Soly77

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 28.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 28.
Bőrprobléma: -

Olivia Krémdezodor Geránium és Levendulaolajjal

Olivia Krémdezodor Geránium és Levendulaolajjal
2014. június 24.

Tényleg teli találat, azonban csínján kell vele bánni mert iritációt is okozhat. Váltogatni szoktam ha már érzem hogy kicsit érzékeny a hónaljam akkor egy két napig mást használok vagy hétvégén csak hintőport! Egyébként tényleg még egy extra nap után sincs semmi kellemetlen illat. Szuper termék, de csak óvatosan :)

Kräuterhof Extra Erős Melegítő Lóbalzsam

Kräuterhof Extra Erős Melegítő Lóbalzsam
2014. június 13.

CSODASZER!!!! Megmentett a több napos kíntól! Tegnap reggel már éreztem hogy valami gáz van, beállt a nyakam valszleg azért mert a klíma pont rájön az irodában! Délután már annyira rossz volt hogy a páromat haza zavartam a lóbalzsamért, bekentük hát mondjuk kint 30 fok bent is és még a lóbalzsam szoval úgy leizzadtam mint aki a maratonfutásról érkezett! Rá van írva a dobozra hogy EXTRA ERŐS, szoval ne lightos érzést várjon aki megveszi, durván melegít de az túlzás hogy elviselhetetlen és nem utolsó sorban tényleg segít, este még lefekvés előtt is rákentem, ma reggel éppen hogy érzem. Száz csillag!!!!!

Bvlgari Omnia Coral

Bvlgari Omnia Coral
2014. június 12.

Egy kis mintát kaptam belőle asszem 5ml- et, jó kis gyümölcsös illat de egyáltalán nem tartós. Lehet az én orrommal van baj de kb akkor érzem mikor kifújom... így biztos sosem fogom megvenni! A nem tartóssága miatt 3- as

Sarah Jessica Parker Covet

Sarah Jessica Parker Covet
2014. június 5.

Vérzik a szívem és közben felfordul a gyomrom! Régi emlékekre alapozva rendeltem meg kb 1/2 órája hozta a futár! Te jó Isten, hogy ez mennyire nem én vagyok! Anno egy barátnőm használta és oda voltam érte, lehet ha letisztul jobban fog tetszeni, de nekem az is fontos hogy az elejétől működjön a kémia! wáááááá
Szerető gazdáját keresi, feltettem az eladó termékek közé! Ha valakit érdekel sikítson!

Dolce & Gabbana Light Blue EDT

Dolce & Gabbana Light Blue EDT
2014. június 3.

Teljesen kiakadtam! Véletlenül kapcsolatam az Édes Élet című agyradírra, ahol Berkiné H Pamela kapta Berkitől ezt a parfümöt és ki volt rajta bukva hogy ez egy idejét múlt darab, igaz jó illata van de a mai 50 éves nyanyák horják ezt! mivaaaaaaaaan? Na itt kaptam fel a fejem! hogy ő kb 15 évesen használta ezt a parfümöt... itt elkapcsoltam... Lehet hogy nem mai darab és lehet hogy sokan használják, nem véletlenül népszerű szerintem. Nekem pont a népszerűsége miatt nincs ilyenem, de nagyon tetszik! Az eszem megáll....

Balea Professional Silberglanz Hamvasító Sampon

Balea Professional Silberglanz Hamvasító Sampon
2014. május 27.

Hamvasításból: - ülj le fiam 1- es! Ár érték arányban még azt mondom oké, de mást is találok ennyiért! Nem ezért vettem, felejtős!

BRTC C-10 Vitamin Ampulla

BRTC C-10 Vitamin Ampulla
2014. május 27.

A Suiskin hámlasztójával használtam együtt, ezt reggel a hámlasztót este! Az utóbbit nem minden nap, de ezt már csak az illata miatt is szerettem reggel használni! Nem hagyott ragacsos érzést, az illata fincsi tényleg citrusos! hát az elején nem hittem a szememnek de a végére megúnta? a bőröm és nem produkálta már az elején felfedezett hatást! Meggyőzött de nem annyira hogy most azonnal újra vegyem, tele van a piac jobbnál jobb szérumokkal... szétnézek!

Suiskin AHA&BHA Komplex 8%-os Peeling Szérum

Suiskin AHA&BHA Komplex 8%-os Peeling Szérum
2014. május 27.

Elhasználtam egy üveggel, bár talán még az alján van egy két adag! Szép volt jó volt, de ahogy előttem írták a kezdeti wow érzés a végére elmúlt és mivel kísérletező típus vagyok most a PC hámlasztókkal szemezek!

Anny 5th Avenue Körömlakk

Anny 5th Avenue Körömlakk
2014. május 27.

Régóta kerestem egy szép lila lakkot! Az ANNY- ban meg is találtam! Eszméletlen gyönyörű színei vannak ennek a márkának!
4-5 napot bírt ki nekem, de a végén már azért jött le mert ablakot pucoltam és nagytakarítottam, többek között Domestosos vízbe nyulkáktam és sikáltam stb.
5- ösre vizsgázott mert a brutál takarítás végén is kb két ujjamon jött le a vége!
BIZTOSAN VESZEK MÉG! a színeinek nem lehet ellenállni...
Update: változatlanul szeretem ezt a márkát, azóta beszereztem még egy két piros árnyalatot, de szemezek a nyári színekkel is! Valamiért jobban vonzódom az ANNY-hez mint az OPI- hoz bár az sem teljesít rosszul!

Balea Bőrkeményedés és Sarokbőr Repedés Elleni Stift

Balea Bőrkeményedés és Sarokbőr Repedés Elleni Stift
2014. május 27.

Nekem is bejött, ujra előkerült a fiókomból itt az irodában! Itt a papucs szezon! Praktikus a stiftes kiszerelés ez nagyon tetszik benne! Csodákat ne várjatok, sőt aktívan kell használni mert a hatása nem tart örökké! Nekem 5 ös