Soly77

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 28.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 28.
Bőrprobléma: -

Bvlgari Goldea

Bvlgari Goldea
2016. január 13.

Ez nem egy luxus illat nem egy ujdonság hanem egy cukorka máz. Ezt én már illatoltam valahol más köntösben ebből is látszik hogy tucat illat. Ez sem az én világom... :( Az üvege viszont szép... csak ezért 2 pont

Schwarzkopf Styliste Ultime Hajlakk

Schwarzkopf Styliste Ultime Hajlakk
2016. január 5.

A rózsaszínűt vettem meg kb egy hete, de én őszintén ki tudok borulni az olyan termékektől amik még a pafüm illatát is elnyomják oly annyira tele vannak illatanyaggal. Nem mondom hogy rossz az illata de ne már hogy ezt jobban lehet érezni mint a pafümömet... nem leszünk így barátok. A hatása jó, pont olyan amilyet kerestem se nem erős se nem gyenge... pont ezt akarom de valami szolíd vagy elillanó szaggal!!!!

Chanel Allure Homme Sport EDT

Chanel Allure Homme Sport EDT
2016. január 4.

Nagy Chanel márka rajongó vagyok. A Chanel az Chanel na... rossz nem lehet. A páromnak kerestem valami igazán dögös sportos illatot ami nem az a tolakodó férfi illat amit két zárt ajtó mellett is lehet érezni. Régen (még ma is) imádtam a Clinique Happy férfi illatát, de a kollégáink között van aki ezt használja így ez kilőve. Na most megtaláltuk az utódját, annyira finom és annyira illik hozzá hogy szavakba nem lehet önteni. Nagyon kellemes szolíd nem tolakodó mégis figyelemfelkeltő, egész nap érezni, de nem az az émelyítő mellbevágó harsogó illat. Imádom... nagyon jól eltalátlák!

Etude House Proof 10 Eye Primer

Etude House Proof 10 Eye Primer
2015. december 20.

Update: no kiókumláltam hogy hogyan lehet kivarázsolni a még nagyon nagy mennyiséget ami benne van csak a nem túl szerencsés üveg miatt nehogymár ki kelljen dobni. Forraljatok vizet (én vízforralóval csináltam) lehet a csap meleg vízzel is működik bele egy pohárba vagy bögrébe és a cuccost állítsátok bele a hő hatására lágyul a krém ami benne van és szépen lefolyik az aljára! WOILA

Brutális cucc, reggel kb 1/2 7 kor sminkeltem és az imént néztem (22:53) a tükörben kb mintha öt perce kentem volna fel a szemfestéket se egy maszat se egy elkenődés se egy kopás semmmmmi. Én úgy használom hogy reggel steril kezekkel sminkelek az ujjam végére kenem az applikátorról a kis krémet vagy nem is tudom mit azt a két ujjam között szétdörzsölöm és úgy kenem a szemhéjamra, a közvetlen applikátoros megoldás nekem túl sok volt mármint ami oda kenődött. NAGYON NAGYON ajánlom aki egész nap friss sminkben akar pompázni annak kötelező darab... bár gondolom az összes szemhéjalap ezt tudja én csak ezt próbáltam, de nem kell másik :)

MAC 217 Blending Brush

MAC 217 Blending Brush
2015. december 19.

OMG! tőlem nekem karácsonyra! már előttem leírták amit gondolok, hogy én sem gondoltam volna hogy ecset és ecset között ekkora különbség lehet! Nagyon szeretek sminkelni és mindig is adtam arra hogy a sminkem jó legyen sokáig tartson, nem használok luxus termékeket de így 40 felé kacsingatok feléjük. Egyre inkább úgy érzem megérdemlem... ez a kis ecsetke volt az első amit úgy gondoltam hogy kell nekem a felsőbb kategóriás smink eszközök közül! Szoval ha a sminkem rendezett akkor nagyon jól érzem magam, gondolom ezzel nem vagyok egyedül. Kevésbé érdekel hogy milyen a ruhám (egy egyszerű farmerben és pólóban jól érzem magam) de a sminkemnek tökéletesnek kell lennie.
Ma vettem ezt az ecsetet, hazajöttem és nem bírtam ki hogy ne satírozzak egy kis feketét a szemem szélére... atya gatya, kis túlzással a bánatos boci szemeimből olyan cica lettem ami még sosem sikerült... wow. nagyon nagyon tetszik pedig csak pár órája vagyunk együtt :)

Sally Hansen Gel Manicure Starter Kit

Sally Hansen Gel Manicure Starter Kit
2015. december 9.

