soakau

Regisztráció dátuma: 2012. január 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Lush Shimmy Shimmy Csillámos Masszázstömb

Lush Shimmy Shimmy Csillámos Masszázstömb
2012. január 30.

Az illatáért vettem, ami nagyjából olyan, mint az American Cream hajkondícionálóé. Nem szeretem, hogy ennyire csillámos, így nem használható valami gyakran. Egyszer már kipróbáltam úgy, hogy fürdés előtt bekentem magam vele, majd lemostam a csillámokat, utána egész sokáig megmaradt az illata. Ilyen módon esetleg majd sikerül elhasználni.

Lush Handy Gurugu Kézkrém

Lush Handy Gurugu Kézkrém
2012. január 30.

Karácsonyra kaptam, eddig nekem nagyon bevált. Mivel elég zsíros, ezért éjszakára kenem be a kezem, a körömágyat is szépen puhítja/hidratálja. Nem használom minden nap, mert nincs rá szükség. Eddig télen egyre szárazabb volt a kezem, most viszont teljesen normális, hetente néhányszor bekenem, és megvagyunk.

Lush American Cream Hajkondicionáló

Lush American Cream Hajkondicionáló
2012. január 30.

Szeretem az illatát (ami sztem nem igazán epres), sokáig megmarad a hosszú hajamban, ezért mindig újra vásárolom. Eredetileg valamelyik samponkorong után használtam, mert azoktól eléggé gubancos volt különben a hajam, a problémát tökéletesen orvosolta. Mostanában alverde/alterra samponnal mosok hajat, ami után vagy balzsamot (pl ezt), vagy nem kimosandó hajvégápolót használok, így nem szokott probléma lenni a fésülködés.
A flakon nekem kézre áll, kevesebbet használok belőle, mint hajdanán a drogériás balzsamokból. Kb fültől kezdve kenem a hajamra, így semmilyen zsírosító hatást nem tudnék neki tulajdonítani. Egy kis flakont (100 gr) nagyjából fél év alatt használok el.

Alverde Vanília és Mandarin Tusfürdő

Alverde Vanília és Mandarin Tusfürdő
2012. január 30.

A tusfürdő minősége szerintem nagyszerű, kellően habzik, normál tempóban fogy. Aki épp most ismerkedik a natúr termékekkel, annak talán szokatlan elsőre, mert valóban nem habzik annyira, mint az átlag tusfürdők. Ennek oka, hogy nem SLS van benne, de ettől (is) számít natúrnak.
Én az illata miatt nem adok 5 csillagot, lehetne mandarinosabb, nekem túl vaníliás.

Alverde Grapefruit és Bambusz Tusfürdő

Alverde Grapefruit és Bambusz Tusfürdő
2012. január 30.

Kedvencem. Már régóta kerestem olyan citromos/narancsos illatú tusfürdőt, ami tényleg olyan, mint a friss gyümölcsé, nem pedig olyan, mint amilyet egy laborban emlékezetből kevertek. Ami az előnye, az a hátránya: mivel natúr, ezért az illata a fürdőszobát elhagyva már nem érződik.

Lush Snow Fairy Színezett Ajakbalzsam

Lush Snow Fairy Színezett Ajakbalzsam
2012. január 30.

Egyáltalán nem praktikus, miután felvittük, törölgethetjük az ujjunkat. Erős illata van, de rúzsos mellékíze, így nem érdemes nyalogatni.

Essence Pro White Effect Körömfehérítő Lakk

Essence Pro White Effect Körömfehérítő Lakk
2012. január 30.

Optikailag tényleg fehérít, napfényben látszik, hogy apró, fényvisszaverő szemcsék vannak benne. A sárgulásgátlást nem tudom véleményezni. Egy rétegben gyorsan szárad, fényes végeredmény.