sonmaat

Regisztráció dátuma: 2019. április 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. április 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Aromax Rozmaringolaj

Aromax Rozmaringolaj
2022. március 2.

Hajhullásra, illetve fokozottabb zsírosodás miatt vettem. Samponba csepegtetek kb 5 cseppet. Szerintem mindkét problémán segített. A hajam láthatóan kevésbé hullik és már elég 1 nappal később hajat mosnom a szokásoshoz képest.

Alverde Családi Tusfürdő Mangó és Füge Kivonattal

Alverde Családi Tusfürdő Mangó és Füge Kivonattal
2022. február 18.

Imádom az illatát. Kár, hogy nincs ugyanilyen illatú testápoló is.

Himalaya Proteines Korpásodás Elleni Nyugtató és Hidratáló Sampon Viszkető Fejbőrre

2019. november 19.

Nagyon szeretem a Himalaya termékeket. Örültem, hogy samponból is megtaláltam azt ami az én problémámon segíthet (korpás, viszkető fejbőr). Bevált és selymes lesz tőle a hajam. Már balzsamot se szoktam használni emiatt.

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour
2019. november 19.

Nem használtam gyakran rúzst, mert megvolt bennem az berögződés, hogy a rúzs úgy általában nem tartós és macerás használni. Ez a folyékony megoldás nagyon tetszik, szinte olyan mintha egy szájfényt használnék...csak persze matt. Nagyon tartós, bírja az evést, ivást. Nem igényel hatalmas odafigyelést, mint a klasszikus verzió. A színskála is egész széles, könnyű megtalálni a kedvenceket.

Victoria’s Secret Coconut Passion Hand & Body Cream

Victoria’s Secret Coconut Passion Hand & Body Cream
2019. november 19.

Ajándékba kaptam. Az illata elég erős, tartós, amit a férjem nagyon szeret, de számomra kicsit sok. Aki nagyon kedveli a kókuszos illatokat, az imádni fogja. A hidratálásra nem tudnék nagyon mit mondani, mert alapvetően a bőröm nem száraz. Kellemes selymes érzést hagy maga után, mégis hamar beszívódik.

Dove Kiwi Seeds & Cool Aloe Testradír

Dove Kiwi Seeds & Cool Aloe Testradír
2019. november 19.

Ajándékba kaptam a terméket egy ajándékcsomag részeként. Lehet hogy enélkül nem vettem volna meg...és milyen kár lett volna, mert számomra fantasztius az illata és finom selymes lesz tőle a bőröm. Az arcomra is szoktam használni, azon érzem leginkább a selymességet használat után.

L'Oreal Paris True Match Alapozó

L'Oreal Paris True Match Alapozó
2019. április 15.

Egyik sminkelésben profibb kolléganőmmel választottuk ki a megfelelő árnyalatot. Ajánlom mindenkinek, hogy vigyen magával valakit, aki külső szemlélőként segíteni tud, mert nehéz választani. A színt teszteltük bolti és természetes fénynél is miután már bent leszűkítettük kettőre a "jelölteket" (teszterből kentünk kicsit arcra, nyakra). Így sikerült tökéletesen választani. Nem kimondottan problémás a bőröm, ezért sokmindent fednie nem kellett. Ha valakinek ilyen jellegű gondja van, akkor lehet, hogy nem én vagyok a mérvadó. Mégis azt elmondhatom, hogy nálam az összhatás egyenletesebb, szebb. Elégedett vagyok vele. Nap közben hajlamos kifényesedni a T vonalam, ez a púder miatt enyhébb volt, amit felvittem az alapozóra.

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT
2019. április 11.

Nekem nagyon tetszik az illata. Kellemes, rózsás, talán púderesnek mondanám. Eddig csak teszteltem, de előbb vagy utóbb beruházok rá. Rajta van a wishlist-emen. :-)

Atrix Soft Protection Creme

Atrix Soft Protection Creme
2019. április 10.

Kellemes az illata és hamar beszívódik. Puha lesz tőle a bőröm. Ár-érték arányban tökéletes.

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. április 10.

Nekem nem vált be. Leginkább balzsamként használtam és a fele még a szekrényben várja a sorsát.
Azért vettem a zsíros hajtövem ellenére, mert egy Nisoral kúrát csináltam, amitől iszonyatosan száraz lett a hajam, szinte rasztásodott 1-1 hajmosás után. Eleve felkenéskor nem adja azt a selymesítő érzést, amit egy balzsamtól/pakolástól várna az ember. Viszont ha rajta hagyjuk pár percet, akkor amint víz éri, kellemesen lágy lesz a haj. Az illata bármennyire kellemes, egyáltalán nem tartós.
Azért kapott 4 pontot, mert nekem alapvetően nem száraz a hajam, inkább zsírosodásra hajlamos és igazságtalannak érezném jobban lehúzni emiatt. Viszont találtam ennél számomra sokkal jobb balzsamot töredék áron, aminek azonnal érezhető, selymesítő hatása van a hajvégre kenve (Garnier Fructis Coconut Water).