SmartMouse

Regisztráció dátuma: 2013. június 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. június 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Flormar Supershine Körömlakk

Flormar Supershine Körömlakk
2014. május 29.

Egy neonos rózsaszínt szereztem be, nagyon pigmentált, jó fedésű, és tartós. Még egy hét után se vettem észre, hogy a körmök szélén elkezd felgyűrődni, megrepedni, nemhogy lepattogzani, másfél hét után kínomban szedtem le, de még akkor is jó állapotban volt. És csodás a fénye. :)

China Glaze Nail Lacquer Körömlakk

China Glaze Nail Lacquer Körömlakk
2014. május 7.

Egy piros lakkot szereztem be, fedése nagyon jó már egy rétegben is és nagyon tartós. Talán ez bírja legjobban az összes lakkom közül (pedig A-England is van, ami talán 2x olyan drága) egy hétig pattogzás nélkül, másfélig minimális töréssel bírja. És szép a fénye. :)

ANNY Base Coat (régi)

ANNY Base Coat (régi)
2014. május 7.

Legelején még nem mertem véleményt nyilvánítani róla, mert ki akartam próbálni több lakkal. Jó darab, elszíneződéstől is viszonylag szépen véd, tartós is lesz tőle a lakk, a fedőlakkjával együtt használom.

ANNY High Gloss Top Coat

ANNY High Gloss Top Coat
2014. május 7.

Most, hogy már több hónapja használom, merek róla véleményt írni. Szerintem egész minőségi, nem túl olcsó, de megéri rá beruházni, mert nagyon szép fényt ad és jóval tartósabbá teszi a lakkot alatta (persze az alapból rossz minőségű darabokkal nem lehet mit kezdeni). Ha jó a lakk alatta, akkor egy hetet is kibír nekem lepattogás nélkül.

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2014. március 3.

Szép árnyalatokat lehet találni, könnyű felvinni, szerintem nagyon praktikus az ecsete. Azt nem mondom, hogy a legtartósabb, de nem buborékozik, viszonylag gyorsan szárad. Sajna szeret nagy darabokban leesni egy idő után, de mivelhogy a lakkokat egy hétnél tovább szoktam hordani és az után csinálja, nem vonok le érte. Amúgy jó árban van. (csak a csillámos leszedéséve meg kell küzdeni)
Update: kénytelen vagyok levonni csillagot, mert egyik lakkom sem csomósodik olyan gyorsan, mint ez, tetejébe van olyan árnyalat, ami 2-3 alkalom után csak kb. félig van tele, és festeni is nagyon nehéz úgy hogy, folyton vissza kell csavargatni, hogy legyen rajta némi festék + az ecsetre is már rászáradt jó mennyiség, avagy a tartóssága is romlott.

Clinique Long Last Glosswear SPF 15

Clinique Long Last Glosswear SPF 15
2014. február 10.

Szájfényhez képest tényleg nagyon tartós, szép színe és csillogása van, valóban megéri az árát, nem is kell ragozni, megy az öt csillag. :)

Bourjois Volume Glamour Max Definition Szempillaspirál

Bourjois Volume Glamour Max Definition Szempillaspirál
2014. február 10.

Kis csomagban vettem tussal együtt, így megérte az árát. Először a pozitívumok: szép mély fekete színe van, pillákat látványosan befesti, dúsítja, és nagyon tartósnak vélem, mindenképp kell a kétfázisú sminklemosó. Amit viszont nem kedvelek én sem, hogy rengeteg festéket vesz fel a spirál feje! Ez meg szépen összecsomósítja a pillákat, ha nem figyelek oda, de most már lehúzok egy csomó festéket a fejről, hogy ezt elkerüljem. Amit még nem kedvelek, hogy elég merevek a pillák, de igazából ebben az árkategóriában ez általános, így hibának nem róható fel, hisz nem szabad egy Clinique vagy Lancome spirált ehhez hasonlítgatni (mellesleg látvány tekintetében szerintem vetekedik a Lancome-mal). Szóval összességben jó, biztos elhasználom, és megkapja az öt csillagot, mert találkoztam sokkal rosszabbal hasonló árú társai közt.

Golden Rose Paris Magic Color Körömlakk

Golden Rose Paris Magic Color Körömlakk
2014. február 10.

Nem csak csodás színekben van, igen sokáig is bírja, egy hetet kihúz, de többet is bírna, ha kevesebb erőhatásnak meg víznek tenném ki. Összességben elégedett vagyok vele, szerintem több színt is majd beszerzek.

Lush Dream Cream Testápoló

Lush Dream Cream Testápoló
2014. január 18.

Ez az első testápolóm, amink a hidratálását még következő zuhanyzásnál is érzem. Főleg lábamon száraz a bőröm, és sajnos érzékeny is, leginkább a szőrtelenítési módszerekre (borotva/epilálás), így sajnos gyakran volt szőrtüszőgyulladásom, hiába használtam külön krémet rá. Viszont meglepetésemre amióta ezt használom, nem gyullad be. Pluszba szerintem az illata is kellemes.

Lush Big Hajsampon

Lush Big Hajsampon
2014. január 18.

Most, hogy már hónapok óta használom, nyugodt szívvel írhatok róla véleményt. Tisztábbnak érzem a fejbőröm, mióta használom, nagyon jól habzik és rengeteg ideig elég a nagy tégely. Kevésbé is zsírosodik a hajam, bár nem mosok ritkábban hajat, csak mégsem úgy néz ki hajmosás előtt, mint korábban. Még az illata is kellemes. :) Bár elég drága, sok ideig elég lesz.