SmartMouse

Regisztráció dátuma: 2013. június 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. június 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

NYC Négyes Szemhéjpúder

NYC Négyes Szemhéjpúder
2013. október 25.

Kedvezménnyel vettem, szépek a színek, pont a képen láthatók vannak meg. A nagy gond, hogy nem valami tartós a szemhéjalapozóval sem, nagy kár. Néha azért előkerül, de a n.1. még mindig a Bourjois.

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2013. október 25.

Igazi patikai csodaszer. régebben használtam hajra, hogy gyorsabban nőjön, nagyon szépen teljesített. Szerencsére elég dús a hajam, most már megfelelő hosszúságú is, de az elsődleges ok, hogy megvettem, az a szempilláim voltak. A szempillaspirálozás nem túlságosan kíméli a pillákat, ha több nap egymás után spiráloztam, akkor szép számmal hullottak, sőt, a tusvonal lemosásával is gyakran jöttek le. Így ezért szereztem be, most ismét rá vagyok szokva, naponta kenem a pilláimat, jóval hosszabbak lettek, nem hullanak, erősebbek, és szép dús lett összességben. (azt azért hozzá kell tennem, hogy nem mindegy, milyen minőségű spirált használunk, meg én már a vízállókról le is szoktam, mert az piszok nehezen jön le, és azzal is megkockáztatnám a pillák hullását). Nagyon örülök ennek a szernek.

Lancôme Bi-Facil Non Oily Instant Cleanser Sensitive Eyes

Lancôme Bi-Facil Non Oily Instant Cleanser Sensitive Eyes
2013. október 25.

Egész jól leviszi a sminket, de ennél jóval olcsóbb sminklemosóval is meg tudtam ezt tenni. Hagy némi olajos utóérzetet, de nem vészes. Ami viszont nagyon jó, hogy kíméli a szemet, ez nálam nagyon jó pont. Most ezt használom, míg el nem fogy, ha lenne több pénzem, újravenném a szemkímélő összetétel miatt, de mivelhogy így is csak csomagban kaptam, szerintem jó ideig nem fog majd a kezembe kerülni.

Lancôme Hypnôse Doll Eyes Szempillaspirál

Lancôme Hypnôse Doll Eyes Szempillaspirál
2013. október 25.

Féltem megvenni ennyi pénzért, még úgy is, hogy csomagban volt együtt szemceruzával és sminklemosóval, de most már nem tudnék lemondani róla. Nem pereg le (ami nálam ritkaság, egy spirál volt erre képes ezen kívül), gyönyörű, mély fekete színe van, lehet rétegezni, hogy igazán szép hatást lehessen vele elérni. Nagyon elégedett vagyok a végeredménnyel, nem mutat műhatást, nem ragadnak össze a pillák, kiválóan hosszabbít, könnyű leszedni, csak abban tudok reménykedni, hogy sokáig tart és nem fog beszáradni egyhamar. Ennyi pénzért valóban minőségi terméket kapunk.

Claire's Ice Cream Lip Balm

Claire's Ice Cream Lip Balm
2013. október 25.

Cseresznyés van meg, de igazából semmilyen ízt nem éreztem. Olcsó, de ezen az áron sokkal jobb ajakbalzsamot is lehet kapni, ami rendesen el is látja a feladatát. És ennek a pirosas színe nekem még furának is hat... mellesleg én is csak kicsit később jöttem rá, hogy az alját kell csavargatni, úgy jön ki a tégelyből. Kívülről aranyos, de azért a Claire's többi termékeiről is elmondható, hogy nem itt kell a minőséget keresni.

Catrice Ultimate Shine Moisturizing Rúzs

Catrice Ultimate Shine Moisturizing Rúzs
2013. június 15.

Fox Nox kicsit narancsos árnyalatot szereztem be, fantasztikus a színe, pigmentáltsága, elégedett vagyok vele ugyan úgy, mint az Ultimate Colour-ral. Melegben kicsit olvad, de amúgy oké, tartós is.

NYC Show Time Volumizing Szempillaspirál

NYC Show Time Volumizing Szempillaspirál
2013. június 15.

Felvéve amolyan átlagos hatást kelt, két rétegben már sokkal szebb. Hétköznapokra jó lenne, ha nem kopna olyan gyorsan, sajna nekem nem kell sok idő ahhoz, hogy leperegjenek fekete darabkák. De nagyon lecsillagozni nem akarom, mert árához képest jó.

NYC Expert Last Rúzs

NYC Expert Last Rúzs
2013. június 15.

Ahhoz képest, hogy igen olcsó volt, szépen tejesít. Snowcone árnyalat van meg, Illata talán túl édeskés, de amúgy más negatívumot nem tudnék felhozni.

Catrice Szemhéjalapozó

Catrice Szemhéjalapozó
2013. június 12.

Szép színt ad a szemhéjnak, na de azért tartósságban hagy némi kívánni valót maga után. Az Artdeco jobban bírja nekem és még tovább is tart, ez a kis tégely nekem nagyon gyorsan kifogyott, pedig nem gyakran használtam. Persze biztos jobb lenne, ha nem lenne rejtett szemhéjam, de akkor sem perfekt.

Taft Ultra Argan Oil Hajlakk

Taft Ultra Argan Oil Hajlakk
2013. június 10.

Gyakran kerül elő, szerintem jól tart, nem kell annyit fújni, hogy csontkemény legyen a haj. Elégedett vagyok vele.