Soly77

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 28.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 28.
Bőrprobléma: -

Old Spice Hawkridge Deo Stift

Old Spice Hawkridge Deo Stift
2018. május 7.

Jó lesz ez... óckodtam tőle ahogy olvastam hogy kókuszos illata van... na mondom már megint egy túl illatos izé... de nem vészes sőt, inkább naptejre hajaz az illata nekem. Nem veszik össze a parfümömmel sem... ami nálam nagy szó... egyenlőre nagyon tetszik... a mostani korai dög melegben sincs mókus szagom... hallelúja...

Borotalco Active Citrus & Lime Fresh Golyós Deo

Borotalco Active Citrus & Lime Fresh Golyós Deo
2018. május 7.

Nagyon jó nagyon jó, de iszonyatosan erős mármár férfias illata van ami sajnos nem is nagyon illan el... így nem fogom hosszútávon szeretni sajnos :( még keresgélek

Rexona Maximum Protection Stress Control Izzadásgátló Krémdezodo

Rexona Maximum Protection Stress Control Izzadásgátló Krémdezodo
2018. április 26.

Igaz nem használom régóta, de az itt olvasottak után sokkal többet vártam tőle. Kipróbáltam úgy is hogy éjszakára bekentem magam vele... micsoda baromság már ez... egyrészt minek dezodorálni éjszakára? másik dolog meg én reggel is szoktam mosakodni amibe a hónalj is bele tartozik, akkor meg minek? vagy csak azoknak aki csak este fürdenek? ... ez a része felejtős. Az hogy egész nap nincs mókus szagom az oké, de pl a tegnap kör edzésem végére azért befigyelt a bizonyos mókus szag... szoval még adok neki egy két esélyt de egyáltalán nem győzött meg... Ja és nem beszélve az összetevőiről... nem is lélegzik a bőröm... (és még ezzel éjszakára? na ne már)

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam
2018. április 18.

Nagyon idegenkedtem az egész TBS- tól, túl illatos volt nekem, igaz nem is ismertem jól de előitéletes voltam. Míg meg nem találtam ezt a terméket ami nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Fura volt elsőre hogy kézzel és nem a megszokott kis vattakoronggal dolgozok, fura volt hogy szétmaszírozom az egész napi sminket és koszt az arcomon. De már nem fura, mert annyira jó a véredmény amit egyáltalán nem gondoltam volna, nem csíp, nem iritál nem látok tőle homályosan, finom diszkrét az illata, gazdaságos. Szuper!

Bioderma Nodé A Nyugtató Sampon

Bioderma Nodé A Nyugtató Sampon
2018. április 17.

Megmentett ez a kis drága, egyik napról a másikra irtózatosan elkezdett viszketni a fejem és nem jöttem rá hogy mitől. Aztán már annyira zavart hogy kerestem rá alternatívát, ezt a sampont ajánlották a patikában. Nagyon hamar megszüntette a tüneteket ma meg már nem is emlékszem hogy valaha viszketett a fejem (2 hete :). Ajánlom!

Yamuna Teafás Hidegen Sajtolt Szappan

Yamuna Teafás Hidegen Sajtolt Szappan
2018. április 10.

Fú nekem nagyon jó, én szeretem ha szárít egy szappan. Sajnos hiába vagyok 40 éves a nehéz napokon indokolatlan rodaságok jönnek az arcomra, pedig próbálok figyelni hogy csak minőségi termékeket használjak, de mégis. Szoval én ezért is szeretem ha szárít egy szappan, rendbe teszi az arcomat, egy két göb ki sem jön... szoval ajánom annak aki hasonló bőrrel rendelkezik :)

Burt's Bees Lemon Butter Cuticule Cream

Burt's Bees Lemon Butter Cuticule Cream
2018. március 20.

Jujj ezek a burt's bees cuccok kezedenek levenni a lábamról. Egy ideje kerülgettem már őket az áruk miatt nem nagyon vettem de most nem tudtam ellenállni így ez jött velem haza legutóbb. Igaz nem régen írtam hogy a vazelin milyen jó körömágyra és tényleg így van, de ez meg még jobb :D míg a vazelintől tokától bokáig "zsíros" leszek. Ezt a kis cukit ha tv nézés közben maszírozgatom egy idő után beszívódik és semmi zsíros utóérzet. Nem beszélve az illatáról, lassan már kiszagolom a tégelyből... 100% citrom, az az igazi mikor félbe vágsz egy citromot... isteni! Ajánlom

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Dezodor

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Dezodor
2018. március 13.

Xar, az illatán kívül semmi nem jó benne. Gondoltam egy átlagos nem nyári hanem tavaszi nappal megbírkózik de sajnos nem. Erőteljes illata van, a parfümmel összeveszik... délutánra mókus szagom lett tőle... xar a köbön.

Tommy Hilfiger Tommy Girl Cologne Spray

Tommy Hilfiger Tommy Girl Cologne Spray
2018. március 6.

Rá kell jönnöm hogy mostanában a régi klasszikusok között sokkal jobban találok kedvemre valót mint az ujdonságok között. Az idei tavaszt megnyitom a Tommy Girl- el :)
Nagyon intenzív mégsem tolakodó, de csínján kell bánni vele... Nap végére is érezni, a testápolójával együtt egyszerüen most semmi sem üti ki a nyeregből :)
Hello Spring <3

Syoss Keratin Style Perfection Hajlakk

Syoss Keratin Style Perfection Hajlakk
2018. február 20.

Teszi a dolgát, nem büdös nem ragaszt, pont annyira tart amennyire nekem kell. Többször ujra vettem már!