smiley222

Regisztráció dátuma: 2013. május 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. május 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alverde Baby Wind- und Wetterbalsam

Alverde Baby Wind- und Wetterbalsam
2017. január 22.

Annyira szerettem volna szeretni :(( Titokban a dm-ben kicsit csentem a kézfejemre és elkenegettem. Viszonylag hamar beszívódott, olyan pihe-puha érzést hagyva maga után, hogy huhaa. Állandóan tapogattam, simogattam a kézfejeimet. :D Aztán megláttam az összetevőket... huu hát három hidrogénezett olajat biztos nem kenek magamra legközelebb:( Sajnos miattuk csak 2*

Alverde Baby Szenzitív Fürdető és Sampon (régi)

Alverde Baby Szenzitív Fürdető és Sampon (régi)
2017. január 22.

Huu nagyon jóó!! Tegnap vettem,mert elfogyott a samponom és kellett gyorsan valami természetes megoldás.:) Hát nagyon szuper! Valóban nem habzik, én 3X adagoltam a sampont és ezután éreztem a hajam tisztaságát, ezért lehet hogy majd gyorsabban fog fogyni, de hát 500 Ft-ért megéri. :) Hihetetlen szép csillogást és volument(!) adott a rövid frizurámnak, csak lestem hogy milyen ruganyos lett.:D Este kipróbáltam tusfürdőként is, úgy is szuperált, olyan puha lett utána a bőröm, hogy még testápolóznom sem kellett.Abszolút 5****:))

Lush Strawberry Feels Forever Masszázstömb

Lush Strawberry Feels Forever Masszázstömb
2017. január 11.

Nekem viszonylag gyorsan beszívódik és hát valami fantasztikus!!! A fürdőszobában azóta mennyei eper illat van :D Viszont én is úgy tapasztaltam, hogy kissé szárítja a bőrömet (talán a benzil alkohol miatt?), mindenesetre emiatt újra vásárolni nem fogom, de jár a 4 csillag. :)

Lush Kerbside Violet Krémparfüm

Lush Kerbside Violet Krémparfüm
2017. január 11.

Isteni finom illat! Abszolút tavaszi parfüm, hihetetlenül tartós. :) Csak kipróbáltam a boltban és kézmosás, mosogatás, sőt még fürdés után is éreztem a csuklómon. XD Nem lehetett lerobbantani, habár nem is szerettem volna. Amint kitavaszodik, mindenképpen beszerzek majd egyet. :)

Lush Catastrophe Cosmetic Friss Arcpakolás

Lush Catastrophe Cosmetic Friss Arcpakolás
2017. január 8.

Nagyon-nagyon-nagyon jó! Tegnap próbáltam ki először, kaptam kis mintát a boltban és hát fantasztikus! Valóban potyogósra szárad, de nem zavaró. Lemosás után csak a tökéletesen tiszta, illatos és pihe-puhe bőr marad. :)

Aromax Körömápoló Olaj

Aromax Körömápoló Olaj
2017. január 8.

Nagyon szerettem, szuper ápoló olaj, persze lassan szívódik be nagyon, de érdemes kivárni. ;)

Alterra Deo Jojoba & Zsálya

Alterra Deo Jojoba & Zsálya
2017. január 7.

Annyira szerettem volna imádni ezt a deot, de annyira nagyon-nagyon nem vett le a lábamról. Nap végére azért érzem már, hogy kissé gyengébben funkcionál. Nem rossz egyáltalán, de nem győzött meg teljesen.

Olivia Szappan Kubebával

Olivia Szappan Kubebával
2017. január 7.

Vele indult minden... az őrületes kubeba-imádat. Őt és a gerániumos társát kaptam ajándékba tavaly karácsonyra és hát fantasztikusak, de a kubebás jobban levett a lábamról. Ez az illat...hmmmmm :) Kellemes habzás, tisztítás és ápolás. Nekem nem fogyott túl gyorsan, de valóban a végefelé nyúlóssá válik, dehát ennyi baj legyen vele. :D

La Roche-Posay Termálvíz Spray

La Roche-Posay Termálvíz Spray
2017. január 7.

Hihetetlenül jó kis cucc! A bioderma Sébium és sensibio micellás vizes arctisztítás után fújkálom be az arcom és a mellkasom reggel és este. Pihe-puha, bársonyos bőr az eredmény és úgy tapasztaltam, hogy sokkal hidratáltabb is. :) Abszolút újra vevős.

FLP Aloe Lips with Jojoba

FLP Aloe Lips with Jojoba
2017. január 5.

Legeslegjobb!! Mindenre :D ajakra, bőrpírre, orrcimpák ápolására nátha idején, sőt én még körömágybőr puhításra is használom, mindenhogyan bevált. :) Egyedül csak az a propylparaben összetevő nem tetszik... :(