sofye

Regisztráció dátuma: 2012. február 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. február 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Indola Profession Colour Style Mousse Színező és Rögzítő Hajhab

Indola Profession Colour Style Mousse Színező és Rögzítő Hajhab
2014. július 23.

Egyszerűen imádom!!! :) Vörösre van festve a hajam, de főleg így nyáron a klóros víz, és az erős UVA/UVB sugárzás miatt kopik a szín, állandóan világosodik a hajam vége. Ezt a habot hajmosás után a törölközőszáraz hajra kell felvinni és már száríthatom is be. Nekem rengeteget segít, és egyáltalán nem macerás vele a színfrissítés.

Uni Eye Disc Sminklemosó Párnák

Uni Eye Disc Sminklemosó Párnák
2014. június 30.

A Tesco-ban bukkantam rá erre a sminklemosóra a leértékelt termékek között. Gondoltam megveszem jól fog ez még jönni ha elutazom vagy a barátomnál alszok, mivel nem folyékony mint a micellás víz, így nem borulhat ki. Praktikus kis csomagolás, jól zár bár még így is félek hogy kiszárad és nem tudom majd elhasználni. Rendesen lehozza a sminket de nem egy number one.

Rival De Loop Natural Nappali Krém

Rival De Loop Natural Nappali Krém
2013. november 7.

Nekem egyértelműen bevált. Kellemes érzete van a bőrön, nem túl zsíros mégis érzem hogy hidratál. És ami még fontos szempont: jó sminkalapnak. Szinte azonnal szoktam alapozózni (BB krémezni :D), és sose kukacosodott. Egyszóval jó!

Schaebens Szem & Ajak Maszk

Schaebens Szem & Ajak Maszk
2013. június 30.

Fiatal korom ellenére megjelentek az első ráncaim, ráadásul a szemem alatt. Azt nem mondom, hogy teljesen eltünteti őket, de sokat javított rajta. Minden nap használok szemkörnyékápolót, de azt kevésbé találom hatékonynak. Én nem szoktam az egész tasakot egyszerre elhasználni, valószínűleg én csinálom rosszul. :) Rajtahagyom úgy 15-20 percre, majd körkörös mozdulatokkal belemasszírozom a bőrömbe, végül lemosom. Szépen hidratál, a beduzzadt szemen is segít, kellemes érzetet hagy maga után. :)

Merz Spezial Augen Maske (régi)

Merz Spezial Augen Maske (régi)
2013. június 30.

Kellemes hidratáló hatása van, és valóban enyhíti a szem alatti apró ráncokat. Müllerben lehet kapni, és látatlanban vettem meg, de amint megnéztem az összetevőit egy kicsit elborzadtam. :/ Csak és kizárólag az összetevők miatt vonok le egy csillagot.

Rival de Loop Hydro Szemápoló Krém

Rival de Loop Hydro Szemápoló Krém
2013. június 30.

Vacilláltam ez és a koffeines görgős szemkörnyék ápoló között, végül erre esett a választásom. Sajnos nem vagyok 100%-ig megelégedve vele. Tény hogy szépek az összetevők, és gyorsan beszívódik, de valóban folyós állagú, és az előző garnieres krémem jobban hidratált. Valamint azt sem értem, hogy ha 24 órás védelmet nyújt, akkor miért kell reggel és este is használni??? :D
Amúgy érzékeny a bőröm, de engem nem irritált egyáltalán ez a termék.

Rival De Loop Natural Éjszakai Krém

Rival De Loop Natural Éjszakai Krém
2013. június 30.

Egy szóval CSODÁLATOS! Jól hidratál, gyorsan beszívódik, szépek az összetevői, bár a parfümöt kihagyhatták volna (tény hogy finom az illata olyan természetes, de akkor is :( ). Eddig az Alverde intenzív hidratáló krémét használtam ami szintén avokádós, de ezen kívül össze sem lehet hasonlítani, mert az nem szívódik be, nyáron kész rémálom.

Catrice Hip Trip Ajakszínező

Catrice Hip Trip Ajakszínező
2013. június 30.

Nagyon jó ez az ajakszínező, érdekes az állaga és fedése, mert rúzsnak, ajakápolónak vagy szájfénynek sem lehet igazán mondani, talán egy kicsit mindhárom. :)
Wheels on fire árnyalat van meg, mert a többinek semmi színe. Egyetlen hátránya, hogy valami hihetetlenül rosszul záródik a kupakja. (én ennek köszönhetően el is hagytam a tetejét :/)

Amway Body Series G&H Testápoló

Amway Body Series G&H Testápoló
2013. március 11.

Alapvetően jól hidratál, tényleg könnyű selymes krém. Bár nem túl tolakodó az illata, sőt elég semleges, nekem tetszik. Az összetevők elég "csúnyák", ezért vonok le egy csillagot.

Manhattan Original Japanische Tusche

Manhattan Original Japanische Tusche
2013. február 27.

Kedvenc tusom volt, pedig használtam én már sima tust, zselés tust, de ez a filces kivitel nekem nagyon kézre állt. Hihetetlenül strapabíró, mégis amíg bénáztam nagyon egyszerűen tudtam korrigálni. Ez a tus maga a tökély. Viszont már rég elfogyasztottam, de fogalmam sincs hogy lehet-e még kapni...:/