SofiaCsapo

Regisztráció dátuma: 2018. március 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. március 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Dolce&Gabbana Dolce Matte

Dolce&Gabbana Dolce Matte
2019. március 10.

5 éve használom, egy csodálatos narancsos barnás árnyalatában ... Milánóba vettem hiszen ott éltem.. sajnos a rúzs fogyóban van, itthon pedig sehol se kapni.. de biztos, hogy újraveszem.. nekem tökéletes, textúra, szín, minden!!!

Yves Saint Laurent Vernis Laque Pur Körömlakk

Yves Saint Laurent Vernis Laque Pur Körömlakk
2019. március 10.

Nem vagyok egy nagy lakk gyűjtögető, összesen 4 darab áll a szekrényemen ( tűzpiros,bordó, nude és egy fedőlakk) ennyi nekem bőven elég.. megérnek minden fillért, tartós, és gyönyörű. Imádom őket :)

Chanel Coco Noir

Chanel Coco Noir
2019. március 10.

Számomra a tökéletes parfüm! 3 éve használom és még mindig nem untam meg. Tartós és nagyon különleges az illata!

Mavala Mavadry Fedőlakk

Mavala Mavadry Fedőlakk
2018. március 19.

Körülbelül fél éve vásároltam egy kis üvegcsével, az első élményem a termékkel szuper volt. Kb. 1 perc alatt teljesen megszáradt a manikűröm. ( alaplakk, 2 réteg szín és fedőlakk ) 2 napig gyönyörű is volt aztán elkezdett berepedezni a lakk.. majd lepottyogott... soha nem tapasztaltam még ilyet. Alaplakknak a Dior Base Coat Abricot termékét használom, a többi színes lakkom Yves Saint Laurent (piros,bordó és nude) egyiknél se működik... mindegyik színnél 2-3 nap után lepattog. Egyik lakk sincs több mint egy éves. Tehát a minőségük is jó. Nem értem mi lehet a baj, csalódott vagyok. Szinte mindenhol csak nagyszerű véleményeket olvastam/hallottam. Azóta áttértem az OPI Drip Dry-ra hát az se top. Valakinek ha van ötletet mi lehet a gond vele szívesen várom a véleményeket. 😌