SmartMouse

Regisztráció dátuma: 2013. június 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. június 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Kryolan Supracolor Krémalapozó

Kryolan Supracolor Krémalapozó
2013. június 10.

Nagyon erős fedésű alapozó, sokáig tart egy kis tégely. Nekem viszont nem volt annyira természetes a fedése, mint egy Clinique alapozónak, sőt, sokszor maszkhatást keltett (pedig kozmetikus választotta ki a színt - az elején még jól állt, de nap végére már nem). Mégis sokáig használtam, amíg problémásabb volt a bőröm és sok mindent kellett eltakarnom.

Bourjois Liner Pinceau Tus

Bourjois Liner Pinceau Tus
2013. június 10.

Eredetileg azért vettem meg, mert szemceruzát használtam jó ideje (régebben volt rossz tapasztalatom egy tussal), de nekem rejtett szemhéjam van és gyorsan elkenődött, szemhéjalapozóval tudtam valamennyire fixálni, de egy egész napot egy se bírt volna. Megláttam, hogy van sötétbarna színben, kerestem is barnát máshol, de nem nagyon találtam, így emellett döntöttem. Nagyon tartós, egész nap el s mozdul, 16 óra van rá írva, de szerintem még többet is bírna. Ecsetét könnyű használni, tetszik, hogy ilyen hagyományos kis sertés. Most már igazi alap lett, nem kell semmilyen szemhéjalapozó, atombiztos, de persze nem vízálló. Leszedni is egyszerű. Aztán már csak abban reménykedhetek, hogy lassan fog fogyni, mert nem a legolcsóbb...

Bourjois Ombre A Paupieres Szemhéjpúder

Bourjois Ombre A Paupieres Szemhéjpúder
2013. június 10.

Középbarna árnyalatot vettem anno, víz nélkül is már szép a színe, vízzel meg pláne. Az állaga nagyon tetszik, szépen tapad a bőrhöz, tartós. Igaz, hogy drágább az átlag mono szemhéjpúderoknál de nagyon sokáig elég és jó minőségű. Amúgy a Bourjois több termékével is nagyon meg vagyok elégedve.

Terra Naturi Jojoba & Kamilla Ajakápoló

Terra Naturi Jojoba & Kamilla Ajakápoló
2013. június 10.

Nem akartam túl sokat költeni ajakápolóra, mert már fene tudja, hanyadik kavarodott el, ezért levettem ezt a polcról. Örülök neki, feladatát ellátja, olcsó, labelloknál is jobban bevált nálam.

Dove Purely Pampering Tusfürdő

Dove Purely Pampering Tusfürdő
2013. június 10.

Eddigi egyetlen tusfürdőm, ami nem szárította ki a bőröm, tényleg puhább lett tőle és jó illata is van.

Palmolive Damask Rose & Musk Aromatherapy Tusfürdő

Palmolive Damask Rose & Musk Aromatherapy Tusfürdő
2013. június 10.

Nagyon finom illata van, de kicsit szárította a bőröm, összességben azért nem volt vészes.

Cien Tusfürdő Limeolajjal

Cien Tusfürdő Limeolajjal
2013. június 10.

Hiába jó az illata, szárította a bőröm, sőt, amíg használtam, úgy vettem észre, jobban izzadok vagy nem volt túl sokáig friss illatom, nem tudom, mért van ez így, másnál még nem volt.

Veet 3 Perces Szőrtelenítőkrém Normál Bőrre

Veet 3 Perces Szőrtelenítőkrém Normál Bőrre
2013. június 10.

3 perc alatt nekem aztán egyszer sem vitte le, de csak fel sem oldotta a szőrt, ahogy írja. Sőt, borotvánál csak rosszabb, mert borotva mélyebben vágja el a szőrt, mint ezt. Tetejébe nekem elég időigényes volt ezzel szőrteleníteni, bőröm se nagyon viselte el.

Veet Tusoló Szőrtelenítő

Veet Tusoló Szőrtelenítő
2013. június 10.

Hát ilyet se fogok többé venni, mert a szőrt azt bizony nem viszi le. Tetejébe irritálja is a bőrömet. A szivacsnak nagyobb az értéke, mint a krémnek...

Taft Ultra Mousse Ultra Strong Hajhab

Taft Ultra Mousse Ultra Strong Hajhab
2013. június 8.

Semmire se jó, pénzkidobás. Inkább már sprayt használok, mint ezt.