SmartMouse

Regisztráció dátuma: 2013. június 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. június 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Swiss-O-Par Kókusztejes Hajkúra

Swiss-O-Par Kókusztejes Hajkúra
2013. június 8.

Hajvégeimre szoktam használni minden hajmosáshoz, sajna elég töredezettek a hajvégeim, mert sokat gyötröm őket (minden napos hajformázás, forró levegővel) de amióta használom, sokkal puhább, élettel telibb lett tőle a hajam, de nem kell megspórolni a mennyiséget, amit ráteszünk, a jó hatás érdekében.

Catrice Ultimate Colour Intense Rúzs

Catrice Ultimate Colour Intense Rúzs
2013. június 8.

Egy nagyon szép, mélyvörös árnyalatút vettem, fantasztikusan mutat, szép, erős a színe. Mindenképp alá kell hidratálni, én mindegyik rúzs alá szoktam, így nem szárít. Tartóssága átlagos, kopása egyenletes. Szerintem megérte az árát.

NYC Expert Last Körömlakk

NYC Expert Last Körömlakk
2013. június 8.

Két világosabb, rózsaszínes és narancsos árnyalat van meg. Ami rögtön feltűnt az az, hogy elég híg volt. A másik, hogy kellett 3 réteg a jó fedéshez, harmadik, hogy buborékozott... aztán eltelt pár hónap, használtam őket, már sűrűbbek, tartósabbak, jobban használhatók, nem buborékoznak, egészen megtáltosodtak. Na és gyönyörű színük van, már nem is kell 3 réteg. Jó árban is vannak.

NYC Supernova Fedőlakk

NYC Supernova Fedőlakk
2013. június 8.

Nagyon érdekes hatása van, de én azt vettem észre, hogy az alatta levő lakk színét tompítja, nem elég intenzív és nem csillog eléggé. Időnként használom, de jobban szeretem azt, amiben több, nagyobb csillám van, talán visszafogottabbaknak való. Összességében nincs vele gond.

Emese Acetonmentes Körömlakklemosó

Emese Acetonmentes Körömlakklemosó
2013. június 8.

Leszedtem hirtelen elhatározással a polcról, hogy felváltsam egy másik lemosót ezzel, amivel már sokat szenvedtem. Nagy meglepetésemre még a csillámos lakkot is egész gyorsan leszedte, másféléket meg sec-perc alatt eltünteti, ár-érték arányban nekem tuti megérte.

Clinique Pore Refining Solutions Instant Perfecting Makeup

Clinique Pore Refining Solutions Instant Perfecting Makeup
2013. június 8.

Azt hiszem eddigi legjobb alapozóm, nagyon örültem, amikor bementem a Cinique egyik üzletébe és kipróbálhattam a bőrömön. Szép, egészséges, természetes bőr megjelenését mutatja, nekem sajna nagyon zsíros a bőröm, de eddig ez alatt zsírosodik leglassabban, így használok púdert is mellé. Nincs maszkhatás, nem üt el a bőr színétől, de kicsit lehetne erősebb a fedése, tehát kell korrektor. Ettől függetlenül nagyon elégedett vagyok vele, mert használtam ennél jóval drágábbakat is és fikarcnyit sem értek.
Hozzáfűzés: láthatóan kisebbek a pórusaim, amióta használom.

Ilcsi Fekete Szappan

Ilcsi Fekete Szappan
2013. június 8.

Mindennapi rutin része, amióta használom, láthatóan kevesebb pattanás jött elő, végtelenül elégedett vagyok vele. Persze utána mindenképp kell hidratálni, hogy ne szárítsa ki a bőrt és akinek problémás a bőre, az járjon rendszeresen kozmetikushoz kitisztítani azt, mert azzal együtt lehet igazán látványos eredményt elérni. Én mellesleg Ilcsi kozmetikushoz járok jó ideje, és azt vettem észre, hogy az általa használt termékek is jobb hatással vannak rám, mint az előző kozmetikusé, aki nem Ilcsit használt.

Herbária Bojtorján Sampon 2 in 1 Zsíros, Korpás hajra

Herbária Bojtorján Sampon 2 in 1 Zsíros, Korpás hajra
2013. június 8.

Gondoltam áttérek valami természetesebb samponra a Head & Shoulders után, de ez nagyon nem vált be. Jobban zsírosodott a hajam ettől, mint korábban, pedig több hetes próbaidőt tartottam. Mellesleg túlságosan természetesnek sem tűnik, jobbat vártam.

Artdeco Soft Liner Vízálló Szemkontúr Ceruza

Artdeco Soft Liner Vízálló Szemkontúr Ceruza
2013. június 8.

Talán ez a legtartósabb szemceruzám itthon. Igen sokáig húzza elkenődés nélkül. Mégsem használom túl gyakran, mert nem találom elég puhának, eltart felvinni és nem lesz olyan egyenletes a színe a szemhéjon.

Astor Look Out Szempillaspirál

Astor Look Out Szempillaspirál
2013. június 8.

Vízállót vettem ebből, de újra tuti nem fogom megvenni. Mindig nehezen jött le (sminklemosóval is) emiatt megszabadított néhány szempillámtól, mindennapi használatra nem alkalmas.Gyorsan fogyott, pedig ritkán használtam. Nem választja szét rendesen a szempillákat, összeragasztja inkább és ez a műanyag kefe sem nyerte e a tetszésem. Elején még egész használható volt, de nem sokáig és nem gyakran.