SmartMouse

Regisztráció dátuma: 2013. június 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. június 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2014. január 18.

Az itteni eredmények hatására vettem meg, gondoltam egy olcsóbb tusra váltok. Használni nem volt nehéz, viszont feltűnt, hogy elég lassan szárad, azalatt meg könnyen elkenődik a pislogás miatt, ha nem figyelek (rejtett szemhéj miatt). Sajnos nem volt annyira tartós, mint ahogy szerettem volna, annak ellenére, hogy gél állagú. 24 óra esetemben erős túlzás, a Bourjois folyékony tusom jóval strapább. Azért kap 3 csillagot, mert nem kenődött el olyan katasztrófálisan gyorsan, viszont egész napot nem bírna ki.

Lush Honey I Washed The Kids Szappan

Lush Honey I Washed The Kids Szappan
2013. december 9.

Nagyon finom illata van és tényleg nem szárítja a bőrt, ami nálam nagy szó. Az összetevők is nagyon jól néznek ki.

Clinique High Impact Szempillaspirál

Clinique High Impact Szempillaspirál
2013. november 22.

Nem csinál látványos pillákat, de hétköznapokra okés, főleg azért is, mert nekem nagyon tartós, viszont könnyű leszedni. Se dúsítást, se hosszabbítást nem tapasztalok, igazából csak befesti a szempillákat és kész (de nem lesz merev tartású, mint az alsó kategóriás spiráloknál). Kap egy négyest, egynek jó, mert szerintem még mindig kevésbé káros összetevőket nézve, mint sok más társa, de azért ennyi pénzért többet várnék el. Igaz én csak minit kaptam, ajándékba egy csomagban.

Himalaya Herbals Tápláló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Tápláló Ajakbalzsam
2013. november 20.

Nemrég szereztem be ilyet, régi már erősen fogyóban volt, de sajnos most ez is, mert nekem közel sem hidratál annyira, mint az előzőm (pedig csak sima terra naturi volt). Túl erős a szaga, sokat kell felkenni (pedig nem szokott extrém módon kiszáradni a szám), elhasználom, ha már megvettem, de azért lehetett volna jobb is.

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál
2013. november 9.

Na, végre egy szempillaspirál, ami nem kenődik el, mély fekete színű, szépen elválasztja a pillákat és szépen ível (a göndörkefésre gondolok). Eddigi szempillaspiráljaim közül egyértelműen a legjobb, és olcsó is.

Update 3 hónappal később: Csak alkalmakra jó, minden napra nem, mert ha több napig használtam egymás után, hullottak kicsit (volt már ami károsabb volt spirálok közül) a pilláim, pillákat is elnehezíti és erősen megmerevíti a festék, hosszútávon nincs rendben, de azért szépen fest.

Jollie France Körömlakk

Jollie France Körömlakk
2013. november 9.

Szerintem ebben az árkategóriában egyik legjobb, igen sokáig bírja, 3 szín van meg, mindegyik többet bírt egy hétnél (alaplakk - fedőlakk kombóval, bár néha fedőlakkot kihagyom). Hatalmas a színek választéka, szépek is.

Seacret Nail Buffing Block Körömpolírozó

Seacret Nail Buffing Block Körömpolírozó
2013. november 9.

Ez a darab szoktatott rá a körmök polírozására, körömlakk is sokkal szebben mutat rajta barázdák nélkül. Nagyon szép körmöket csinál, amíg persze nem kopik el, de azért sokkal olcsóbban, néhány százasért is lehet kapni olyat, ami tudja ezt.

Douglas Absolute Eye Szemceruza

Douglas Absolute Eye Szemceruza
2013. november 9.

Szörnyű. Nem marad meg se szemhéjon, se vízvonalon, csúnyán maszatolódik. Egyik legrosszabb szemceruzám, számomra használhatatlan. Ettől függetlenül másnak beválthat.

Collistar Topgloss Stick

Collistar Topgloss Stick
2013. november 3.

Müllerben szereztem be leárazva, talán egy hónapja használom és nagy kedvenc lett. Olyan közepesen pigmentált, rúzs és szájfény között álló sminktermék, nagyon szép fényt ad, de mégis kicsit visszafogott. Számat se szokta kiszárítani, de azért nem árt aláhidratálni. Tartóssága közepes. Hétköznapokra is simán mehet. Nagyon szépen beleilleszkedik a száj színébe, nem gyűlik össze a száj barázdáiba sem. Nem olcsó alapárban, még nem tudom, teljes áron megvenném-e, de mivelhogy eddigi rúzsaim és szájfényeim közt ezt áll legjobban, így most kap egy ötöst, bár nagy eséllyel egy olcsóbb is tudná ezt adni, csak azt nem találtam még meg.
+ megyjegyzés: a tokja szerintem nagyon egyedi, esztétikus.

Zara Women Oriental

Zara Women Oriental
2013. október 25.

Nagyon édes illat, nem szoktam ilyet venni, de ez megbabonázott, kihagyhatatlan volt. Szerintem nagyon olcsó a drogériás parfümökhöz képest (mármint a Müller/Dougles szinthez képest) és sokáig tart az illata. Mellesleg a többi Zarás parfüm is nagyon kellemes. :)