Solya30

Regisztráció dátuma: 2017. február 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. február 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál

Catrice Glamour Doll Volume Vízálló Szempillaspirál
2019. augusztus 11.

Nem régen próbáltam ki először és meg vagyok elégedve vele. Nem irritál, szépen hosszít és a kefe kialakítása is tetszik. Egy rétegben nem csomósít és valóban vízálló, jó áron. Nem kérdés, hogy újravevős.

Balea Szemfesték Lemosó Aloe Verával

Balea Szemfesték Lemosó Aloe Verával
2019. augusztus 11.

Már az első használat során abszolút bevált! A vízálló szempillaspirált is szépen leszedi, dörzsölés nélkül. Szemenként 2-2 vattapamacs kellett, de nem kellett küszködni vele. Az illata kellemes és nálam plusz pont, hogy nem olajos, mivel azok utóhatását nem bírom a bőrömön elviselni. Újravevős mindenképpen!

Essence I Love Extreme Dúsító Vízálló Szempillaspirál

Essence I Love Extreme Dúsító Vízálló Szempillaspirál
2019. február 11.

Jót nem igazán tudok írni erről a termékről. Kísérletezés képpen vettem meg, de szerintem egy nagy nulla. A keféje ormótlan nagy, sok festéket visz fel, összetapasztja a pillákat és pereg. Kuka...

Alverde Perfekter Teint CC-krém viaszvirág kivonattal és FF6 UV-védelemmel

Alverde Perfekter Teint CC-krém viaszvirág kivonattal és FF6 UV-védelemmel
2019. február 11.

Nem próbálkoztam még soha ilyen krémmel, az itteni vélemények alapján vettem meg és milyen jól tettem! Az összetevői alapján már 5 csillagot érdemel. Az első használat is könnyű volt, enyhén, de szépen fed. Egységesíti az arcbőrt és mattít. Nekem az illata is tetszik, az ára pedig rendkívül jó.

Cien Micellar Water Fresh

Cien Micellar Water Fresh
2019. február 11.

Meg vagyok vele elégedve. A vízálló szempillaspirált is leszedi, jó a tisztító hatása, nem ragad tőle az arcom és frissít. Egyedül az zavar kicsit, hogy habzik...

Cien Kézkrém Q10

Cien Kézkrém Q10
2019. február 11.

Nagyon szeretem! Kellemes illatú, állagú, elég hamar beszívódik. A hatása megfelelő, de ha nagyon száraz a kezem zsírosabb krém kell. Mindennapokra kiváló, ár-érték aránya miatt is.

Aveo Szappan Mandulaolajjal

Aveo Szappan Mandulaolajjal
2017. november 5.

Most vettem először ilyen szappant, az összetevők miatt érdekelt. Az illata finom, nem szárítja a bőröm, tisztának érzem tőle. Zuhanyzás után nem érezni az illatát, ezt hiányolom.

Cien Szemfesték Lemosó

Cien Szemfesték Lemosó
2017. november 5.

Nagyon klassz. A vízálló szempillaspirált is könnyedén eltávolítja, és nem csípi a szemem sem. Újravevős!

Cien Frissítő Nedves Arctörlő Kendő

Cien Frissítő Nedves Arctörlő Kendő
2017. november 5.

Nekem abszolút bevált! A vízálló szempillaspirállal azért küzd, de jól tisztít, nem csíp, nem irritál, tiszta tőle az arcom. Ár-érték arányban tökéletes.

Lady Speed Stick Invisible Deo Stick

Lady Speed Stick Invisible Deo Stick
2017. február 14.

Évek óta a Lady Speed Stick dezodorokat használom, néha kísérletezem csak mással, de a LSS-ből mindig van egy darab otthon. Eddig csak a gélt vettem, most gondoltam kipróbálom ezt. Bevált. Kellemes illatú, egyáltalán nem érzem hogy durván izzadnék és nap végére is jó illatom van. Nekem foltot nem hagy, bár hagytam megszáradni.