snovvflovver

Regisztráció dátuma: 2019. december 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. december 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Remington S2002 Hajvasaló

Remington S2002 Hajvasaló
2020. május 11.

A tökéletes hajvasaló, megvan 10 éve és remélem még ennyit bír :)) nem cserélném le, ha baj lesz vele ugyanilyet veszek. A világ legjobb választása

Gyógyszertári A-D-E Vitaminos Kéz- és Testápoló Krém

Gyógyszertári A-D-E Vitaminos Kéz- és Testápoló Krém
2019. december 15.

Nagyon nagyon szeretem ezt a krémet. Most meglepve láttam hogy igazából kézkrém, testápoló???? nekem a kedvenc arckrémem. Mindenen segít, nagyon szép tőle a arcom. Külföldön élek, és az osztálytársaimnak rendszeresen vennem kell belőle ha hazalátogatok, az egyiknek még az anyukája is ezt használja Törökországban. Sajnálom hogy a sokkal többet marketingelt, jóval drágább krémek híre jóval hamarabb eljut az emberekhez.

The Body Shop E Vitaminos Aqua Boost Eszencia

The Body Shop E Vitaminos Aqua Boost Eszencia
2019. december 15.

Nyárra nagyon jó, működik, híg textúra és teszi a dolgát. Hidratál rendesen, szebb tőle a bőröm, a vízhiányt jól kezeli. Egy tégely elég sok időre elég, szerintem 1 évig használni fogom. Nem kell belőle sok. Kicsit zavar benne a sok szilikon viszont, és megijeszt, hogy a szemem környékét csípi. Tudom, van a termékcsaládnak külön szemkörnyékre való terméke is, de ennyire komplikált arcápolás rutin nem fér bele nálam.

Muji Sensitive Skin All-In-One Essence

Muji Sensitive Skin All-In-One Essence
2019. december 15.

Szeretem ezt a krémet, szebb tőle a bőröm sokkal, nem irritál, hidratál, nem szárít, és ahogy előttem is írták, tökéletes smink alapnak. Annyi, hogy nekem ebben már túl sok a szilikon, jó ötlet ez a minden egyben: utazáshoz, viszont ha tehetem akkor a tonikot használom inkább ugyanebből a termékcsaládból. A meglévő flakont elhasználom mindenesetre, a kicsit vettem először kirpbóálás céljából. A kiszerelés sokáig elég pedig nagyon kevésnek túnik, viszont egy bosónyi elég minden napra, és valami csoda folytán még jól el is lehet oszlatni a kis mennyiség ellenére.

L' Erbolario Primaverde EDP

L' Erbolario Primaverde EDP
2019. december 15.

Az illata nagyon nagyon NAGYON tökéletes, üde, tavaszi, virágos, de nem tolakodó. Nem tudnék ennél jobb illatot mondani. Az egyetlen bajom hogy max 3 óráig tart. Magammal kell vinni mindig es utánfújni, vettem hozzá egy kicsi sprayt amit rendszeresen feltöltök mert az üvege nem igazán utazásbarát. Bárcsak sokáig is tartana!!

Kiko Skin Tone Concealer

Kiko Skin Tone Concealer
2019. december 15.

Szerintem már legalább 5-6 tubussal elhasználtam, alapozót sosem használtam de ebból egy pár csepp a pirosabb részre / szemem alá és hibátlan a bőröm. A 06os árnyalat nekem télen és nyáron is jó, nem érzem hogy rajtam van, hozzáérhetek az arcomhoz gond nélkül, nem szárít, nem ragad stb. A kiszerelés is jó, utazásra, napközbeni használatra. Egy tégely nekem 5-6 hónapig jó, napi 3 pöttyöt kenek.

MUJI Moisturising Milk - High Moisture

MUJI Moisturising Milk - High Moisture
2019. december 15.

Használom amíg a flakon tart, bár a Muji termékekből vannak ennél jobbak is (toning water!!), elég híg az állaga, folyik rendesen. Nem annyira szeretem mert érzem másnap ha bőröm felületén ha haszáltam este. Jobb híján a lábamra fogom elkenni mert oda sosem árt, nem rossz de nem egy csodaszer.

MUJI Light Toning Water - High Moisture

MUJI Light Toning Water - High Moisture
2019. december 15.

Nagyon nagyon ajánlom, újravevős, szuper, télen, nyáron, beszívódik, segít, nem marad meg a bőrömön és szebb lesz perceken beül. Bárcsak lenne Budapesten is Muji!!!!

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer
2019. december 15.

Először rontott a bőrömön, utána viszont szépen kitisztult. Nyáron hetente egyszer használtam az erős szárító hatása miatt, elégedett voltam, télen viszont kizárólag a legproblémásabb helyekre merek kenni különben hámlani kezd tőle a bőröm. Úgy érzem kicsit túlreagáltam, hogy a havi 3 pattanásomra + tág pórusaimra (orr környéke) ezt a készítményt vásároltam, inkább azoknal találták ki akiknek valóban komoly gondja van.

The Body Shop Epres Sampon

The Body Shop Epres Sampon
2019. december 15.

Már lassan fél éve használom, nincs panaszom rá, szeretem. Jól habzik, kevés is elég egy hajmosáshoz, a 250 ml-es flakon majdnem fél évig bírta. Miután ezt kirpóbáltam, a balzsamot elhagytam, azzal együtt sok lett volna már. Tetszik hogy magas tőle a hajam, nem lapul le, jól fésülhető. Az illatát nagyon rövid ideig érezni de nekem így tökéletes.