Soly77

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 28.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 28.
Bőrprobléma: -

Eucerin Hyaluron-Filler Ráncfeltöltő Színezett Nappali CC Krém

Eucerin Hyaluron-Filler Ráncfeltöltő Színezett Nappali CC Krém
2018. február 20.

Teljesen rendben van, csak alá kell hidratálni. Ha nem hidratálok alá akkor nekem is kukacosodik. A színe HELL teljesen jó a téli színemhez, egységesíti a bőrszínt. Jó ez semmi gond vele! Jaaaaaaaaa és ne kézzel kenjétek fel hanem ecsettel, óriási a különbség!

Balea Body Vazelin

Balea Body Vazelin
2018. február 15.

Mennyi xart megvettem már körömágyra és sarokra... el nem tudom mondani, ez a kis csodaszer pedig csak kivárta a sorát és mindenkit maga mögé utasított. Olcsó, nagyon hatékony, sokáig elég. Mi kell még! Ezt használjátok ne mást :)

Terra Naturi Mizellen-Reinigungswasser

Terra Naturi Mizellen-Reinigungswasser
2018. február 2.

Nekem kicsit csípi a szemem, bár nem régen vettem még próbálkozom vele! Ami biztos hogy ujra venni nem fogom mert a Bioderma mérföldekkel jobban muzsikál!

Babylove Waschbalsam

Babylove Waschbalsam
2018. február 2.

Fantasztikusan jó cucc, gyerekenek felnőttnek egyaránt jó szolgálatot tesz így télen! Visszafogott illat, nagyon jó hogy pumpás így nem kell szerencsétlenkedni hogy kivarázsoljuk a fürdetőt a flakonból. Puha hidratált lesz a bőr a használata után! Ujra vevős! :)

Nina Ricci Nina

Nina Ricci Nina
2018. január 23.

Télre kerestem valamit ami kicsit édesebb mint a nyári parfümjeim de mégsem az a fullasztó cukormáz, mivel ezt ezer éve használtam és szerettem erre esett a választásom. Nem csalódtam a kihagyott idők múlásával sem, nagyon kellemes, nem tolakodó illat. A testápolójával együtt használom így még tartósabb. Ajánlom, mert ezzel tuti nem fog mellé senki :)

Kneipp Citrom-Menta Habtusfürdő

Kneipp Citrom-Menta Habtusfürdő
2018. január 17.

Nagyon kedvelem a citromos frissítő illatokat még télen is, valahogy tisztábbnak érzem magam mint az édes illatú cuccoktól. Citromos süti illata van, nagyon finom a habja is. Öröm használni, nem szárít, hidratált tiszta jó tapintású bőrt kapok a használata után. Ezek a tusfürdőhabok rabul eljtenek mostanában.

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II
2018. január 17.

Pazar cucc. Pont az ilyen termékeket tudom nagyon imádni, semmi flincc flancc... teszi a dolgát szépen csendben. Mondhatni közömbös illat, gyorsan beszívódik, később nyoma sincs hogy bármit is kentem volna az arcomra értsd. nem zsírosít nem szárít nem nehezíti el a bőröm. Kisimít észrevétlenül... Fantasztikus... Az ára eléggé meghökkentő, de a minőséget meg kell fizetni na!

Garnier Firming Care Azonnali Bőrfeszesítő Testápoló

Garnier Firming Care Azonnali Bőrfeszesítő Testápoló
2018. január 15.

Nem tudom feszesít e, de hiszek neki hogy igen. Viszont szuperül hidratál és nagyon hamar beszívódik a bőrömbe, nem hagy ragacsos érzetet. Az illata is diszkrét! Tetszik, szeretem!

Aromax Körömápoló Olaj

Aromax Körömápoló Olaj
2018. január 3.

Teljesen rendben van, de mint az összes többi körömápoló olaj ez is csak akkor hat ha rendszeresen használjuk.

Helia-D Botanic Concept Nappali Hidratáló Krém Tokaji Bor Kivonattal Normál/Kombinált Bőrre

2018. január 3.

Olyan nemistudom krém. Hozzáteszem nem használok arckrémet, szérumokkal jól elvagyok, de télen mindig van egy időszak mikor érzem hogy több kell az arcomnak. Idén erre esett a választás. Az erős illata sem zavar, nem mondom hogy kellemes mert eléggé mű szőlő illata van de valahogy túl tudok rajta lépni pedig az ilyen erős illatok szoktak zavarni, ennél valahogy nem. Leginkább éjszakára kenem mert nappalra smink alá nekem sok lenne, de így pont jól kijövünk egymással. Nem okoz irritációt, hamar beszívódik nincs ragacsos érzet utána tehát igazából semmi rosszat nem tudok rá mondani, de megfogalmazhatatlan okokból nem fogom ujra venni.