SminkesAnyuci

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Alverde Mamaglück Testápoló Olaj Bio Mályvakivonattal

Alverde Mamaglück Testápoló Olaj Bio Mályvakivonattal
2019. november 4.

Update:
A korábban leírt módon használva két hónapig elég volt, továbbra is meg vagyok vele elégedve, ma újravettem és ajánlom minden kismamának. Annyit azért hozzafűznék, hogy nekem a végére az előző flakonból folyt a pumpa körül valahol az olaj, az üveg is állandóan olyan volt kívülről, de ezért nem vonok le csillagot

Szeptember 25:
Harmadik babánkat várjuk, már mondhatni rutinosan az elejétől kenem magam (has, derék, mell és felsőcomb), ezzel a termékkel pedig teljesen elégedett vagyok. Tusoláa után alkalmazom, kellemes illatú, percek alatt beszívódik, nem hagy ragacsos érzést maga után. 4 hete használom minden nap, napi 5 pumpányi mennyiséget éa még félig van. Újraveszem ha elfogy. Többre értékelem mint egy testápolót.

Organic Shop Indiai Lótusz Testápoló Krém Bio Lótusz és 5 Növényi Olaj Kivonattal

2019. november 4.

Kismamaként mostanában csak természetes összetevőjű kozmetikumokra van igényem, ezt a DM-ben szereztem be olyan 1000 Ft körüli áron, és egy kellemes, könnyű, de mégis gazdag testápolónak érzem, ami gyorsan beszívódik és egy korábbi testápolóhasználatomhoz nem hasonlítható élménnyel ajándékoz meg a használata során. Még a pocakolajom (striák ellen kenem magam) használata után is profin beszívódik és isteni illata van.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2019. október 23.

Update:
Minden forintot megér. 10 hónapig volt elég egy úvegcsével mindennapi használat mellett, most rendelten újra. EL magyar webshopon kettő termék rendelése esetén 20% kedvezményt dobott be, így a téli és nyári színem is érkezik futárral holnap. Nekem nagyon bevált a pumpa! És ez az alapozó nélkül sem tudom elképzelni az életem most már. Boldog vagyok vele.

2019. január 17.
9 hónapig vágyakoztam utána, így volt időm kitalálni, de egyből a MAC pumpával együtt rendeltem douglas oldaláról, ami tökéletesen beleillik az üvegbe. Egyetlen pumpányit szoktam szivaccsal eldolgozni az arcomon azokon a napokon, amikor tartós alapra van szükségem. Mert EZ NEM KOPIK :) Alá kell rendesen hidratálnom a normál bőrömre, főleg így télen. Mostanában rákaptam, hogy mikor ez az alapozó van rajtam korrektort sem használok a szemem alá, mert annyira természetes és gyönyörű dewy finishű hogy imádom! Hatalmas önbizalombomba számomra, nagyon sokat vártam rá, de végre az enyém és megérdemlem minden nap :)

Mixa Baby Kímeletes Micellás Sampon

Mixa Baby Kímeletes Micellás Sampon
2019. október 21.

Gyermekeim haját, illetve kismamaként a sajátomat is ezzel mosom most. Csodálatosan habzik egy kis borsonyi mennyiségvis. Hatását a hosszú hajú Nagylányomon látom legintenzivebben, akinek könnyebb kifésülni a hajacskáját mióta ezzel mosom és az Isana balzsamokkal ápolom. Az barátságos összetevőlistás ternékek közül válogatok csak a Gyermekeimnek is és magamnak is kismamaként.

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2019. október 2.

Kismamaként természetes összetőkből álló arckrémet kerestem, és mosolyogva vettem le a drogériában a polcról (megspórolva így a netes rendelés költségét). Két pumpányit a tenyereimben szétkenve viszek fel az arcomra és a nyakamra, soknak tűnik ez a mennyiség, de szépen masszírozva és s bőrbe ütögetve eggyé válik vele. Szuperül lehet rá sminkelni, engedjétek meg hogy megosszam Veletek szerintem tökéletes primer helyettesítő!!!!! Talán a glicerin miatt, de meglepetten tapasztaltam, hogy a bőrfelszínem egységesebbé teszi, baromi jó rá sminkelni. Ez fontoals szempont nekem és örülök, hogy megfelel a termék ennek. Nekem a szárazabb részeken csípett picit, de nem irritál. Az illata teljesen felesleges, ezért adok csak 4 csillagot neki!!!!!

