someva

Regisztráció dátuma: 2017. november 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. november 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Mattító Púder

Essence Mattító Púder
2018. november 5.

Mint púder, nem rossz. Nem túl tartós, de hozza amit kell, kellemes a textúrája. Ár-érték arányban nem lenne rossz, de ami miatt csak 3 pont, az a csomagolása. A kis műanyag tartó nagyon hamar tönkre megy. A púder pont az a kozmetikum, amit az ember lánya visz magával ide-oda. Nos, ha a műanyag tartó szétmegy, akkor ezt nem igazán lehet megoldani. Valószínüleg itt jön ki az olcsósága...

Dr. Wolff Alpicort F Oldat

Dr. Wolff Alpicort F Oldat
2018. április 1.

A pcos szindróma miatt hajhullásom lett és csúnyán megritkult a hajam a homlokomnál. A bőrgyógyász írta fel nekem receptre és ez a kis szer a Forcapil tablettával nagyon hatásosnak bizonyult. Eddig csak egy üveggel használtam el, szerencsére pattanásosodást és szőrősödést nem tapasztaltam, remélem a második üvegnél se fogok. Szaga nem a kedvencem, de mivel nem erős ezért nem vonok le pontot.

Tab Szilikonos Hajvégápoló Olaj

Tab Szilikonos Hajvégápoló Olaj
2018. február 8.

Erre a termékre, meg úgy általában a szilikonos cuccokra mondanak hideget-meleget, de nekem ez a hajvégápoló nagyon bejött. Csak a hajvégekre használtam és azt szépen ápolta. Sajnálom, hogy sehol nem találom már. :(

Anaconda Professional Biopeel AHA Intenzív Szérum

Anaconda Professional Biopeel AHA Intenzív Szérum
2018. január 31.

Nem használtam még eddig más AHA hámlasztót, így nincs összehasonlítási alapom. A bőröm tág pórusú, könnyem zsírosodó, csodát nem tett vele, használat után szép és sima bőrképem lett, de például a pigmentfoltokat nem halványította egyáltalán. Ennyi igazából, nem éreztem, hogy hosszabb távon hatékony lenne, pedig kifejezetten magas AHA tartalmú készítmény. Felrakás után kicsit csípett, de aztán elmúlt. Az ár miatt nem bántam meg, hogy megvettem, de nem hiszem, hogy újraveszem, inkább kipróbálok valami más kémiai hámlasztót.

Balea Professional Sampon Barna Hajra

Balea Professional Sampon Barna Hajra
2018. január 26.

Ár-érték arányban nagyon megérős sampon. Az én természetes barna hajam nagyon szereti, bár csodát nem tesz vele. Nekem az illata is bejön. Egy időben kivonták a forgalomból, örülök, hogy újra lehet kapni.

Ziaja Olívás Arclemosó Gél

Ziaja Olívás Arclemosó Gél
2018. január 13.

Amennyire bejött a Manuka-fa arclemosó, ez az olivás annál kevésbé. Nagyon nem tetszik a szaga, olyan mű, mosgatószerre emlékeztet. A bőrömmel se tesz különösen semmit, mondjuk nem is iritálja, ezért csak közepes.

Apothecary dr. Merta Selyem Balzsam

Apothecary dr. Merta Selyem Balzsam
2017. december 11.

Gyerekkorom óta szenvedek a kezemen lévő ekcémától. A drogériás kézkrémektől allegriás reakciók jönnek elő, eddig még a La Roche Posay Cicaplast volt ami bejött, de hiába kentem, hamar kijött újra a százazság. Ez a kis no name krém viszont egy csoda! A helyi kis Herbaházban találtam, mivel nem volt drága, gondoltam egy próbát megér. Nagyon szépen rendbe teszi a kezem. Télen, nagy hidegben a számra is ezt használom.

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2017. december 11.

Kedvenc BB krémem! Nagyon szépen egységesíti a bőrfelszínt és egészséges ragyogást ad az arcbőrnek és ez most nem reklám szöveg. :D Én eggyel világosabb árnyalatot használok az arcomra, tényleg nagyon bejött.

Ziaja Kakaóvajas Tusfürdő-Bőrradír

Ziaja Kakaóvajas Tusfürdő-Bőrradír
2017. november 27.

Egy akció keretében vettem. Kellemesen radíroz, szép sima lesz tőle a bőröm. Finom kakaós illat.

Ziaja Manuka Fa Arctonik

Ziaja Manuka Fa Arctonik
2017. november 27.

Kellemes tonik és tetszik ez a fújós kiszerelés, mivel sokkal takarékosabb így. Az arclemosóval együtt használom. Biztos, hogy újraveszem.