Sofi

Regisztráció dátuma: 2013. július 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. július 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

MAC Blot Púder

MAC Blot Púder
2020. október 2.

A finishe tényleg csodálatos. Nincs poros hatása, nem ül bele a ráncokba, baba bőrt csinál. Mind az 5 percre amíg nem fényesedik át :D Elkezdtem átállni a Mac-es termékekre és a púder volt az egyik utolsó amiben váltottam. Hát sajnos nem jött be, a sima Max Factoros púderem ezerszer jobban bírja a gyűrődést, de sajnos annak meg ehhez képest azért bőven poros hatása van... de legalább 2-3 órát kibír átfényesedés nélkül..

Real Techniques Blush Brush

Real Techniques Blush Brush
2020. július 1.

Először nagyon megijedtem mikor megláttam mekkora a feje ennek az ecsetnek, de bíztam benne, hogy nem véletlenül van ennyire sok pozitív értékelése, és jól tettem:) nagyon puha és nagyon jó a kialakítása, nekem nagyon szépen felveszi és eloszlatja a pirosítót (Mac-eset használok). Első körben simán fel lehet vinni szép vékonyan vele a pirosítót a természetes hatás kedvéért, és utána lehet vele építeni. Nekem 5 csillag.

P.Shine Japán Manikűr

P.Shine Japán Manikűr
2020. június 24.

Ez tényleg nem semmi:) Nem akartam hinni az itteni kommenteknek, de azért reménykedtem.. Mindig nagyon vékony, gyorsan törő körmeim voltak, semmiféle vitamin, kence nem segített rajtuk, így sose nőttek meg rendesen. Körömlakkok konkrétan két nap alatt lepattogtak, mindegyik, a drága minőségi lakkok is, mert ahogy hajlott a körmöm, pattant le a lakk is... A karantén elején megrendeltem ezt a szettet, mondván, hogy úgyse fogok se sima lakkozni se géllakkozni egy darabig, mert minek :D Most már kb. két hónapja használom a készletet, úgy másfél hetente és elképesztő a változás. Hatalmasra nőttek a körmeim, kemények, nem törnek le. A fényesség is kitart egy hétig kb. Szóval én nagyon ajánlom mindenkinek aki hasonló problémával küzd.

MoLash Szempillanövesztő Szérum

MoLash Szempillanövesztő Szérum
2019. november 1.

Nekem semmi kellemetlen mellékhatást nem okozott, cserébe viszont elképesztőek lettek a szempilláim, hosszú, sűrű, műszempillahatás, minden. Nagyon szomorú vagyok, hogy nem lehet az euban már Bimatoprostot kapni, szerintem megfelelő tájékoztatással, saját felelősségre beszerezhető kéne hogy legyen:(

Ugyanitt ha bárki tud megbízható EU-n kívüli oldalt ahonnan lehet ilyen hatóanyagú terméket rendelni akkor örök hálám fogja üldözni ha megosztja velem:)

Sephora Anti-Blemish Patches

Sephora Anti-Blemish Patches
2019. augusztus 30.

Egész jó, de azért a nagyobb borzalmakkal ez sem bánik el önmagában. Az árát azért megéri.

Bepanthen Sensiderm Krém

Bepanthen Sensiderm Krém
2019. augusztus 30.

Szerintem csodaszer, 3-4 nap alatt helyrehozta a vörös sebes szemkörnyékemen lévő elég nagy ekcémás foltot. Ennek fényében szerintem nem drága. (És hát persze hogy csíp az elején, hiszen egy gyulladt, esetenként sérült felületre kenjünk, minden csípné.)

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%
2019. augusztus 30.

Ugyanazt tudom írni, mint az előttem pozitívan nyilatkozók, szuper cucc. Miután felteszem várok 10-20 percet és aztán bekenem hidratálóval az arcom, pont azért, hogy elkerüljem azt hogy kiszárítja a bőröm.

Sephora Almond Foot Masks

Sephora Almond Foot Masks
2019. augusztus 30.

Konkrétan semmit se ér:) ugyanolyan mint bármelyik krém, ha ha egy napig nem használod akkor már elmúlik a hatása.

St. Tropez Everyday Gradual Tan Face

St. Tropez Everyday Gradual Tan Face
2019. augusztus 30.

Imádom. A sötétebbet vettem meg a neten olvasott kommentek miatt és jól tettem. Fehér bőröm van eléggé és ez a cucc rendszeres használattal pont azt a természetes, élettel teli színt adja amit vártam. Semmi mű narancsos-barnaság. Egyenletes is kopik, újra fogom venni.

HD Life Style Eco Fix No Gas Hairspray

HD Life Style Eco Fix No Gas Hairspray
2019. augusztus 30.

Én imádom. Nem lesz tőle se kopogtatósan kemény és egybeállós a hajam, se maradékot nem hagy fésülés után, cserébe viszont nagyon szépen tart egész nap, természetes hatása van. Sokkal jobb mint bármelyik hajtógázas hajlakk, csak nagyon oda kell figyelni, hogy messziről és ne sokat fújjunk.