snezi

Regisztráció dátuma: 2016. február 2.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. február 2.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Tower 28 Beauty Bronzino Illuminating Cream Bronzer

Tower 28 Beauty Bronzino Illuminating Cream Bronzer
2021. október 26.

Annyira vártam, hogy végre beszerezhessem ezt a bronzosítót, hogy mikor megjelent cultbeauty-n, négy színt is rendeltem belőle..:D
Végigswatcholtam őket, de végül a Gold Coast mellett tettem le a voksom, meglepődésemre az passzolt a legjobban a bőrszínemhez.
(A West Coast-on és a Pacific Coast-on már túladtam, de a Best Coast még megvan, ha esetleg valakit érdekel.:))
Kicsivel fényesebb a finishe, mint amire számítottam, viszont így is jól kihasználható. Nyáron amiatt jó, mert tükrözi azt a ragyogást, amit egy parton töltött napon kapsz, télen pedig azért, mert feldobja a fakó bőrt.
A csomagolása egyszerű, de nagyszerű, jól záródik és nem is kell féltegetnem, hogy utazáskor összetörik.
Az összetevői pedig csak hab a tortán, az én érzékeny, pattanásra hajlamos bőrömnek. :)

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter
2021. október 26.

Hú, hát nagyon kis aranyos higlighter ez. Szó szerint.:D Igazi old school, aminél teljesen érthető a hype.
Szép csomagolása mellett masszív is, így könnyen lehet magunkkal cipelni ide-oda.
Inkább pezsgősebb, aranyosabb árnyalat, ami miatt tökéletes késő tavasztól kora őszig, de az év bármely hónapjában megállja a helyét.
Igaz, hogy a highlighterek manapság nem olyan felkapottak, mint anno, de olyan üdítő, fiatalos, ragyogó bőrt ad, hogy több hálát érdemelne.:D
Először magamnak vettem egyet, aztán pedig ajándékba kaptam egyet egy kedves ismerősömtől, így 2 darabom van belőle, amire nyilván nincsen szükségem, hiszen egy is évekig elég. Így a sajátomtól megválnék egy swatcholás után, ha esetleg valakit érdekel.

Freck Cheek Slime Lip Cheek Tint with Plant Collagen

Freck Cheek Slime Lip Cheek Tint with Plant Collagen
2021. október 26.

A kinézete megragadott, aztán találtam róla youtube videókat is, szóval teljesen meggyőződtem róla, hogy ez nekem kell!
Nem folyékony, szóval nem kell locsolni, hogy egy kis színt kapj. Olyan kis tempera állaga van.:D
Viszont emiatt tök jó, mert keveset kell kinyomnod és mégis jó sok pigmentet kapsz.
2 árnyalatuk van, én jelenleg a sötétebbet birtoklom, viszont sajnos nem az én színem, így megválnék tőle, ha esetleg valakit érdekel.:)

Nudestix Nudies Bloom All Over Dewy Color

Nudestix Nudies Bloom All Over Dewy Color
2021. október 26.

Szintén Tiger Lily Queen. (imádom a nevét, nagyon cuki.:D)
Nagyon pigmentélt, nagyon dewy, - viszont nem zsírosan - nagyon szép a színe is..csak nem nekem való. Így inkább megválnék tőle (hogy aztán megszerezhessem ugyanennek a vonalnak a Poppy Girl árnyalatát.:D).

Natasha Denona Mini Sunset Palette

Natasha Denona Mini Sunset Palette
2021. szeptember 7.

Nem is értem hogy nincs több ember birtokában ez a kis csodás színkombó.:D Iszonyatosan gyönyörű, pigmentált színek. A formula pedig maga a tökély. Biztosan fogok még ND palettákat vásárolni, mert nagyon meggyőző a minőség, amit kaptam.
Viszont konkrétan ettől a darabtól megválnék, ugyanis a NARS palettámban is majdnem ugyanezek a színek találhatóak, + még pár kedvencem, így inkább ettől vennék búcsút, ha esetleg valakit érdekelne.:)

Milk Makeup Lip+Cheek

Milk Makeup Lip+Cheek
2021. június 30.

Nekem a Flip árnyalat van meg utazó méretben, viszont az is jóóó sokáig elég lesz, mert 6 gramm - és több terméknek is ekkora a teljes kiszerelése.
Csak swatchot csináltam a karomra, viszont már az nagyon meggyőzött. Nagyon szép a finishe, a karomon kibírta az egész napot és még akkor is alig győztem lemosni - igaz csak szappannal csináltam - és tetejébe a színe is gyönyörű. Viszont pont emiatt, már van egy ilyen szín a kollekciómban, így ettől szeretnék megválni, ha esetleg valakit érdekelne.:)

Benefit Hoola Bronzing Powder

Benefit Hoola Bronzing Powder
2021. június 30.

Én a Hoola Caramel árnyalatot választottam, mert ebben nincs parabén, ami esetleg bántaná a pattanásra hajlamos bőrömet, valamint na..szerintem ennek a csomagolásnak van a legszebb színe a Hoolák közül.:)
Viszont a swatchom alapján sajnos nem az én színem, így megválnék tőle.:( Kár, mert egyébként pigmentált és szépen eldolgozgató. :)

Too Faced Milk Chocolate Soleil Matte Bronzer

Too Faced Milk Chocolate Soleil Matte Bronzer
2021. június 26.

Eddig háromszor vettem meg ezt a terméket, (mindháromszor a középső árnyalatban) mert szerintem a legtermészetesebb barnaságot kölcsönzi a bőrnek, pigmentált, egyenletesen felvihető, isteni finom illatú, meg hát na..a csomagolása is nagyon aranyos.:D
Azonban mivel a járványhelyzet miatt több időt töltöttem a kertben, így jobban lebarnultam a szokottnál, ami miatt inkább egy sötétebb bronzerre lenne szükségem.
Ha esetleg valakit érdekel, ezen okból megválnék tőle - egy használat után.:)

Kosas The Sun Show Moisturizing Baked Bronzer

Kosas The Sun Show Moisturizing Baked Bronzer
2021. június 18.

Nekem a deep árnyalat van meg. Nincs sötét bőröm, sőt! Eléggé világos is, azonban mégsem okozott gondot. Bőrre felapplikálva jóval világosabbnak néz ki, mint a panben. Biztonságos érzést adott, hiszen semmi csúnyaság nincs az összetevőiben, amitől félhettem volna, hogy kipattogzik a bőröm.
Nagyon könnyen felvehető ahhoz képest, hogy baked formula és nagyon kis selymes érzetet ad.
Én imádom az ilyen természetesebb színű bronzosítókat. Ebben semmi narancssárga nincs, inkább pirosasabb az undertoneja, ami mondhatni lecopyzza a valódi napbarnított bőrt.
Azonban én jobb szeretem a matt bronzosítókat, ennek meg van egy kis fénye, így (sajnos) megválnék tőle.
(Remélem a Kosas kiadja majd ennek a színnek a matt változatát is, mert akkor tuti, hogy lecsapok rá.:))

Lilah B. Bronzed Beauty Bronzer Duo

Lilah B. Bronzed Beauty Bronzer Duo
2021. május 21.

A LEGESLEGgyönyörűbb finishe van!
Viszont sajnos az én pattanáshegekkel tarkított, kismalacszínű bőrömhöz nem illik az árnyalat, így megválnék tőle. :(