SoLy

Regisztráció dátuma: 2017. október 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. október 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Uriage Bariésun Napozás Utáni Testápoló Tej

Uriage Bariésun Napozás Utáni Testápoló Tej
2021. március 13.

Pár éve sikerült leégnem a betonon miközben festettem, néhol hólyagosra, ezt vettem a patikában. Sokat segített a regenerálódásban, bár a hámlást nem úsztam meg, de az várható volt, magát a folyamatot viszont gyorsan letudtam és a bőröm is fellélegzett. Hűsíti a bőrt, főleg ha bedobjuk még egy picit a hűtőbe előtte és gyorsan nyugtat. Hamar levitte a pirosságot.

Bioderma Photoderm Mineral SPF50+ Spray

Bioderma Photoderm Mineral SPF50+ Spray
2021. március 13.

Tavaly vettem a kisfiamnak, amiatt választottam, hogy már fél éves kortól lehet használni és fizikai fényvédő. Nagyon bevált neki, egyszer sem kapta meg a nap, szép baba barna bőre lett :) A spray változat miatt könnyen adagoltam, jól kenhető. Nem fogta meg a ruháit sem.
Magamra nem használtam.

Vichy Aqualia Thermal Spa Éjszakai Bőrfeltöltő Krém-Gél

Vichy Aqualia Thermal Spa Éjszakai Bőrfeltöltő Krém-Gél
2021. március 8.

Éjszakára használom, könnyű felvinni, az állaga is géles, az illata kellemes. Reggelre hidratált a bőröm, jó érzés használni. Sokáig elég, mert kevés is elég belőle.

Vichy Purete Thermale Habzó Arctisztító

Vichy Purete Thermale Habzó Arctisztító
2021. március 8.

Meguntam az eddigi arclemosóm, így most vele kísérletezem. Könnyű adagolni és eloszlatni, tetszik ez a hab állag, de mégis érződik, hogy van benne anyag úgymond. Az illata kellemes, nem okoz irritációt, pattanást. A sminkkel nem tudom, hogy bánik el, de a napi szennyeződéseket simán viszi.

Vichy Normaderm Phytosolution

Vichy Normaderm Phytosolution
2021. március 8.

Egy barátnőmtől (köszi Niki :) ) kaptam anno kipróbálásra, kombinált bőröm van, vízhiánnyal. Gyorsan beszívta a bőröm, én éjszakára használtam, reggelre sokat enyhített a kialakult pirosságon, kezdődő pattanásokon. Most nem igazán vannak pattanásaim, de ha betalálnak, akkor újra fogom venni, mert nekem sokat segített.

Ziaja Kecsketejes Krémtusfürdő

Ziaja Kecsketejes Krémtusfürdő
2021. január 4.

Ajándékba kaptam, megszerettem, mert semmi extra, nem tolakodó illatú, de tápláló tusfürdő. Újra fogom venni, ha majd elfogynak a mostani tusijaim.

Yves Rocher Téli Alma Hab és Tusfürdő

Yves Rocher Téli Alma Hab és Tusfürdő
2021. január 4.

Nem szárít, jól habzik, az illata a flakonban almás süti, fürdés után hamar elillan. Semmi extra, egy kis téli ráhangolódás :)

Balea Apple and Plum Geschenkset Zucker-Öl-Peeling Plum Crumble Cukorradír

Balea Apple and Plum Geschenkset Zucker-Öl-Peeling Plum Crumble Cukorradír
2020. március 12.

Plusz egy szavazat a szilvásra :) Kár, hogy ez csak limitált széria volt, megvenném külön is. Azt teszi amit ígér, picit csúszik utána, de az olaj már csak ilyen :) Jól hidratálja és egyben felfrissíti a bőröm. A darabkák valóban hajlamosak megülni, de ezt lehet kavargatni. Ha valaki lát belőle még, próbálja ki..

Babylove Mama Kühlendes Fuß- & Beinspray

Babylove Mama Kühlendes Fuß- & Beinspray
2020. március 9.

A nagy melegben tavaly nagyon jó szolgálatot tett, hűsítette és hidratálta is valamennyire a lábfejem. Jól esett fújkálni, hozta amit ígért, de aztán egy reptér áldozata lett, mert nem vihettem magammal sajnos.

L'Oreal Botanicals Koriander Hajpakolás Gyenge Hajra

L'Oreal Botanicals Koriander Hajpakolás Gyenge Hajra
2020. március 9.

Amilyen kis tégelynek tűnik, olyannyira kiadós mennyiség. Az állaga testes, jól adagolható/kenhető. Az illata zöld, van akinek biztos nem jön be, de én szerettem :) Pár napig érezhető, hogy puhább a haj, nem szárította utána sem