Soly77

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 28.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 28.
Bőrprobléma: -

Balea Kräuter Gyógynövényes Sampon

Balea Kräuter Gyógynövényes Sampon
2012. október 2.

Ez egy nagyon jó termék volt. Olcsó, hatásos... kell ennél több? nagyon sajnálom hogy nem lehet már kapni... :( egyenlőre nem találtam meg a méltó utódját!

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló
2012. október 2.

Beszereztem az itt olvasottak alapján, ebben sem csalódtam. A Labello jelenthet neki a Neutrogenaval egyetemben. Felejtős az összes többi ajakápoló. Szerelem első érzésre! 5*

Essence Lash Mania Szempillaspirál

Essence Lash Mania Szempillaspirál
2012. október 1.

szerintem nem rossz spirál. Ár érték arányban meg egyenesen verhetetlen szerintem. Igaz még a többi társát nem próbáltam de nincs gondom vele. A Loreal is ragasztotta össze annyira a pilláimat mint ez. Jól lehet dolgozni vele. Barátok vagyunk! Legközelebb is megvenném, de csábít a többi tesója :)

Catrice Ecset Zselés Szemhéjtushoz

Catrice Ecset Zselés Szemhéjtushoz
2012. október 1.

Szuper termék, olyan vonalat húztam vele amit több év ceruzás múlttal nem tudnék!

Essence Zselés Szemhéjtus

Essence Zselés Szemhéjtus
2012. október 1.

Az itt olvasottak alapján megvettem és nem csalódtam. Első körben már az ára nagyon szimpatikus, szoval ha valakinek mégsem jön be a tusozás akkor sem hatalmas összegeket dob ki az ablakon. Én nem tust használtam eddig, valahogy elkerülte a figyelmem, mindig is ceruza párti voltam.
Gyönyörű színe van nagyon tartós, akár drámai - alkalmi akár hétköznapi smikként is megálja a helyét. A technikámon még finomítani kell, de jó barátok vagyunk már most ! A ceruzáim pihennek picit!

Chanel Chance Eau Fraiche EDT

Chanel Chance Eau Fraiche EDT
2012. szeptember 28.

Imádom, megunhatatlan. Mindig visszatérek hozzá ha esetleg elkalandoznék másfelé... mostanában viszont ez sem fordult elő :-)

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2012. szeptember 28.

Többször ujravettem már, nagyon jó termék. Nem fáj tőle a szemem, mégis tökéletesen tisztít, nem kell dörgölni vakarni a sminket. Szuper termék