sofie_sz

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Mattító Fluid Férfiaknak Zsírosodásra Hajlamos és Kevert Bőrre

Alverde Mattító Fluid Férfiaknak Zsírosodásra Hajlamos és Kevert Bőrre
2014. december 19.

Szerintem büdös szúnyogirtó szaga van, semmiképpen sem egy férfi illat. :)
Mondjuk egy krémben ez érdekel a legkevésbé, úgyis hamar elillan. Tényleg mattít, kevés kell belőle, jól el lehet oszlatni az arcon. Sminkelni egy álom rá. :)
És durva, de tényleg: eltünteti a mitesszereket.

Gyógyszertári C-Vitamin Por (Aszkorbinsav)

Gyógyszertári C-Vitamin Por (Aszkorbinsav)
2014. december 19.

Én a Rossmannos verziót használom, azt hiszem 600 forint per doboz volt. Két alkalommal volt eddig a hajamon, kiszedte a matt kékesfekete festéket (a hideg árnyalatok nem állnak jól nekem), most vörösbor színe van a hajamnak (ilyen az eredeti is).
Arcomon is teszteltem: egy kávéskanálnyit összekevertem gyógyszertári mosdókenőccsel és vizes arcra felkentem. Hű, nagyon jó bőrradír, reménykedem benne, hogy a pattanás után maradt barnás foltokat majd eltünteti, most már csak emiatt használok alapozót/bb krémet. :)

Thierry Mugler Womanity

Thierry Mugler Womanity
2014. november 29.

Tényleg megosztó illat, de nálam nem esett a pozitív kategóriába. Valahogy számomra a harsány nőkhöz illik, akik mindenen keresztülviszik az akaratukat, belevágnak más beszédébe és elvárják, hogy minden az ő szájuk íze szerint történjen. Bocsi.

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó
2014. november 29.

A mai nap csak 4 órát kellett rajtam kibírnia, de ezt eddig hibátlanul teljesítette. Olyan krémes-habos állaga van, egy kicsit meg is lepődtem rajta, de könnyen, ujjal is fel lehet kenni. Picit zsíros érzete van - ez furcsa - de végül is ebbe tapad bele jól a szemhéjpúder. A színek is élénkebbek rajta. :)
600 forintba kerül, ha valaki érdeklődne, én az árkádi Rossmannban vettem.

Upd.: Kb.8-10 órát lazán kibírt, úgy, hogy közben este két órát edzettem...

Upd. 2.: Tegnap bulizni voltam, egy egész estén át tartotta a kék füstös sminkemet. :)

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2014. november 27.

Jó áron, tussal csomagolva vettem, szép pillákat csinál, mondjuk az én alapból fekete, hosszú szálaimból nem nehéz. Nem tapaszt, de nincs az a nagy hűha érzés és a műszempillahatás is elmarad.
De ettől függetlenül ajánlom, a sminktáska szép dísze lehet és amúgy egy korrekt kis szempillaspirál. :)

A hűha érzés továbbra is elmarad, de nem rossz, viszont továbbra is szívesebben nyúlok más spirálok után. A csomagolása nekem valamiért a South Parkból Hercegno Kennyt juttatja az eszembe, talán a tinilányos cukisága miatt. :D

Essence Road Trip Styling Set

Essence Road Trip Styling Set
2014. november 25.

Sokat gondolkodtam rajta, hogy megvegyem-e, végül hazajött velem akciósan olyan 600 forint körüli összegért. Pont ilyen ecseteket kerestem - úgyhogy már megérte - de a pirosító/púder szőrmók rendkívül meglepően és jól szerepelt. Sosem gondoltam volna, hogy egy ilyen lapos ecsettel ilyen precízen lehet dolgozni... :)

RdeL Young Rúzs

RdeL Young Rúzs
2014. november 24.

A nude árnyalatot szereztem be, ami nagyon hasonlít a Catrice What's Apricot? nevezetű cukiságára. Az én számon egyből látszik a szín, szép krémes. A tartósságáról egyelőre még nem nyilatkozhatok. :)

Urban Decay Naked3 Dupe

Urban Decay Naked3 Dupe
2014. november 24.

Nekem is rendes tükör van benne. :) Mondjuk én aliexpress-ről rendeltem, kb. 5 $ volt. Ehhez képest nekem nagyon megfelel, mondjuk nem vagyok sem sminkes, sem profi, csak magamat kenegetem. Szemhéjalappal tartós, az enyém szinte alig porzik, még a sötét színek sem, ellenben nagyon élénk a szemhéjamon és semmilyen illata sincs. Biztos vagyok benne, hogy a másolatokban is többféle verzió fordul meg azon a bizonyos ChinaAirMail-en. :)

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2014. november 18.

Rövid hajam van, ami amúgy is nő, mint a bolondgomba, nem győzök fodrászhoz járni, hogy tartsa a formáját. Mégis ezt a vitamint szedem, mert mellette szép a körmöm és a bőröm is. Habár ennek a fodrászom is nagyon örül, mert 1- másfél hónap alatt 3 centit is nő a hajam...

Most növesztem a hajam, már a sokadik dobozzal szedem, nem kúraszerűen. Amikor abbahagyom, a bőröm nagyon elengedi magát, elborítanak a pattanások... Úgyhogy kitartok mellette, jó ár, remek minőség. :)

Joanna Naturia Epres Testradír

Joanna Naturia Epres Testradír
2014. november 12.

Szeretem, nagyon finom illatú, nagy szemcsés én arcra is használom. :)