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation
2019. szeptember 25.

Update

Visszajóvök elvenni két csillagot, mert ahogy múltak a hetek összefüggést fedeztem fel a termék használata és az arcomon mély gyulladt pattanások megjelenése között (a várandósságom tényétől, ciklustól, hormonoktól, mindentől függetlenül). Sajnos mire kikúráltam a bőröm kb. 10 nap alatt a termék okozta patiktól, és újra bizalmam lett hozzá, a használata után mindig elszomorodtam...
Egyébként kifogástalanul működik ez az alapozó, a legjobb társa lehet annak aki nem érzékeny arra az összetevőjére amire én vagyok. Maradok az ELDW-nél mert az nem okoz semmi ehhez hasonló problémát.

2019 aug. 13
Freshnek fresh. Ára is kedvező. Másfél pumpa elég az arcomra, az ELDW-ből 1 és 1/4 pumpányi mennyiséget terítek el. Folyós, szépen terül, dewy finish. Sokkal ttósabb mint a True Match, de nem érhet a DW nyomába. Viszont a finishe megközelíti a DW-ét. Oxidálódik, ezt bele kell kalkulálni a színválasztásba. Azokon a napokon használom, amikor csak pár órára teszek fel sminket, egyébként maradok a DW-nél mert tartósabb, szebb az incije és nekem egy flakon majdnem egy évig elég. Azért neki is örülök, egyedül azért nem lett a kedvencem mert nem olyan tartós mint a DW.

Jeffree Star Cosmetics Blood Sugar Palette

Jeffree Star Cosmetics Blood Sugar Palette
2019. szeptember 4.

A sminkes álmom teljesült azzal, hogy megkaptam ezt a palettát! Soha semmi mást nem kenek a szemhéjaimra egészen addig míg a sminkelhető kategóriába tartozónak tudhatom őket (remélem még 10 év), de ez biztosan elég életem végéig.
Nem porzik egyáltalán
Magasan pigmentált színek
Nem mosódnak egybe a színek, hanem intenzívek maradnak egymás mellett is
Rendkívül tartós
Csodálatosan szép színek

Most már érzem ezzel a magas minőségű palettával, hogy mi a különbség ez és az eddigi revolution és The Balm palettáim között...
Megéri az árát, elégedett, boldog és hálás tulajonosa vagyok a Blood Sugar palettának.
Lányok az élet túl rövid ahhoz, hogy ne azt a sminket viseljétek amiben a legjobbn érzitek magatokat.
Thank You Jeffree. I'm proud of You.

Protect Natural Szúnyog-Kullancs Riasztó Spray

Protect Natural Szúnyog-Kullancs Riasztó Spray
2019. augusztus 30.

Nem rossz, természetes összetevőjű. Gyakori újrafújás mellett legalább megnyugtat hogy tettem valamit a csípések ellen... ez az idei nyáron tapasztalt szúnyoghelyzet borzasztó és kétségbeejtő, de legszívesebben ezt fújom magamra és a Gyermekeimre mert természetes összetevőjű.

Évca Natural Pure Nature Shea Vaj

Évca Natural Pure Nature Shea Vaj
2019. augusztus 30.

Atópiás dermatitiszem van, ez bizonyos foltokban szárazságot okoz amikor gyenge az immunrendszerem (mint most, hogy babát várok). Így a szemem alatti részen olyan volt mintha hámlana... Ez a termék rendbehozta, éjszakára kentem be vele és csodát tapasztaltam (előtte csak a patikai kence és az EL advanced night repair szemkörnyékápoló volt képes ugyanerre). A lábfejemre, sarkaimra is kenem és zokniban alszom. Sosem válok meg tőle! (Viszont kismamaként minimalizálom a használatát, mert sok benne az A vitamin)

Saffee Cleansing Micellar Water

Saffee Cleansing Micellar Water
2019. augusztus 30.

Meglepett, hogy nem szerepelt az adatbázisban ez a termék, alig vártam, hogy kiprobáljam. Csodálatos inci, hatása elfogadható, nem irritál, de az árát sokallom.
Nem veszem újra, de a hialuronsavat beépítettem a rutinomba ennek a terméknek köszönhetően és ajánlom mindenkinek