somodiedo

Regisztráció dátuma: 2012. október 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Synergen Happy Day Kézkrém

Synergen Happy Day Kézkrém
2014. február 22.

Olcsó volt, kellemes gyümölcsös illata van, hamar beszívódik. A hidratáló hatása nem tart túl sokáig, de egynek elmegy. Jó kis kézkrém ez, ebben az árkategóriában.

Rival De Loop Gyümölcs-Álom Arctisztító Tej

Rival De Loop Gyümölcs-Álom Arctisztító Tej
2014. február 22.

Kb 2 hete használom, elégedett vagyok vele. Teljes arcra és a szemceruza lemosására is használom. Illata szerintem teljesen megegyezik az előző limitált szériás arctej illatával, de kellemes, szeretem. Jó árban van és minden napi használat során is sokáig elég.

Isana Sárgadinnye&Körte Tusoló Olaj

Isana Sárgadinnye&Körte Tusoló Olaj
2014. február 16.

Ez tetszik, fincsi illata van, jól habzik és nem szárít.

Johnson's Baby Bedtime Lotion (régi)

Johnson's Baby Bedtime Lotion (régi)
2014. február 16.

Egy üzletben sétálgatva láttam meg, hogy akciós, kíváncsiságból megszagoltam. Ugyanolyan illata van, mint ennek a márkának volt egy holdvirágos tusfürdője, amit imádtam. Így aztán megvettem. Én elégedett vagyok vele, nagyon tetszik az illata, megfelelően hidratál, és gyorsan beszívódik.

Baba Tusfürdő Orchideatej és Gyöngy

Baba Tusfürdő Orchideatej és Gyöngy
2014. január 5.

Régebben is használtam már, szerettem, most újra vásároltam, még mindig nagyon tetszik. Nagyon jó az illata, tetszik az állaga. A habzásával sincs semmi probléma, nem szárítja a bőrömet. Az illata valóban nagyon nőies és jó nagy adagot kapunk elég kedvező áron.

Rival De Loop Papaja & Pithaya Arctisztító Tej

Rival De Loop  Papaja & Pithaya Arctisztító Tej
2013. december 14.

Már jó ideje használom, és nagyon szeretem. Finom az illata, tisztít és hidratál is szerintem. Reggel egy vattakorongra teszek belőle, elkenem az arcomon, és amíg még készülődök rajta hagyom az arcomon. 5-10 perc elteltével mosom le vizes szivaccsal. Nekem az így nagyon bevált. Este pedig a szemfestéket szedem le vele. Az illata tényleg isteni, jó áron volt, remélem lesz még belőle.

Balea Dusche & Ölperle Apfelblüte

Balea Dusche & Ölperle Apfelblüte
2013. december 14.

Kb 2 hete vásároltam, azóta csak ezt használom, a többi tusfürdő várat magára. Nekem tetszik az illata, bár lehetne kicsit intenzívebb is. Nem szárítja a bőrömet, fürdőrózsával jól habzik, és 400,-Ft-os áron teljesen megérte.

Essence 24 Órás Kézvédő Balzsam

Essence 24 Órás Kézvédő Balzsam
2013. december 14.

Én elégedett vagyok vele. A munkám miatt csak este tudok kézkrémet használni, de lefekvés előtt bekenem ezzel a kezeimet, és reggelre puha kacsókkal ébredek. Elég gyorsan be is szívódik. Az illata lehetne jobb is, de büdösnek nem nevezhető.

Balea Pigmentfolt Halványító Krém (régi)

Balea Pigmentfolt Halványító Krém (régi)
2013. december 14.

Én is használom már kb 1 hónapja, azt nem vettem észre eddig, hogy a foltok világosodtak volna, de egységesebb a bőrképem. Nekem nagyon gyorsan beszívódik, és amellett, hogy nagyon jól hidratál (még ebben a hideg időben is) egyáltalán nem zsírosítja az arcomat, ilyet még soha nem tapasztaltam egyetlen krémnél sem, pedig már elég sokat próbáltam. Ha a foltokat nem is halványította egyelőre én biztos, hogy használom továbbra is, és újra is vásárolom.

Avon Naturals Ibolya és Licsi Hidratáló Kéz- és Testápoló

Avon Naturals Ibolya és Licsi Hidratáló Kéz- és Testápoló
2013. december 14.

Azt nem mondom, hogy az ibolya illatot érzem, de felkenés után kellemes az illata, jobb mint a flakonban szagolva. Gyorsan beszívódik és nem ragadok tőle. A hidratáló képessége kitart egy napig, de tovább nem. Valóban elég gyorsan fogy, de akciós áron vettem meg, így megérte kipróbálni.