snowwithe

Regisztráció dátuma: 2019. április 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. április 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

L'Oreal Paris Elnett Crème De Mousse Göndörítő

L'Oreal Paris Elnett Crème De Mousse Göndörítő
2019. április 30.

Kb egy éve nem kínlódok azzal, hogy simára szárítsam, vasaljam a hajamat, inkább hagyom a természetes hullámokat. Kerestem egy ideig, hogy mivel tudom elérni, hogy ne egy nagy kazal legyen csak a fejemen, hanem szép loknik. Eddig ez a termék vált be legjobban, negyedszer készülök újra venni. Puha marad a hajam vele, de mégis szép, rugalmas tincsekben megtartja. Igaz, hajolajat még használok mellé, de az én hajam extra száraz. Jó a kiszerelése is, utálom a fejre fordítgatósan adagolható habokat. Elég nagy adag, megéri az árát.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2019. április 29.

A szemem alatti puffadást mindenképpen csökkenti, a karikákra azért még kell korrektor, de mindenképpen hasznos termék. Évek óta küzdök a karikáimmal, a fáradt tekintettel, most végre látok javulást.
Ma reggelre kicsit kipirosodott a bőröm a szemeim alatt, de mivel retinol szérumot is használok, lehet, hogy a kettő együtt sok volt a bőrömnek. Ezt még ki kell tapasztalnom.

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2019. április 29.

Két-három éve használom, télen a világos, nyáron a sötétebb árnyalatát. Elégedett vagyok vele, azt nyújtja, amit elvárok egy ilyen krémtől, csak a fényvédő hiányzik belőle.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2019. április 26.

A rengeteg pozitív Krémmániás vélemény alapján vettem meg, és én sem csalódtam benne. Nagyon világos a bőröm, hajlamos vagyok a szemem alatt sötét karikákat hordani, és ezeket nagyon szépen eltünteti. Hidratálni kell alá, mert a szemem alatti ráncokba beleül, de ez így kezelhető.
A The Ordinary koffeines szérumával együtt, sokat köszönhetek neki, jobb érzés a tükörbe nézni.

Calvin Klein Escape

Calvin Klein Escape
2019. április 26.

Kis mintát rendeltem belőle kipróbálásra, de sajnos nekem nagyon nem jött be ez az illat. Még a kilencvenes évek közepén volt valami hasonló sárgadinnyés parfümöm, azt akkor szerettem, de ennyi idősen, ennyi évvel később... húúú
Az irodában tettem nemrég a csuklómra belőle - már elsőre sem tetszett, de egy idő után kimondottan zavart. Ki kellett mennem a mosdóba szappannal lemosni, de nem sikerült.... kétszer mosakodtam, és még mindig érzem..... szóval a tartóssága mindenképpen 5 csillag.

L'Oreal Paris Féria Preference Tartós Hajfesték

L'Oreal Paris Féria Preference Tartós Hajfesték
2019. április 25.

A 4-es Tahiti árnyalatot használom, eddig kétszer festettem vele. Valami természetes barna színt kerestem vöröses beütés nélkül - ennek a kívánalomnak megfelelt teljesen. Családomban többen megjegyezték, hogy most szép a hajam színe. Én nem vettem észre, hogy ártott volna a hajamnak, és az állaga sem okozott problémát, igaz a töveket férjem keni mindig én csak összehúzom a végén. Az ősz hajszálaim sajnos ezt is "ledobják" két hét után valamennyire, de eddig még az összes hajfestékkel így jártam. Ezért kap csak négy csillagot, amúgy nekem hibátlan.

Cien Professional Oil Care Sampon Makadámia Olajjal

Cien Professional Oil Care Sampon Makadámia Olajjal
2019. április 25.

Lányomnak és nekem is vastag szálú, sprőd, száraz hajunk van, mindig olajos sampont kell használni mindkettőnknek. Ez a termék legalább azt tudja, mint a drágább árkategóriás tesói. Nekem az illata is tetszik, a hajam puha, könnyen fésülhető, nem seprűs a vége utána, igaz még egy kis olajjal rásegítek hajszárítás előtt. Az árát abszolút megéri.

Mixa Kétfázisú Szemfestéklemosó

Mixa Kétfázisú Szemfestéklemosó
2019. április 25.

Két hete használom, jól bevált. A szemfestéket dörzsölés, kínlódás nélkül, maradéktalanul leszedi. Mivel nem egy nagy adag, és nem is olcsó, takarékosan bánok vele, de így is működik. Nagyon érzékeny szemem van, eddig nem tapasztaltam irritációt.

Calvin Klein Euphoria

Calvin Klein Euphoria
2019. április 17.

Imádom! Ezer közül felismerhető, egyedi illat. Évek óta használom - még nem fogyott ki az aktuális üveg, de már polcon a következő. Keresgetek közben mást, amit ennyire tudnék szeretni, hogy ne mindig ugyanolyan illatom legyen, de amikor megrendelnék valamit, végül mindig meggondolom magam, és maradok a biztosnál.

Aveo Intensive Repair Ajakápoló

Aveo Intensive Repair Ajakápoló
2019. április 16.

Csak azért vettem meg, mert pont drogériában jártam, nem volt nálam semmi a táskámban, a szám pedig feszült, égett. Gondoltam 300 Forintért nem kockáztatok nagyot, de .....eddig talán a legjobb ajakápolónak tűnik, amit próbáltam, pedig volt egy pár. Végre valami, aminek nem csak addig érzem a hatását amíg a számon van, hanem tartósan puhít, ápol.Négy napja használom, és a cserepesedés teljesen megszűnt.