Upadate2: jöttem lepontozni! nem tudom mi romlott el mert mindent ugyanúgy csinálok de kb 1 hét után 1-1 körmömön feljön a széle és szépen le is tudom húzni az egészet! Még próbálkozom, de ha így marad nem lesz a barátom! és túladok rajta!

Update: változatlanul IMÁDOM, csak ezt használom már! Brutál módon megerősödtek a körmeim, nem győzöm reszelgetni olyan hosszúak és egészségesek amilyenek talán még soha nem voltak, se egy repedés beszakadás semmi! Azóta beszereztem pár színt (lilás, rózsaszínes, piros) így tudom kedvemre variálni! nagyon nagyon ajánlom!

Több mint két hete vásároltam hosszas gondolkodás után! Sok blogot olvastam, külföldieket is, videókat is néztem, aztán hosszas tépelődés után megvettem. Azt hiszem jól döntöttem, bár még van mit tanulnom a kivitelezésről, de hát ráérek! :) Nálam ami nagy pozitívum, hogy nem kell időpontot foglalnom a körmösnél stb, hanem akkor csinálom amikor én akarom, hátránya hogy jelenleg nincs akkora színpaletta ami mondjuk egy körmösnél fellelhető, meg azért valljuk be nem olcsó hogy az ember kapcsiból beruházzon vagy 5-6 színre. Mellette szól még ami a gél lakkozásnál alap hogy sokkal tartósabb mint a sima lakkozás! A leoldás macerás de meg lehet szokni! Ki fogok próbálni más márka alap, szín, és fedő gél lakkjait is! Sőt még meg fogom próbálni a két réteg közé sima lakk bűvészkedést is! Igaz pont tegnap vettem meg ebből a red my lips- et ami nagyon tetszik! A dm- ben érdemes venni mert a kedvezményeket be lehet váltani erre! Nem bántam meg, egyenlőre nagyon szeretem!

Alverde Körömbőreltávolító Stift

Alverde Körömbőreltávolító Stift
2015. november 26.

Nahát az Alverde ilyet is tud???, nem nagyon jöttek be nekem az Alverdés cuccok eddig! Ez viszont igen, tényleg működik. Szuper :)

Madre Labs Unscented Hand Cream

Madre Labs Unscented Hand Cream
2015. november 23.

hááááááááát ez, háááááááát ez valami kész... áh csoda na... próbáljátok ki! nem fogtok csalódni, garantálom. Iherb-en vicces áron megtaláljátok...:)

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó
2015. november 19.

Egy hete vásároltam, a színe és az illata kifogástalan, a fedése is nagyon jó viszont nem mattít annyira mint vártam tőle és a T vonalban zsírosít, kora délutánra már át is fénylik... kezdek kiábrándulni pedig még nagyon kezdeti a viszonyunk... :(

Rexona Maximum Protection Clean Scent Krémdezodor

Rexona Maximum Protection Clean Scent Krémdezodor
2015. október 6.

Tényleg hatékony nagyon és még az illata sem erős szerintem vagy csak nem kentem sokat (bár a kevés is elég). Viszont az azért elgondolkodtat hogy fürdés, zuhanyzás után érzem hogy nem is tudom hogy mondjam kiszárítja vagy filmréteg van a hónaljamon szoval érezhető a dezodor hatása a tisztálkodás után is. Ez nem tudom mennyire egészséges vagy normális, mert nem vagyok egy biomán sőt de azért utat kell hagyni a távozó veríjtéknek valamennyire nem? nem káros ez nagyon?