Soly77

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 28.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 28.
Bőrprobléma: -

Bourjois Kohl & Contour 16H Ultra Black Szemceruza

Bourjois Kohl & Contour 16H Ultra Black Szemceruza
2015. február 11.

Pandásodik... nem éri az árát! Pedig bíztam benne...

Paula's Choice Clear Ultra-Light Daily Hydrating Fluid SPF 30+

Paula's Choice Clear Ultra-Light Daily Hydrating Fluid SPF 30+
2015. január 21.

Nagyon jó kis hidratáló, hámlasztásos napok után használom a fényvédelem miatt reggel felkenem aztán smink.
Minden nap nem használom így nem tudom hogy zsírosít e, tetszik az illata a napkrém jut róla eszembe. Így most télen nekem kiváló termék, nyárra és a többi napra maradok a PC toniknál ami az abszolút favorit!
Imádom Paulát...

Paula's Choice Lip & Body Treatment Balm

Paula's Choice Lip & Body Treatment Balm
2015. január 10.

Régóta nézegettem már de az ára nagyon riasztó! Úgy gondoltam uj év uj cuccok :) és mivel iszonyat állapotban volt a szám (VOLT) úgy döntöttem adok neki egy esélyt!
Ezt a kis csodát receptre kellene írni, soha nem volt még ilyen puha a szám, csak ha bekentem valami felületi kezelővel az ideig óráig hozott gyógyírt, de először itt tapasztaltam hogy hiába nem kentem fel semmi ajakápolót attól még hidratált a pittyem. 2 napja használom, reggel és este. Fantasztikus! Aki hezitál az ára miatt, ne gondolkodjon tovább tényleg jó befektetés! Végre nem tépkedem véresre a cserepes ajkaimat... ismét köszönöm Paula!
Ez már szerelem!

Manna Neem Szépségolaj

Manna Neem Szépségolaj
2015. január 8.

Nem tudtam meg hogy hatásos e mert valami iszonyat szaga van és ami a legnagyobb bajom vele hogy ez a szag nem is illan el! Epilált hónaljamra próbáltam de másnap is olyan szagom volt mintha a kifőzdéből jöttem volna éppen... szó sem lehet róla! Sajnálom

Manna Organikus Ghánai Shea Vaj

Manna Organikus Ghánai Shea Vaj
2015. január 6.

Mekkora marketingje van már ennek a cégnek, baromi jól csinálják, oly annyira hogy többször engem is sikerült behúzni a csőbe! Tetszetős külső, finom illat, baromi jó kivitelezések vannak itt! Na de nem is a cégről akarok beszélni hanem a shea vajról, vettem egyszer egy no name shea vajat semmi hatása nem volt, na gondoltam veszek innen mert mégis csak manna... már nem azért a két fillérért de csak nekem nem műkdik?! a kérdés költői mert látom nem vagyok egyedül, brutál vastag krém, elnehezíti a bőrömet, egyáltalán nem használ a cserepes kezekre, viszkető bőrre, kihasadt ajkakra sem. Ha felkenem hidratáltnak érzem a bőröm de pl tegnap este vastagon bekentem a kezem és a szám mert eléggé ramaty állapotban van a reggeli tisztálkodás után láttam hogy a kezem ugyanolyan állapotban van mint tegnap este, azért ennél több hatást várnék nem beszélve arról hogy azt hiszem anno popsikrém helyett használtam a kisfiamnál 0 eredménnyel! Elhasználom mert nagyon drága, de soha soha többet nem fogom megvenni mert felesleges! A talpamra, sarkamra, lábszáramra jó lesz... vannak sokkal jobb akár natur termékek is! Sajnálom

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Normal/Dry Skin

Revlon Colorstay Alapozó SPF6 Normal/Dry Skin
2015. január 5.

Megrendeltem, nagyon vártam, megérkezett! Tényleg nagyon jó alapozó, nem nehezíti el a bőrt és abszolút természetes hatása van! De engem iszonyatosan zavar hogy nincs se pipetta se kanálka se pumpa hozzá, milyen már? borogatni kell itt a kézfejre, lehet sok lesz aztán visszamaceráni az üvegbe. Most vadászom hozzá az avonos hajvégápló pumpáját amit egy 1000- ért meg is rendelhetek... ezek miatt nem hiszem hogy ujra veszem, el veszi a kedvem a kivitelezés! -1 csillag a pumpanélküliség!!!!!!!!!!!!

