az illat. Ez működött. Meg is vettem. Párszor használtam, aztán egyszercsak megéreztem rajta valami nagyon émelyítő illatot, leginkább olyan, mint a vattacukor. Azóta nem bírom magamon elviselni. Nem tudom mi történt, így még nem jártam egy illatal sem.

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2019. február 12.

Soha nem volt még olyan parfüm, amiből miután elfogyott vettem volna megint. Ez az első ilyen illat. És már ki tudja hányadik üveggel fogyasztom, még mindig nem untam meg :) Nehéz és tartós illat, így én nyáron nem használom, csak a többi időszakban. Nálam abszolút kedvenc.

Hermès Un Jardin Sur Le Nil EDT

Hermès Un Jardin Sur Le Nil EDT
2019. február 12.

Na jó, én eleve nem szeretem az uniszex illatokat. Nekem egy illat vagy legyen erősen nőies vagy erősen férfias. Ajándék termékmintát kaptam a vásárláskor, így volt alkalmam kipróbálni ezt az illatot. A Hermés parfümök általában tetszenek, de ez borzalmas. A citromos wc illatosítóra emlékeztet leginkább. Ajándék ide vagy oda, én ezt tovább ajándékozom, még ingyen sem kell :)

Yves Rocher Pure Light Hidratáló Alapozó

Yves Rocher Pure Light Hidratáló Alapozó
2018. november 12.

A legjobb alapozó, amit valaha használtam. Ahogy a leírás is ígéri, nem tömíti el a pórusokat. Vízhiányos, kombinált bőröm van, a legtöbb alapozóval, BB krémmel az a bajom, hogy túl nehéz, gyakran kell púderozni magam, foltos, megfolyik. Ezt az alapozót reggel felteszem, teszek fölé átlátszó púdert és egész nap nem kell utána púderoznom magam, megmarad a szép matt hatás, nem fénylik, nem foltos. Mindenképp ajánlom :)