Soly77

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 28.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 28.
Bőrprobléma: -

NYC Gyorsan Száradó Fedőlakk

NYC Gyorsan Száradó Fedőlakk
2014. március 19.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de kár volt :( Nem hogy nem fényesít, szerintem tompítja a lakk fényét :( Ami a lehető legnagyobb negatívum oldja az alatta lévő lakkot, konkrétan az ecset vége már piros, lila és egyéb színekben pompázik! Nem túl szimpi! Nem szeretem! Egyedül azért adok két csillagot mert tényleg hamar megszárad! nem ajánlom!

Versace Versense EDT

Versace Versense EDT
2014. március 12.

Uj szerelmem! Imádom az ilyen zöld illatokat, nem hiába a Chanel Chance Eau Fraiche is örök és megunhatatlan kedvencem, ez a kis fincsi Versense is beáll nálam a sorba az abszolut favoritok közé!
Friss, citrusos, nagyon zöld, mégis van benne valami ici pici édesség és ez nagyon tetszik pedig ki nem állhatom a cukros parfümöket, de ennek a kis "zöldségnek" pont ez adja meg a pikantériáját és nem tolakodó nem fejfájdító! Üdv tavasz, üdv Versace!

Shiseido Zen EDP

Shiseido Zen EDP
2014. január 27.

Már megint megcsaltam a Chanelt... nem kellett volna! Szeretem ezt is de mindig a Chanelre gondolok! Ennek a parfümnek is van egy kis Chanel- es mellékíze, talán emiatt szerettem bele! Viszont az üvege borzalom, mint egy fél tégla, az ember lánya még a nyakához sem tudja emelni rendesen, fegyvernek minősülő tárgy :) szépnek szép de max dísznek a parfümöt meg ugye nem annak vesszük hogy lesegessük! Táskába kizárt hordani! Az illata valóban finom tartós, de amint elfogy visszatérek a szerelmemhez! Az üveg miatt 4*

Avon Simply Because For Him

Avon Simply Because For Him
2013. december 21.

Nagyon finom, imádom a páromon! Kicsit lehetne tartósabb és intenzívebb... bár ennyiért mit várok! Nagyon tetszik!

Anaconda Regeneráló Munkavédelmi Kézkrém (régi)

Anaconda Regeneráló Munkavédelmi Kézkrém (régi)
2013. október 16.

Előttem mindent elmondtak. Nagyon kellemes kis krém, finom szolíd az illata! Hamar beszívódik, öröm használni. Én sosem voltam az aki minden kézmosás után kenekedik, most alig várom hogy használhassam egy egy kézmosás után!
Biztos hogy ujra vásárolom, pedig nagy kisérletezős vagyok!

Kallos Love Kétfázisú Szemfesték Lemosó

Kallos Love Kétfázisú Szemfesték Lemosó
2013. július 25.

Nem tudom hogy velem van e a baj, de nekem ezek a kétfázisú olajos lemosók nagyon nem jönnek be! Tény hogy jól végzi a dolgát, szépen leszedi a sminket, de én reggelre ettől is becsipásodtam, sőt most is érzékeny a szemem! Megy ez is a kukába, nem is tudom miért nyúltam ehhez mikor az Aldis társa a világ legjobb lemosója!

Ombia Cosmetics Arctisztító Tej

Ombia Cosmetics Arctisztító Tej
2013. április 6.

Azzal kezdem, hogy nem keresgélek tovább mert megtaláltam a no1 arctisztítót. Megkockáztatom hogy a Bioderma Sensibio is jelenthet neki! Gyönyörűen leszedi a sminket, szemről, arcról, szájról! Semmi ragacsos utóérzet, csatlakozom az előttem szólóhoz egy flakonban a arclemosó, sminklemosó, hidratáló! Ezt hívják úgy hogy CSODASZER! kötelező... próbáljátok ki mindenképpen! Ja és az ára a vicc kategória 500 forint kb, az összetevői is hmmm...

Prada L Eau Ambree

Prada L Eau Ambree
2013. április 6.

előre bocsájtom hogy nekem nagyon nem jött be és meg ne haragudjon érte akinek ez a favorit parfüm! az itteni jó vélemények alapján ma elmentem szaglászni a Douglasba! Hát mit is mondjak, biztos valakin nagyon finom és vadító, de leginkább az idősebb korosztályon tudom ezt az illatot elképzelni. A kiskosztümös "öreglányokon" akik színházba, cukrászdába járnak barátnőkkel sütikézni, tele aggatva ékszerrel! Számomra igen tolakodó, gyomorforgató ez az illat, nagyon nem jött be :( bocsánat érte mégegyszer!

Alverde Soft Aloe Vera Perle Golyós Deo

Alverde Soft Aloe Vera Perle Golyós Deo
2013. március 21.

Az itt olvasottak alapján és nem utolsó sorban a alumentessége miatt bizalmat szavaztam neki és megvettem! Teszteltem erősebb és gyengébb napon is! Hát sajnos nem azt hozta amit vártam tőle! Nagyon finom illata van de kb ennyi! Felturbóztam szódabikarbónával így már nagyon jónak bizonyul. Viszont csak 4* az alumentessége miatt, ha nem az lenne jobban lehúznám!

Baba Lanolinos Szappan

Baba Lanolinos Szappan
2012. december 20.

no1 A SZAPPAN! nekem nem kell más, pedig megpróbáltam esküszöm... a tusfürdőktől lúdbőrözök. A másféle szappanok sem jönnek be. Imádom az illatát, imádom hogy lightosan szárít. Télen - nyáron nem kell más! SZERELEM