H&M Alapozóecset (régi)

H&M Alapozóecset (régi)
2015. január 5.

Ó hogy ez milyen jó, nem hittem hogy egy ecsetről fogok valaha is áradozni! Jó rég olvasgatom már a Shiseido- ról a véleményeket, de nonszensznek tartottam az árát így nem vettem meg. Ezt is már jó ideje vadásztam most egy kis Vörösmarty téri forraltborozás alkalmával találkoztam vele a H&M-ben azonnal jött velem. Anyám ez eszméletlen jó de tényleg, negyed annyi alapozó kell szépen el lehet vele dolgozni, egyenletes lesz az összkép... szuper csúcs... még jó hogy nem vettem meg a nagytesót!

Schwarzkopf Gliss Kur 6 Miracles Oil Essence Hajolaj

Schwarzkopf Gliss Kur 6 Miracles Oil Essence Hajolaj
2015. január 2.

Soha nem használtam még ilyesmit, de a fodrászom mondta hogy nem ártana beszereznem valami olajat mert a szőkítés nem tesz jót a hajamnak (hiába rövid). Nagyon tetszik hogy a törölközőszáraz hajamra kenve nem nehezíti el az alapból kevés és vékony szálú hajamat!
De könyörgöm miért kell ennyire illatoznia? amúgy sem rajongok a vaníliás édes illatokért... ha lecseng a vanília nekem valami férfi dezodor jut róla eszembe... MIÉÉÉÉÉRT? szerencsére hamar elillan de akkor se értem hogy mi a fenének kell?!
Tetszik 5*

Paula's Choice Earth Sourced Purely Natural Refreshing Toner (régi)

Paula's Choice Earth Sourced Purely Natural Refreshing Toner (régi)
2014. december 14.

Már nagyon vártam, tegnap megérkezett! Hosszú távú tapasztalataimról majd később. Már az összetevői alapján megérdemli a csillagos ötöst! De hogy én tuti nem fogok egy cseppet sem hagyni azt már most látom! Azt írja a használati útmutató hogy vattakorongra téve töröljük át vele az arcunkat, vétek a vattát belevonni a történetbe szerintem! 5 cseppet szétkentem a tenyeremben és úgy vittem fel az arcomra, nyakamra és a dekoltázsra is picit! Nagyon jó érzés volt utána, hamar beitta a bőröm utána jött a babapopi érzés! Fincsi, már most szeretem! Updatelek még biztosan! Valaki itt írta hogy vigyorog a bőre ha rákeni, ez tényleg így van! Tökéletes megfogalmazás!
Nem igaz hogy illat mentes, jójó nem agyon illatozott de mégis van valami tisztaság illata! Nagyon szeretem! Szérumként használom! Még jövök! :)

Update: még mindig csak szuperlativuszokban tudok a termékről beszélni, mind nyáron mind télen megállja a helyét. Én abszolúte nem használok semmilyen arckrémet csak ezt, se nem zsírosít se nem szárít. Nyáron ugye nem jó a nehéz krém, sokszor még a vízes könnyű krémek is kiütnek a nagy melegben, isten érzés volt nyáron.
Most hogy tél van és egy zuhanyzás után nagyon húzódik a bőröm de ezzel minden kínom elmúlik és még át sem fényesedik később. Isteni, nem hogy szérum, nem hogy "arckrém" hanem mennyei manna! 1000% hogy ujra veszem!
Ja és nem azért nem használok arckrémet mert nem akarok hanem mert egyszerűen e mellett nincs rá szükség...

Balea Med pH-Hautneutral Golyós Dezodor

Balea Med pH-Hautneutral Golyós Dezodor
2014. december 8.

Balea golyósban már volt ami nem teljesített rosszul, de hát ez... valami förtelmesen rossz. Nem vagyok egy büdös bogár, sőt rendszeresen epilálok, de ettől konkrétan 11 kor már oroszlán szagom volt, nem hittem az orromnak! Itt írta valaki hogy csak arra jó hogy kellemetlen helyzetbe hozzon... ez így igaz... MEG NE VEGYÉTEK!